18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słusznie brutalny policjant

BlckSn • 2015-02-05, 14:19
Policjant brutalnie potraktował kobietę aresztowaną za prowadzenie po alkoholu. Jak najbardziej browar dla policjanta. Każdego zachlanego za kółkiem powinni pałować i potraktować jak ścierwo.


Lam3rZ

2015-02-05, 17:56
Dlaczego policjant ma zachowywac sie uprzejmie w stosunku do ludzi, ktorzy lamia prawo i byc moze sami zachowywali sie nieprzyzwoicie i agresywnie? Ktorzy mogliby stworzyc zagrozenie zycia? IMO prawidlowa reakcja policjanta, z kazdym przestepca powinno sie postepowac podobnie.

BlckSn

2015-02-05, 17:58
Według mnie, każdy naćpany albo zachlany wsiadający za kółko powinien być traktowany jak potencjalny morderca i sądzony za usiłowanie zabójstwa.

Servis

2015-02-05, 18:32
Potknęła się, nie wiem o co wam chodzi ;]

Aqualinespirit

2015-02-05, 18:45
Dlaczego nikt nie założył, że ten policjant to po prostu głupi ku*as, który tak traktuje wszystkich więźniów? Akurat wyszło tak ch*jowo, że będzie miał przej***ne przez pijaną babkę, ale może to karma?
A w ogóle, każdy jest niewinny, dopóki się nie udowodni mu winy. To jest taka chora polska mentalność, że wyroki wydaje się na ludzi zanim cokolwiek się człowiekowi udowodni. I Nie, nie bronie tutaj kilku pojedynczych przypadków gości, którzy łamią prawo, a potem ch*ja można im udowodnić. Mówię tutaj o takich akcjach, że kogoś aresztują, typ dostaje wpie**ol na przesłuchaniu, a potem się okazuje, że zgarnęli nie tego człowieka.

Bakaczo2

2015-02-05, 18:46
Toż to łamanie prawa! Stróż prawa łamie prawo!? Sam powinien sobą tak przyj***ć hipokryta pie**olony.

BlckSn

2015-02-05, 18:53
Bakaczo2 napisał/a:

Toż to łamanie prawa! Stróż prawa łamie prawo!? Sam powinien sobą tak przyj***ć hipokryta pie**olony.



Nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Dobrze zrobił skoro pijana prowadziła. Jak nie pomagają ostrzeżenia to wpie**ol i tyle.

trabus

2015-02-05, 19:04
No faktycznie jak ktoś jechał naj***ny samochodem to można zgarnąć nie tego człowieka. W sumie logiczne. Niektórzy sk***iele jeżdżą samochodami z kierownicą po złej stronie dla podpuchy :D

voidinfinity

2015-02-05, 19:05
BlckSn napisał/a:



Nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Dobrze zrobił skoro pijana prowadziła. Jak nie pomagają ostrzeżenia to wpie**ol i tyle.



A ja myślałem, że sądy są od wymierzania sprawiedliwości? :krejzi:

Głupi jesteś po prostu.

Co się dzieje, jak się psom pozwala na zbyt wiele...

BlckSn

2015-02-05, 19:11
Cytat:

A ja myślałem, że sądy są od wymierzania sprawiedliwości? :krejzi:



No proszę Cię, sądy zbyt wolno działają albo w ogóle nic nie robią. Taki profilaktyczny wpie**ol. I gdyby nie te "psy" to żylibyśmy w chaosie. Są jebnięte jednostki ale generalizowanie to przesada. Ja jestem za jak największymi prawami dla policjantów. Kto nie ma nic na sumieniu nie musi się bać.

Limp666

2015-02-05, 19:17
Zaj***ła jak Dzik w paśnik :-D

voidinfinity

2015-02-05, 19:20
BlckSn napisał/a:


No proszę Cię, sądy zbyt wolno działają albo w ogóle nic nie robią. Taki profilaktyczny wpie**ol. I gdyby nie te "psy" to żylibyśmy w chaosie. Są jebnięte jednostki ale generalizowanie to przesada. Ja jestem za jak największymi prawami dla policjantów. Kto nie ma nic na sumieniu nie musi się bać.



Po pierwsze - to nie jest sytuacja z PL.
Po drugie - jak sądy nie wyrabiają to trzeba to naprawić.
Po trzecie - co miały na sumieniu te babki, którym zrobili przeszukanie?

Według twojej logiki powinny jeszcze dostać profilaktyczny wpie**ol na zaś.

BlckSn

2015-02-05, 19:32
Wiem, że nie sytuacja z PL. Sądy nie wyrabiają i nie będą wyrabiać bo mamy za mało sędziów i prokuratorów. Co do trzeciego nie czytałem. Profilaktyczny wpie**ol powinien obejmować jedynie pijanych/przećpanych kierowców

Pa...........li

2015-02-05, 19:35
dlaczego nie mógł jej jebnąć? bo takie jest prawo, i teraz babka ma podstawę domagać się kolosalnego odszkodowania a koleś będzie pracował w mc donaldzie, czyli tam gdzie powinna pracować większość naszej policji,


aha, i jak mnie okradną to TAK, przyjdę na policje, tak, bo takie jest prawo, że ja złodzieja nawet jakbym znał to właśnie po to są służby żeby się tym zająć, i to nie jest argument, że komuś nie podoba się jakość wykonywania pracy policji, to już nie mam z nich korzystać,

_Radzias

2015-02-05, 20:02
Większość sądzi ,że policja działa jak ta w bajkach.Na sam widok wiele osób się obsrywa jak widzi policemana,szczególnie JP 100%. Kiedyś jak zgarnęli nas z ronda starzyńskiego to do radiowozu fruwaliśmy...Pytania były na komendzie,gdzie de facto znaleźliśmy się dlatego ,bo ktoś nas podj***ł za rzekome pobicie i kradzież.

dawidhyl

2015-02-05, 20:18
Komu ona krzywde zrobiła?