18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silna wola

szefu911 • 2013-07-09, 17:25
Silna wola to podstawa :wodka:




Nathaniel_Demerest

2013-07-10, 00:41
KMD napisał/a:

@up
Pod stołem?



Dokładnie, pod stołem. Jak każdy kto czyta gazety "Nie", "Wyborczą" i inne wiadomo kogo szmatławce.

Po prostu jest j***ny w dupę, co wiążę się z utratą pewnych wartości, jak honor i godność.

Co śmieszniejsze, niektórzy są nawet dumny z takiego "j***nia w dupę" i czują się lepsi od reszty rodaków.

oc...........an

2013-07-10, 03:33
Nathaniel_Demerest, ja widzę, że ktoś ciebie mocno skrzywdził skoro przelewasz na mnie swoją frustrację :roll:

No ale z drugiej strony czego innego można się od was spodziewać? Przecież na zrozumienie ironii jesteście polaczki (pisownia celowa) po prostu zbyt tępi

:trzesieee:

sentyy

2013-07-10, 17:35
dobrą ma lodówkę :P parę sekund i już zmrożona ;D

Ragnar

2013-07-10, 20:12
Nathaniel, nie ma sensu już karmić trolla, bo już ma z tego satysfakcję. Tutaj tak się afiszuje z tymi swoimi gównianymi poglądami, a jak normalnie w życiu by wyskoczył z czymś takim, to po prostu by dostał po pysku gnojek i tyle :lol:

oc...........an

2013-07-11, 00:28
Ragnar napisał/a:

Nathaniel, nie ma sensu już karmić trolla, bo już ma z tego satysfakcję. Tutaj tak się afiszuje z tymi swoimi gównianymi poglądami, a jak normalnie w życiu by wyskoczył z czymś takim, to po prostu by dostał po pysku gnojek i tyle :lol:



Buahaha! Nie masz pojęcia jakie mam poglądy, ale zdradzę ci jaki sobie wyrobiłem pogląd w stosunku do ciebie: zmień portal lub się nie udzielaj do czasu aż dorośniesz, żeby zrozumieć ironię...

...jełopie :ok:

Nihilista

2013-07-11, 04:16
DUST DEVIL napisał/a:

Nathaniel_Demerest, ja widzę, że ktoś ciebie mocno skrzywdził skoro przelewasz na mnie swoją frustrację :roll:

No ale z drugiej strony czego innego można się od was spodziewać? Przecież na zrozumienie ironii jesteście polaczki (pisownia celowa) po prostu zbyt tępi

:trzesieee:


No proszę Was, czwarta rano, a mi dalej jedno spać nie daje - jak Polak (emigrant![?]) może rodaka nazwać "polaczkiem"? (...)

Magdan1992

2014-01-15, 19:41
Prawdziwy Polak NIE MIAŁBY takiej silnej woli!!!