18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd się wzięły wasze nicki?

Darkstep • 2013-06-18, 20:06
Witam.

Krótko i na temat: skąd się wziął wasz nick? (w sensie: dlaczego akurat masz taki nick na portalu) Przypadek? Coś cię zainspirowało? Ksywa? Bo inne były zajęte? Tak dla beki?

Pierw miałem Darkseiger, skąd? Tak jakoś, nie wiem czemu. Później miałem Darkstep, a teraz Darkstep_Warrior.

Skąd to:
Umiłowanie do dubstepu i do jednego z moich ulubionych kanałów na YT, który zwie się właśnie Darkstep Warrior, wrzucającą właśnie taki gatunek muzyczny.

Tak czy siak i tak planuje powrót do starego Darkstepa. :roll:

A wasze?

Mr.Drwalu

2013-06-18, 20:13
Nie wiem skąd mój się wziął ale wiem kogo jesteś potomkiem. :jezdziec: Nick zdradza wszystko... :szydera:



:>

Prometheus_Coprophagus

2013-06-18, 20:44
Od tytułu piosenki wykonywanej przez wrocławską kapelę Anima Damnata.


~Vuko

2013-06-18, 23:19
Studiowałem i od października wracam na geologię którą chciałem studiować od gimnazjum. Nick się wziął od jurajskiego amonita, którego zajebisty okaz udało mi się znaleźć na praktykach :ok:

Jak wygląda - widać w moim avku ;)

Purgen

2013-06-20, 00:53
taki tam stary sowiecki środek na przeczyszczenie.

Sycylijczyk

2013-06-20, 14:36
Tytuł pierwszej lepszej książki, która leżała u mnie na półce.
W sumie polecam, bo fajnie się czyta.

golip

2013-06-20, 15:36
Za dzieciaka grywałem z kumplami w RPG, tylko że nie takie na kompie ale na kartkach, z Mistrzem Gry i scenariuszem. Golip to imię mojej postaci w tej właśnie grze.

Un_Nem

2013-06-25, 14:17
kiedys byl sobie Nemesis
ale Nemesisow w internetach bylo w h*j i zmienilem na Nem.

to nie koniec. na portalu moddb gdzie wstawilem swojego pierwszego fun-moda (o nazwie WTF NEM) zobaczylem takie cos:



wiec sie lekko wk***ilem ze Pan Nem nie jest oryginalny i zrobilem z tego Un_Nem ktory ma ukryte k***a przeslanie

jak narazie nie widzialem wiecej Un_Nemuf :ok: jestę oryginalny.

le...........ce

2013-06-25, 14:28
Mój nick to po prostu rozwinięcie skrótu :arrow: Analny Jebaka, Ksiądz Andrzej, Wymyślona przez księdza Euzebiusza w czasie którejś sobotniej popijawy :krejzi:

mrlewy

2013-06-25, 14:33
mr - od angielskiego mister, ponieważ samo "lewy" było już zajęte
lewy - o dziwo nie od nazwiska. Tutaj nie ma głębszej filozofii, po prostu są ludzie prawi, a nie ma ludzi lewych. Trzeba było coś z tym zrobić i w taki głupi sposób zrodził się mój nick :D

Kaśka

2013-06-25, 14:39
Bo jestem k***a Carycą! A Katarzyna to me imię, tak jakbyście sami na to nie wpadli :roll:

mrwieszkto

2013-06-25, 17:51
No że Katarzyna to imię to bym nie wpadł :P

Mój nick się wziął stąd, że... nie miałem pomysłu. A mr wiesz kto jest po to, żebym się nie musiał przedstawiać (Tak jak teraz to robię) :D

miszczcieniu

2013-06-26, 14:36
w piekarni mnie nazwali cieniu , a miszcz sobie dodałem , bo cieniu zawsze było pozajmowane ,jak chciałem zakładać maila itd :D

GKC

2013-06-26, 15:57
Moje inicjały. Jestem fajny? :emo:

bigfatcat

2013-06-26, 22:41
BigFatCat

bo mam wielkiego grubego kota, którego uwielbiam :)