18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dreadu

2020-06-30, 22:28
plastusiak napisał/a:

Jak tam, ile razy dzis przyspieszyles kroku, jak jakis przedszkolak cie wyzywal?



Ani razu, na szczęscie nie mieszkam tam gdzie ty :D

Ishimura92

2020-06-30, 23:44
Założę się, że ci co tu najgłośniej szczekają mają po 18-20 lat i gówno w życiu widzieli, poza osiedlową dyskoteką, gdzie kiedyś powalili kogoś z partyzanta :D Wyzywajcie od p*zd kogo chcecie, refleksja przyjdzie z czasem :) Dwa tygodnie na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej po spotkaniu z kastetem zmienia trochę spojrzenie na świat - następnego razu na szczękówce mogę nie dożyć :)

St...........on

2020-07-01, 00:04
Dopiero się śmialiście z nigletów i blm, co jest? Wincyj ukrów niech wam pis ściągnie WIncyj!!

InsanityMotion

2020-07-01, 11:56
Ishimura92 napisał/a:

Założę się, że ci co tu najgłośniej szczekają mają po 18-20 lat i gówno w życiu widzieli, poza osiedlową dyskoteką, gdzie kiedyś powalili kogoś z partyzanta Wyzywajcie od p*zd kogo chcecie, refleksja przyjdzie z czasem Dwa tygodnie na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej po spotkaniu z kastetem zmienia trochę spojrzenie na świat - następnego razu na szczękówce mogę nie dożyć



Założę się że takie bzdury właśnie powstają z ust niedojd życiowych, którzy sp***alaja czym prędzej na widok przedszkolaka.

Widzisz, tu pokazujesz że właśnie gowno w życiu widziałeś.
Typowe tłumaczenie p*zdeczek z sadistica jak ten dreadu.

ŁO k***A MOZNA ZAROBIC KOSE, CZY KASTETEM. No k***a zawsze można I gowno możesz przewidzieć p*zdeczko. Może sąsiadowi coś strzeli do łba I odjebie cię jutro, bo będzie się chciał pozbyć p*zdeczek życiowych. Natomiast możesz użyć mózgu jeśli jeszcze się nie ulotnil ze wstydu za takiego debila. Jak uruchomisz choć jeden zwoj mózgowy nie zarazony p*zdowatoscia, to zauważysz, że wyposażyć się możesz w gaz czy cokolwiek innego. Tak, możesz. Wiem dziwne, zaopatrywac sie w jakieś narzędzia samoobrony jak tu raptem wszędzie tylko kosy wbijają i kastetami napie**alaja. Wyobraź sobie, że możesz być tym gościem, który w obronie na nozownika psiknie gazem paralizujacym.

Ale jesteście zbyt p*zdowaci by o tym pomyśleć, tylko nabijacie się z ludzi, którzy nie potrafią nie zareagować jak bliskim dzieje się krzywda. Rodzinę by wam katowali na oczach to byście tylko kroku przyspieszyli I uklonili sie jeszcze mówiąc grzecznie "do widzenia".
Gardzę I to mocno.
Przodkowie nasi którzy zapisali się złotymi gloskami w historii polskiej okupowanej plują na was.

camson

2020-07-01, 17:49
Sajlenthill napisał/a:

Nie kazdy jest p*zda i zwija żagle jak ktos sapie do siostry/dziewczyny.


Tym bardziej, że to ściery z fejkowego kraju.