18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd się wzięły wasze nicki?

Darkstep • 2013-06-18, 20:06
Witam.

Krótko i na temat: skąd się wziął wasz nick? (w sensie: dlaczego akurat masz taki nick na portalu) Przypadek? Coś cię zainspirowało? Ksywa? Bo inne były zajęte? Tak dla beki?

Pierw miałem Darkseiger, skąd? Tak jakoś, nie wiem czemu. Później miałem Darkstep, a teraz Darkstep_Warrior.

Skąd to:
Umiłowanie do dubstepu i do jednego z moich ulubionych kanałów na YT, który zwie się właśnie Darkstep Warrior, wrzucającą właśnie taki gatunek muzyczny.

Tak czy siak i tak planuje powrót do starego Darkstepa. :roll:

A wasze?

~Vuko

2013-07-27, 17:48
A.J.K.S napisał/a:

A.J.K.S napisał/a:

Mój nick to po prostu rozwinięcie skrótu :arrow: Analny Jebaka, Ksiądz Andrzej, Wymyślona przez księdza Euzebiusza w czasie którejś sobotniej popijawy :krejzi:



Ty AJKS, debilu? Skąd Ci się wzięło Andrzej skoro ostatnia litera to "S" :wtf:

Jesteś poj***ny.


A.J.K.S cytuje A.J.K.S że A.J.K.S ch*jowo rozwinął A.J.K.S :wtf: musk rozyebany!

Mój nick wziął się z dupy do ust.

Mr.Drwalu

2013-07-27, 18:05
Cardioceras napisał/a:

Studiowałem i od października wracam na geologię którą chciałem studiować od gimnazjum. Nick się wziął od jurajskiego amonita, którego zajebisty okaz udało mi się znaleźć na praktykach :ok:

Jak wygląda - widać w moim avku ;)



Cardioceras napisał/a:

Mój nick wziął się z dupy do ust.



Oj, ty kłamczuszku. :szczerbaty:

ruckaali

2013-07-31, 02:45
Mój? A kto nie zna Rucka Rucka Ali? To sobie wymyśliłem, że dam ruckaali i tak wyszło.

k0rek

2013-08-03, 23:42
Skrót od nazwiska :roll:

PA...........SM

2013-09-02, 02:57
Ja po prostu mam takie preferencje seksualne :) Jestem panem wszystkich suk i lubię je odpowiednio szmacić :) Dla znawców tematu mój avatar mówi więcej niż tysiąc słów.

~Vuko

2013-09-02, 08:36
Poprosiłem Penera o zmianę nicku na jeden z moich starych no i... Jakoś tak się skończyło :amused:

Varyz

2013-09-07, 03:26
Z 12 lat temu byłem wzorowym no-lifem, grałem w WoWa i potrzebowałem klimatycznego nicka dla... nocnej elfki :D Potem dowiedziałem się, że w Grze o Tron jest Lord Varys - eunuch, więc wprowadziłem subtelną zmianę.

K_armazyn

2013-09-17, 23:21
Od zespołu King Crimson ;)


~LeweOkoSaurona

2013-09-20, 22:08
Oko Saurona to z sentymentu do LOTRa, a lewe? Na ch*j ma być prawe, czy jakieś inne :mrgreen:

Jixxufi

2013-09-20, 22:17
Kiedyś typek grał w Tibię i miał taki nick, okazało się że to mój znajomy z miasta, w którym mieszkam, oddał mi postać i tak zostało :p.... Kiedy to było :D

~zsakuł

2013-09-23, 18:35
mój wziął się od pozycji, w której zawsze pukam panienki na wiejskich imprezach, na remizie. :krejzi: W sensie od tyłu

golip

2013-09-23, 18:46
Małych*jek napisał/a:

Poprosiłem Penera o zmianę nicku


Cytat:

Mój nick wziął się z dupy do ust.


Teraz ma to sens :-)