18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skończyłem robotę szefie

~Velture • 2022-12-08, 20:44
Pełna niemiecka inżynieria w akcji :wyj***ne:









I bonus
spoiler

jomjest

2022-12-09, 12:25
Burżuje niemieckie. Na bogatosci C.O na rurkach miedzianych

Huherko

2022-12-09, 14:33
Baronessa napisał/a:

Zatrudnianie polaczków takie jest. Chciał Niemiec robotę mieć za pół darmo zrobioną, to ma. Tam cały budynek jest sp***olony po całości z tego, co widać. Schody na zewnątrz tuż przy oknie? Architekt dał dupy już przy projektowaniu tego burdelu. Pewnie jakaś dobudówka socjalna dla gównoskórych i brudnoskórych najeźdźców najeżdżających do Niemiec...



Chyba se jaja robisz - pracuję w Niemczech i wiem jakie podejście mają Niemcy do pracy, a jakie podejście mają do Polacy. Jedno wiem - "niemiecka dokładność" to pojęcie nieaktualne już od dawna - ja bym niemieckiemu elektrykowi nie dał w domu gniazdka zamontować.

Wiewór

2022-12-09, 16:13
Powiedzieli mu Hans wez polaczkow będzie taniej

jomjest

2022-12-10, 07:21
Burżuje niemieckie. Na bogatosci C.O na rurkach miedzianych

DanBK

2022-12-10, 18:41
Jak u mnie niemiecka ekipa ogrzewanie wymieniała, to zdjęli 25cm podłogi i od nowa wylewki robili z całą instalacją w podłodze. Mieszkam w takim domu z 6 mieszkaniami i nie wiem jak oni do cholery tą podłogę zdjęli nie przebijając się do sąsiada z dołu.

mazga50

2022-12-10, 21:34
DanBK napisał/a:

Jak u mnie niemiecka ekipa ogrzewanie wymieniała, to zdjęli 25cm podłogi i od nowa wylewki robili z całą instalacją w podłodze. Mieszkam w takim domu z 6 mieszkaniami i nie wiem jak oni do cholery tą podłogę zdjęli nie przebijając się do sąsiada z dołu.



25mm chyba, czyli posadzkę. 25 cm to cały strop.