topic

dreadu

2020-06-30, 02:06
A wystarczyłoby, żeby oboje przyspieszyli kroku. Ludziska nie ryzykujcie zdrowia dla niepotrzebnego przypału.

Sajlenthill

2020-06-30, 02:09
dreadu napisał/a:

A wystarczyłoby, żeby oboje przyspieszyli kroku. Ludziska nie ryzykujcie zdrowia dla niepotrzebnego przypału.Nie kazdy jest p*zda i zwija żagle jak ktos sapie do siostry/dziewczyny.

plastusiak

2020-06-30, 02:14
dreadu napisał/a:

A wystarczyłoby, żeby oboje przyspieszyli kroku. Ludziska nie ryzykujcie zdrowia dla niepotrzebnego przypału.


Wg twojego p*zdowatego toku rozumowania, to jeden pijany patus wystarcza, by sterroryzowac cala ulice pelna ludzi. Mial umiejetnosci - podjal walke, byc moze wyszedl przegrany, byc moze im napie**olil. Nie jest bialorycerzykiem, bo wstawil sie za siostra kolegi, a nie obca c**a popychana przez swojego misiaczka.
A ty, razem z tobie podobnymi p*zdami od "przyspieszania kroku", idz byc p*zda i bac sie wlasnego cienia gdzies indziej.

Mietus

2020-06-30, 03:14
dreadu napisał/a:

A wystarczyłoby, żeby oboje przyspieszyli kroku. Ludziska nie ryzykujcie zdrowia dla niepotrzebnego przypału.Słabi ludzie generują słabe czasy.

dreadu

2020-06-30, 03:58
Ło nie posrajcie się :D W sumie macie racje warto było się postawić i teraz bez ucha do końca życia łazić. Po prostu zakładam, że każdy był naj***ny, gadka się włączyła a potem pięsci i koniec końców nic prócz uszczerbku na zdrowiu się nie osiągneło. Jak mnie bezdomni zaczepiają o kase to nawet się nie zatrzymuje, tak samo jak widze, że ktoś jest naj***ny i szuka kontaktu wzrokowego - po prostu nie warto wchodzić w układanke z której jedyne co można mieć to strate no ale wy kozaki to byście wszystko ogarneli oczywiscie :D

Jeszcze dodam, że już się naoglądałem sadistica - jakakolwiek napie**alanina może spowodować, żę agresor spadnie na krawęznik a wy dzieki sprawiedliwemu prawu będziecie wpie**alać tanią kiełbase przez lata w pierdlu :D No nie warto po prostu nadstawiać ucha ahahahahahahahah

luja27

2020-06-30, 04:57
A ty jesteś aż tak wielką p*zda ze na swoim podwórku dajesz sobie ucho odgryźć :!:

plastusiak

2020-06-30, 06:36
dreadu napisał/a:

Ło nie posrajcie się W sumie macie racje warto było się postawić i teraz bez ucha do końca życia łazić. Po prostu zakładam, że każdy był naj***ny, gadka się włączyła a potem pięsci i koniec końców nic prócz uszczerbku na zdrowiu się nie osiągneło. Jak mnie bezdomni zaczepiają o kase to nawet się nie zatrzymuje, tak samo jak widze, że ktoś jest naj***ny i szuka kontaktu wzrokowego - po prostu nie warto wchodzić w układanke z której jedyne co można mieć to strate no ale wy kozaki to byście wszystko ogarneli oczywiscie
Jeszcze dodam, że już się naoglądałem sadistica - jakakolwiek napie**alanina może spowodować, żę agresor spadnie na krawęznik a wy dzieki sprawiedliwemu prawu będziecie wpie**alać tanią kiełbase przez lata w pierdlu No nie warto po prostu nadstawiać ucha ahahahahahahahah


Udawanym smiechem i odbijaniem pileczki probujesz ukryc, ze poczules sie ostatnia niedorajda, ale bardzo dobrze - wstyd to najlepszy bodziec do zmian ;-)
Wyjasnilbym ci, dlaczego twoje podejscie jest bledne, ale mysle, ze kazdy madry zrozumial, a dla jednej ciamajdy z mentalnoscia przegranego nie bede tracic czasu.
:-D

contracts

2020-06-30, 07:10
dreadu napisał/a:

A wystarczyłoby, żeby oboje przyspieszyli kroku. Ludziska nie ryzykujcie zdrowia dla niepotrzebnego przypału.Potwierdzam, lepiej uciekać by się nie zarazić.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-30, 07:26
Niech popracuje nad językiem polskim...

Najduch

2020-06-30, 07:36
Naywjamy rzeczy po imieniu. Przeciez to szoszony, banderowcy.

krisman1981

2020-06-30, 07:49
A ty to pewnie od tych rycerzy Maryi co dupy dała i wszystko zj***la srebrna zbroja ci nie pomogła

SpeedyG

2020-06-30, 08:24
Najczęściej jest tak, że baby pierwsze zaczepiają albo jak głupie drą mordę myśląc o swojej racji i prowokują bójkę.
Jeżeli nie jesteś pewien swoich sił to odchodzisz lub uciekasz, bo wystarczy jeden cios i walnięcie głową w krawężnik przez co stracisz życie lub zostaniesz warzywkiem. Baby nie myślą logicznie, a kierują się emocjami więc babka nie kalkuluje sobie rachunku możliwych korzyści i strat.
Dlatego warto zawsze przy sobie nosić mały, ostry i niewidoczny nóż, który będziesz mógł użyć w ostateczności. Najlepiej od razu temperować babkę, żeby się zamknęła i jak najszybciej odejść, ale to już jest trudne.