18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skończyłem robotę szefie

~Velture • 2022-12-08, 20:44
Pełna niemiecka inżynieria w akcji :wyj***ne:









I bonus
spoiler

Janusz_k

2022-12-08, 20:54
Ja pierdzielę, ale 'geniusz' zrobił tą instalację :)

Baronessa

2022-12-08, 20:59
Zatrudnianie polaczków takie jest. Chciał Niemiec robotę mieć za pół darmo zrobioną, to ma. Tam cały budynek jest sp***olony po całości z tego, co widać. Schody na zewnątrz tuż przy oknie? Architekt dał dupy już przy projektowaniu tego burdelu. Pewnie jakaś dobudówka socjalna dla gównoskórych i brudnoskórych najeźdźców najeżdżających do Niemiec...

kaczmarzgr

2022-12-08, 21:05
Tego nie mógł robić żaden Niemiec, bo na piecach to oni znają się doskonale :lol:

mygyry

2022-12-08, 21:12
Ale kto robi dobrze?

Yolanda

2022-12-08, 21:23
Kran Balladyny z lekkim bulgotem niepokoju.

PabloSkills

2022-12-08, 21:46
Sztuka nowoczesna.

Dlatego wezmą polaka i zrobi dobrze wszystko sam za połowę stawki.

OpenStreetMaps

2022-12-08, 22:10
Karnisze na firanki w gratisie i jeszcze się mendzie nie podoba :-D

Durchfall

2022-12-08, 22:29
Działa? Bo jak tak to regipsy i zamknąć ryj- to na pewno nie inwestor premium

danielxc717

2022-12-08, 22:31
Franek Dolas miał by się na czym huśtać

Black_Hole

2022-12-08, 22:36
Baronessa napisał/a:

Zatrudnianie polaczków takie jest. Chciał Niemiec robotę mieć za pół darmo zrobioną, to ma. Tam cały budynek jest sp***olony po całości z tego, co widać. Schody na zewnątrz tuż przy oknie? Architekt dał dupy już przy projektowaniu tego burdelu. Pewnie jakaś dobudówka socjalna dla gównoskórych i brudnoskórych najeźdźców najeżdżających do Niemiec...



co masz na mysli brudnoskórnych gownoskornych? odezwala sie polska cebulowo alkoholiczna złodziejska duma....

Heliar

2022-12-08, 22:37
Baronessa napisał/a:

Zatrudnianie polaczków takie jest. Chciał Niemiec robotę mieć za pół darmo zrobioną, to ma. Tam cały budynek jest sp***olony po całości z tego, co widać. Schody na zewnątrz tuż przy oknie? Architekt dał dupy już przy projektowaniu tego burdelu. Pewnie jakaś dobudówka socjalna dla gównoskórych i brudnoskórych najeźdźców najeżdżających do Niemiec...



Na pewno nie polaczek i zdziwiła byś się, gdybyś zobaczyła "standard" wykończenia w Niemczech. To co tam w deweloperce uchodzi w połowie przypadków w Polsce skończyło by się obitym ryjem i sprawą w sądzie.

Zaciskarka potrzebuje trochę miejsca, a tu ktoś miał wyj***ne na myślenie, jak to się mówi "kąt to kąt o h*j ci chodzi"




chitlerowiec

2022-12-08, 22:41
Baronessa napisał/a:

Zatrudnianie polaczków takie jest. Chciał Niemiec robotę mieć za pół darmo zrobioną, to ma. Tam cały budynek jest sp***olony po całości z tego, co widać. Schody na zewnątrz tuż przy oknie? Architekt dał dupy już przy projektowaniu tego burdelu. Pewnie jakaś dobudówka socjalna dla gównoskórych i brudnoskórych najeźdźców najeżdżających do Niemiec...



Nie wiem skąd wzięłaś że to robili polaczki, zwłaszcza że ani razu nie padło słowo „pole” „Polen”. Ale wiem że z takim podejściem jako p0laczek nadajesz się do… niczego. Siedzisz na socjalu czy mame i tate utrzymują?