18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siódemka - ekspresowy kurier

Janusz~ • 2012-09-19, 10:31
Tak radzą sobie z korkami częstochowscy kurierzy


Kóba

2012-09-19, 14:33
Już sobie k***a nie można lepiej radzić na drodze niż niedojeby, bo zaraz będzie "blokować dziada.." itp. itd. pie**olone polaczki...

Sl...........nx

2012-09-19, 14:43
Alonso napisał/a:

Stały c**y pół godziny i nie mogły się włączyć do ruchu. Kurier nie wytrzymał i zrobił to sprawnie. A teraz c**y dają gazu na prostej i pokazują jak dobrze potrafią jeździć.


HondaH22 napisał/a:

Koleś jest kreatywny bo płacą mu za rozwożenie paczek a nie za stanie w korkach a skoro nikomu krzywdy tym nie zrobił że przejechał się kawałek chodnikiem to tylko beka i tyle ale paczucha będzie na czas :)


Kópa napisał/a:

Już sobie k***a nie można lepiej radzić na drodze niż niedojeby, bo zaraz będzie "blokować dziada.." itp. itd. pie**olone polaczki...



k***a mać, co za szczyt pie**olonego zepsucia.
ch*j wie, co się działo z przodu, dlaczego powstał taki mini korek. Może jedna łajza nie potrafiła wyjechać, ale fakt jest taki, że każdy przez to cierpiał.
pie**olony kurierzyna pomyślał, że przecież jest tak zajebisty, że nie może czekać. Bo jemu się spieszy, tak jakby innym się nie spieszyło.
Przejechał k***a mać po chodniku. A gdyby na tym chodniku wybiegło mu dziecko zza krzaków? To też byście mówili, że dobrze kurier zrobił?
Sk***ysyn pie**olony zasłużył na wpie**ol. Chcieli go zatrzymać i przemówić do rozumu, a ten znów wjeżdża na chodnik. I to w jakim miejscu! W miejscu, gdzie w każdej chwili może ktoś wyjść z budynku!
Pojeb, cholernie niebezpieczny dla otoczenia, a tutaj trafiają się debile, którzy potrafią go bronić. Na jakiej k***a podstawie!?

"Nic nikomu nie zrobił", "paczuszka będzie na czas" - Mógł zrobić i czyjś bliski nie byłby na czas.
"nie można sobie lepiej radzić na drodze" - Na jakiej k***a drodze? Przecież to był chodnik!

Wy, których cytuję - idźcie się leczyć i nigdy, przenigdy nie wsiadajcie za kierownicę.

peku

2012-09-19, 14:57
@Misiekman ja kolegi nie obrażam, zjeb-ów i debili w rodzinie szukaj. Chodzi o poszanowanie czyjejś pracy, czasu, pieniędzy i zdrowia (próbuje kolega wymuszać na dostawcy podnoszenie ciężaru przekraczającego normę bhp 30 kg ), co do pieniędzy 2 próba jest bezpłatna dla przewoźnika czyli twój kurier jeszcze dopłacił to twojej paczki, napisałem pod spodem BYŁY kurier.

Mi...........an

2012-09-19, 15:06
peku napisał/a:

@Misiekman ja kolegi nie obrażam, zjeb-ów i debili w rodzinie szukaj. Chodzi o poszanowanie czyjejś pracy, czasu, pieniędzy i zdrowia (próbuje kolega wymuszać na dostawcy podnoszenie ciężaru przekraczającego normę bhp 30 kg ), co do pieniędzy 2 próba jest bezpłatna dla przewoźnika czyli twój kurier jeszcze dopłacił to twojej paczki, napisałem pod spodem BYŁY kurier.


