18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słusznie brutalny policjant

BlckSn • 2015-02-05, 14:19
Policjant brutalnie potraktował kobietę aresztowaną za prowadzenie po alkoholu. Jak najbardziej browar dla policjanta. Każdego zachlanego za kółkiem powinni pałować i potraktować jak ścierwo.


voidinfinity

2015-02-05, 20:49
BlckSn napisał/a:

Wiem, że nie sytuacja z PL. Sądy nie wyrabiają i nie będą wyrabiać bo mamy za mało sędziów i prokuratorów. Co do trzeciego nie czytałem. Profilaktyczny wpie**ol powinien obejmować jedynie pijanych/przećpanych kierowców



No i co w związku z tym? Mamy psom dać prawo napie**alania każdego według uznania?

Jakbyś więcej czytał, a mnie pieprzył trzy po trzy to byś wiedział dlaczego jest to kiepski pomysł.

I nie wylatuj z tekstami, że taki i srakich - a innych nie.

A wiesz, że np. cukrzyk, któremu skoczy cukier we krwi może się zachowywać jak naćpany lub pijany? :roll:

BlckSn

2015-02-05, 21:01
@voidinfinity a wiesz, że to łatwo sprawdzić chociażby po oddechu? I nie psom, psa to masz w budzie tylko policji. To że napie**alają gimbów i chlejących po parkach to dobrze.

afisz80

2015-02-05, 21:33
ale tam było cięcie w ujęciu, myślę że od drzwi to już sama się rzuciła, fejk

rompopopom

2015-02-05, 22:16
Nie obyło się od wciśnięcia przycisku replay, wiadro piwa dla tego służbisty

gulgulator

2015-02-05, 22:44
zaj***ł jak plecakiem przez korytarz w gimbazjum

dominator76

2015-02-05, 22:54
Kutwa no wielkie mi halo potknęła się o próg i zaraz telewizja.

_Radzias

2015-02-06, 17:35
dominator76 napisał/a:

Kutwa no wielkie mi halo potknęła się o próg i zaraz telewizja.



ch*jowe wyjście z progu to i ch*jowe lądowanie :roll:

Hvsarz

2015-02-07, 07:29
Jak ścierwo, to powinno się traktować autora i każdemu mu przytakującego. Na początek z powodu tego, że kiedyś możesz kogoś zabić - choćby na trzeźwo. Jesteś facetem, więc jesteś potencjalnym gwałcicielem etc

Każdy, kto twierdzi, że karanie kogoś nie za coś, a za co "mógłby" zrobić, jest zwyczajnym niedorozwojem i powinien wrócić do jaskini. Prewencja, to coś gorszego nawet.. niż bycie murzynem.

BlckSn

2015-02-08, 21:50
@Hvsarz a co, za dzieciaka prewencyjnie kablem od żelazka ojciec cię lał?