18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siódemka - ekspresowy kurier

Janusz~ • 2012-09-19, 10:31
Tak radzą sobie z korkami częstochowscy kurierzy


piczka22

2012-09-19, 12:12
@up dokładnie, polecam popracować w takim zawodzie i potem wyrażać się na temat.

nanab

2012-09-19, 12:15
"Blokowac dziada" ta polska mentalność-utrudniać życie wszystkim, którzy radzą sobie lepiej od nas :homer:

Mi...........an

2012-09-19, 12:15
@Proximate

,,Kto rano wstaje, ten paczki dostaje" :amused:

A tak na poważnie to jak coś zamawiam to proszę o UPS. Siódemka mnie zawiodła. Miałem do odebrania przesyłkę wartą 4 tyś ponad i do zdjęcia potrzebna była siła (ok 50 kg wagi). j***ny drań zadzwonił i powiedział, że mam kogoś do zdjęcia mieć. Powiedziałem, że we dwóch damy sobie radę (to nie prawda, że on nie ma obowiązku zdejmować ciężkich ładunków. Ma obowiązek a ponadto nie wolno mu dopuścić, żeby ktoś obcy wszedł mu do ładowni). Chyba się j***ny przestraszył, że się za bardzo napracuje. Podjechał, zadzwonił dzwonkiem, raz, drugi i zanim zdążyłem wyjść na podjazd to już pojechał w p*zdu z moimi częściami! dzwonie do sk***iela, a ten bezczelnie, że mimo wcześniejszego ustalenia nie zastał mnie w domu i dodał, że mogę sobie paczkę osobiście odebrać bo to była druga próba dostarczenia (faktycznie pierwszego dnia nie było mnie w domu).
Krew mnie zalała i k***ica wzięła siłę nad zdrowym rozsądkiem. Poszła skarga oficjalna złożona osobiście u przełożonego zanim kurier zdążył wrócić do punktu przeładunkowego. Przyjął ją. I jakie było moje zajebiście wielkie zdziwienie, że i przełożony i ten kurierzyna nosili takie samo nazwisko( bracia hyhy).
Nie wskórałem nic. ku*as nadal jeździ i pewnie r*cha ludzi nadal. Taka moja przygoda z kurierami.
Da bum tsssssss.

brisen

2012-09-19, 12:33
milo ogladac filmik na sadolu, ktory zostal nakrecony 2km od domu :D

kielek

2012-09-19, 12:37
łał kurier lublinem, nawet w białostowsi tego nie uświadczysz.

k18t

2012-09-19, 12:45
alan10 napisał/a:

k18t, od tego są karetki, a poza tym to był kurier i wierz mi, że w paczkach nie wiózł dzieci do szpitala... :roll:



Geniuszu czekałbyś na karetkę jak miałbyś samochód? Zanim się dodzwonisz i karetka wystartuje mijają cenne sekundy, poza tym jadąc ze szpitala do ciebie i z powrotem karetka pokonuje 2x dłuższą drogę. Kurier jeździ cały dzień po mieście i mógł przejeżdżać obok wypadku i zabrać rannego. To mało prawdopodobne, ale możliwe. Od pilnowania jest policja. Wytłumacz mi, co ci to da, że kogoś przyblokujesz, bo widzę że sympatyzujesz z tymi ku*asami :amused:

scchizm

2012-09-19, 12:46
w siódemce pracują we własnych samochodach, mule

Sl...........nx

2012-09-19, 12:47
Kurierzy to najgorsza swołocz na drodze. Brak poszanowania przepisów, kultury jazdy i bezpieczeństwa.
Miałem nadzieję, że go zatrzymają i mu wpie**olą za jawny przejaw chamstwa, a tu proszę, k***a jedna pojechała po chodniku nie licząc się z tym, że może ludzi pozabijać.

Stranuh

2012-09-19, 12:48
@k18t Witam kuriera z siódemki :)

bulans

2012-09-19, 12:57
Wiadomo czemu się spóźnił...


Alonso

2012-09-19, 13:09
Stały c**y pół godziny i nie mogły się włączyć do ruchu. Kurier nie wytrzymał i zrobił to sprawnie. A teraz c**y dają gazu na prostej i pokazują jak dobrze potrafią jeździć.

k18t

2012-09-19, 13:41
sanjuro10 napisał/a:

@k18t Witam kuriera z siódemki :)


cześć, naprawiłeś szambiarkę?

HondaH22

2012-09-19, 14:25
Koleś jest kreatywny bo płacą mu za rozwożenie paczek a nie za stanie w korkach a skoro nikomu krzywdy tym nie zrobił że przejechał się kawałek chodnikiem to tylko beka i tyle ale paczucha będzie na czas :)

ooxdooxxi40

2012-09-19, 14:26
od dzisiaj zamawiam wszystko siódemką.

Mi...........an

2012-09-19, 14:29
peku napisał/a:

@Misiekman a ja bym Ci tą paczkę roz.ebał za to że nie odebrałeś za pierwszym razem (targaj sobie sam 50 kg szmelcu 2x)
były kurier



Płacili ci za to tępy zjebie. Nie pasuje to do szkoły i zmieniać prace baranie a nie śię mścić za to k***a, że jesteś debilem, który na dodatek nie potrafi uszanować czyichś pieniędzy. Amen. :snajper2: