18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sezon na nerki otwarty

rj5 • 2017-03-05, 11:43
Prędkość osobówki 50 km/h teren zabudowany


tl...........01

2017-03-06, 23:47
@Nihilista
pie**olony baranie, kogo interesuje, jaką prędkość może osiągnąć twoja dwu, czy czterokołowa pierdziawka. Od zapie**alania jest tor, ewentualnie autostrada, a nie teren zabudowany.
Twój przykład dobrze obrazuje, jak mocno jesteście ograniczeni.

Zieniu7

2017-03-07, 00:22
nie urazajac motocyklistow ale to jest kretynizm i do motocyklisty takiemu pasozytowi daleko... tak to jest jak sebixy wsiadaja na moto...

Nihilista

2017-03-07, 00:42
tls01 napisał/a:

@Nihilista
pie**olony baranie, kogo interesuje, jaką prędkość może osiągnąć twoja dwu, czy czterokołowa pierdziawka. Od zapie**alania jest tor, ewentualnie autostrada, a nie teren zabudowany.
Twój przykład dobrze obrazuje, jak mocno jesteście ograniczeni.


Nie pisałem nic o prędkościach moich pojazdów, nawet nie napisałem, że w ogóle posiadam pojazd, więc czytaj ze zrozumieniem j***ny szczylu.

@up Obawiam się, że każdy jeżdżący swoim motocyklem jest motocyklistą, tak samo jak każdy jadący na pole traktorem jest traktorzystą itd. Fakt, baranów w branży pełno, ale dzielić można na motocyklistów i prawdziwych motocyklistów, jak Jarek patriotów Polaków, tylko czy to ma sens? Po prostu motocykliści się skrajnie różnią od siebie, a wyznacznikiem nie może być posiadany motocykl. Niektórzy mają dwa, np cruisera i plastik, czy to znaczy, że kiedy jedzie plastikiem można go potrącić, jak wielu stulejarzy tutaj proponuje, bo "debil" np szybko przyspieszył?
Chore.