1.Nie jesteśmy kolegami.
2.Pierwszego dnia odebrałem w pracy bo ja nie zaczynam o 11, żeby kurierzyna mógł się dodzwonić tylko o 7.
3.Jebie mnie czy dopłacił, czy nie. Jest od doręczania paczek jak dupa od srania.
4. Mówisz, że bys mi paczkę rozj***ł wiec nie pie**ol o szacunku do czyichś pieniędzy bo nie masz o tym najwyraźniej pojęcia.
5. Sam bym sobie paczkę zdjął. Dla mnie 50 kg to pestka. Zobacz tutaj jak wyglądam i problemu bym nie miał.
:roll:
6. Nikogo do niczego nie zmuszam. Jak ch*jowej firmy nie stać na wysłanie samochodu wyposażonego w wózek paletowy i windę to ch*j mnie to obchodzi. Paczka, ze którą zapłaciłem sporo pieniędzy ma k***a być!

peku

2012-09-19, 15:39
@Misiekman kurierzy zwykle zaczynają o 6 a obdzwaniają syfy między 7 a 8 (gabaryty i inne zj***ne paczki), to nie jest jego wina, że nie odebrałeś telefony. 2 z twojej perspektywy a dla posłańca jesteś 50 kg paczką na zwrot. 3 jeżeli ktoś nie szanuje moich pieniędzy ja nie szanuje jego, chyba zdrowy tok myślenia. 3 chodzi o kulturę pracy-poczytaj sobie co znaczy kultura. 6 firma siódemka nie specjalizuje się w przewozach tego typu nie mają paleciaków, ani wind. po części masz rację płacę wymagam.

User34

2012-09-19, 15:51
bavarian napisał/a:

polecam POPRACOWAĆ jako kurier i dopiero wyrazić opinie:)



Polecam POPRACOWAĆ jako polityk i dopiero wyrazić opinię o politykach :)

Mi...........an

2012-09-19, 16:08
peku napisał/a:

@Misiekman kurierzy zwykle zaczynają o 6 a obdzwaniają syfy między 7 a 8 (gabaryty i inne zj***ne paczki), to nie jest jego wina, że nie odebrałeś telefony. 2 z twojej perspektywy a dla posłańca jesteś 50 kg paczką na zwrot. 3 jeżeli ktoś nie szanuje moich pieniędzy ja nie szanuje jego, chyba zdrowy tok myślenia. 3 chodzi o kulturę pracy-poczytaj sobie co znaczy kultura. 6 firma siódemka nie specjalizuje się w przewozach tego typu nie mają paleciaków, ani wind. po części masz rację płacę wymagam.



Odebrałem, kiedy dzwonił, a dzwonił ok 11.

Zapętliłeś sie. Daję ci logiczne argumenty a ty dalej tkwisz w swoim. Pozwolę sobie zakończyć tę rozmowę krótką sentencją.

Myślałeś, że trafiłeś na debila, któremu możesz powiedzieć jaki to ty hardy nie jesteś i co to ty byś nie zrobił. A okazało się, że nie posiadasz żadnych logicznych argumentów przeciw moim i zwyczajnie meandrujesz brnąc coraz głębiej w rozmowę, której się nie spodziewałeś. Shithappens. Pogódź się z tym i nie rób z siebie większego debila niz jesteś. Żegnam.

Gary Muwaut

2012-09-19, 17:08
a ten ch*j z opla ma sie za szeryfa? pie**olony... nienawidzę takich "ostatnich sprawiedliwych" co to jakieś samosądy urządzają. Kurier miałoryginalny pomysł, to go trzeba zj***ć od razu, takie to polskie

arturj123

2012-09-19, 17:24
Siódemka powinna być dumna z kierowcy, a cała akcja nadaje się jako reklama miedzy polsatowskim hitem w poniedziałki

radziuxd

2012-09-19, 17:33
@Misiekman, trzeba było nie walić konia z foliowym workiem na głowie to byś zdążył wyjść do kuriera.
Ba dum tsss

juki

2012-09-19, 18:02
Pracowalem w tej calej Siodemce. Jakie tam sa przekrety to nawet nasz rzad moze od nich brac lekcje :amused:

mack_k

2012-09-19, 18:15
pie**olony i to nie rosja :trollencjusz:

Aravorn

2012-09-19, 19:23
solteck napisał/a:

EPJ79NR - co za zjeb, rozstrzelać go trzeba
Powiat pajęczański...



Nie rozumiem, co Ty masz do tego kierowcy :shock: To koleś z ciężarówki zaszalał, jego rejestracji nie widać.. Od osoby wrzucającej dowiadujemy się, że był to pojazd z Częstochowy, więc miał rejestrację na początku SC.
A najgorsze jest to, że tyle piw poleciało..

adiemus36

2012-09-19, 19:32
rottunio napisał/a:

"blokować dziada, zaraz pójdą hample..." polaczki cebulaczki



To nie polaczki, to hanysy.