18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silna wola

szefu911 • 2013-07-09, 17:25
Silna wola to podstawa :wodka:




Ru...........tQ

2013-07-09, 20:52
Widzę, siebie widzę.

rew123321

2013-07-09, 21:08
Nathaniel_Demerest napisał/a:


*Zagadka, DUST DEVIL nie jest widoczny na tym zdjęciu i nie jest kobietą w białych rękawiczkach. Pytanie gdzie jest?



bo...........id

2013-07-09, 21:48
Kupił dwie postawił jedną, jedna po drodze do domu "pękła" pewnie :mrgreen:

Arczi.Milano

2013-07-09, 21:53
Czy tylko ja ogłuchłem na prawe ucho ?

Sahex

2013-07-09, 22:01
Po 20 sekundach na bank się schłodziła , że aż szron na butelce był. Ale brawa za silną wolę.

oc...........an

2013-07-09, 22:29
Nathaniel_Demerest napisał/a:



Obrazek




...wujek?! :shock:


:trollencjusz:

Ragnar

2013-07-09, 22:32
Nathaniel_Demerest napisał/a:




Oto zdjęcie redaktora gazety NIE i DUST DEVILa*.

Obrazek

*Zagadka, DUST DEVIL nie jest widoczny na tym zdjęciu i nie jest kobietą w białych rękawiczkach. Pytanie gdzie jest?



Tak piękny zjazd po lewaku, że aż specjalnie musiałem się zalogować i dać Ci piwo, a masz nawet kratę piwa, należy się! :lol:

A propos dust debila, zrób dobry uczynek i skocz z mostu czy coś innego podobnie użytecznego zrób, bo dla takich osób jak ty tylko coś takiego się należy. Chodzi mi o te całe twoje faworyzowanie komuchów i innych zjebów co w okół wielbisz.
Po prostu idź być debilem gdzie indziej :mrgreen:

P.S po twoim podpisie... "Komónizm tszeba zrozumjeć! :kac:

Piotr Kaszubski muj idol. Husaria - amatorzy. PZPN jest dobry. Smoleńsk - zamach. Tusk to mój wujek. GROM -słabeusze. Urban geniusz. Pikej krul! Islam jest dobry, bo będę miał parę niewolnic... to znaczy żon. "

śmiem stwierdzić, że jesteś typowym trollem, który uwielbia wszystko to, czego większość w tym kraju nienawidzi albo jw. JESTEŚ DEBILEM ;-)

oc...........an

2013-07-09, 23:02
SRagnar, wytrzyj dupę, bo ją osrałeś :roll:

Lewaku... kurczę, ostatnio jak sprawdzałem w teście moje poglądy to wyszło, że za czasów Związku to by mi za nie wzbogaciliby potylicę 9 gramami ołowiu... 8-)

Śmieszny jesteś, ale niestety pomyliłeś sadola z frondą - tu nie ma poprawności politycznej jak i nie ma dyskusji politycznych. No ale jeśli traktujesz Sadistic jako tubę propagandową prawicy czy inne gówno, a nie portal na który przychodzi się po rozrywkę (często niskich lotów) to szczerze mówiąc żal mi ciebie.

Coś czuję, że niedługo zacznę używać specjalnego znaku sygnalizującego ironię (patrz niżej), bo coraz więcej debili nie odróżnia poważnej wypowiedzi od ironii lub sarkazmu

:homer_uv:




Aż płakłem nad twoim losem prostaczku :mrgreen:

Eldryzif

2013-07-09, 23:06
Moje prawe ucho czuje sie samotne.

Dżoker

2013-07-09, 23:11
To jest k***a Sadistic, strona z czarnym humorem gdzie można się pośmiać, niektórzy mogą pooglądać poupie**alane ciała na hardzie, gówna, itp. I to jest filmik o kolesiu który mówi o swojej silnej woli, a na koniec pije wódkę... i k***a nie wpadłbym na to jak pod takim czymś mogą pojawić się komentarze o lewakach, komuchach i innych gównach.

Sick_Stick

2013-07-09, 23:22
boskid napisał/a:

Kupił dwie postawił jedną, jedna po drodze do domu "pękła" pewnie :mrgreen:



niet, jeszcze w sklepie sie rozmyślił i wziął jedną. Zapraszam do ponownego przestudiowania materiału :wodka:

sierzant111

2013-07-09, 23:37
Stołowa, obok Bałtyku najgorsza wódka w PRL.

zarpion

2013-07-09, 23:49
jest gazeta "Nie" nie ma piwa.

TheFury

2013-07-10, 00:27
Mam taką silną wolę, że robi ze mną co chce