18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

sezon na nerki otwarty

rj5 • 2017-03-05, 11:43
Prędkość osobówki 50 km/h teren zabudowany


Halman

2017-03-05, 11:49
ceny nerek zaczną spadać bo będzie ich teraz przybywać na rynku organów.

nerusss

2017-03-05, 11:49
Tego nawet nie można nazwać głupotą, sam nie wiem jak to nazwać.

KlinikaAborcyjna

2017-03-05, 11:57
kto nigdy tak nie spieszył się do domu na r*chanko niech pierwszy rzuci kamień

Foxssj2

2017-03-05, 12:25
Jesli kogos interesuje to co gra to Dream Theater - Pull me under

Al...........go

2017-03-05, 13:47
PowerBoBass napisał/a:

Było wrzucić lewy kierunkowskaz :trollencjusz:



Po co, lepiej od razu skręcić. Wina nie będzie Twoja bo motocyklista złamał przepisy, a przy okazji pozbędziesz się ludzkiego śmiecia i wyremontują Ci samochód z OC.

BrianGriffin

2017-03-05, 15:22
Wśród ludzi na jednośladach jest grupa pajaców, którzy uznają tylko litrowe szlifierki, coś jak sebiksy w golfach, które nigdy nie wsiądą do samochodów na F 8-) Może jakby zakazać typowo sportowych motocykli na publicznych drogach, to trochę plebsu wybrałoby inną formę rozrywki.

b0r000

2017-03-05, 15:29
BrianGriffin napisał/a:

Wśród ludzi na jednośladach jest grupa pajaców, którzy uznają tylko litrowe szlifierki, coś jak sebiksy w golfach, które nigdy nie wsiądą do samochodów na F 8-) Może jakby zakazać typowo sportowych motocykli na publicznych drogach, to trochę plebsu wybrałoby inną formę rozrywki.



Popieram pomysł. To nie są przecież motory na drogi miejskie tylko na tory wyścigowe.
Albo chociaż jak kupuje taki to obowiązkowe podpisanie, że w razie wypadku podtrzymują go pod respiratorem dobę a potem odłączają i na części go :D

kokos_123

2017-03-05, 15:30
AleDlaczego napisał/a:



Po co, lepiej od razu skręcić. Wina nie będzie Twoja bo motocyklista złamał przepisy, a przy okazji pozbędziesz się ludzkiego śmiecia i wyremontują Ci samochód z OC.

byś się k***a zdziwił jakie mamy poj***ne przepisy co do takiego manewru.

Al...........go

2017-03-05, 15:47
kokos_123,

Eksperci wykażą, z jaką prędkością jechał motocyklista. Reszta obroni się sama. Ty jesteś niewinny i przyczyniłeś się społeczeństwu usuwając śmiecia. Samochód wyremontują i rozpoczynasz kolejne polowanie.

kapelan_szturmowy

2017-03-05, 17:08
@up no właśnie to tak nie działa. Motocyklistę (a w sumie to co z niego zostanie) mogą ukarać najwyżej za przekroczenie prędkości. Za wypadek odpowie kierowca. Poj***ne prawo.

InnyName

2017-03-05, 17:14
@fiattt

za przekroczenie prędkości nikt nie dostanie mandatu z jakiegoś video z kamery za 250zł, ba nawet z monitoringu miejskiego. Do mierzenia prędkości jest specjalny przyrząd i każdy o tym dobrze wie, o co te afery, ze fotoradary nie mają atestów itp.?

Jakbym dostał mandat samochodem na podstawie filmu pana zenona to bym wyśmiał ich na miejscu.

Jak to powiedział kiedyś milicjant do kolesia
"Panie, on mógł jechać nawet i 300km/h, to pan zajechał mu drogę"


Kiedyś jechałem autem na lewym na S6, na budziku z 150/160 i nagle mnie środkiem wyprzedził typowy dawca, nawet nie wiedziałem skąd się wział, jaki to motocykl, oczywiście tablice na W schowane głęboko za koło. Wystarczy że o lusterko zahaczy łokciem i byebye


Nihilista napisał/a:

Hahaha!!!
Dawno się tak nie ubawiłem :) Banda pajaców, jedni chcieliby zabić faceta, który i tak ryzykuje życiem (w 99% swoim), a inni najchętniej zakazaliby "sportowych" motocykli, bo nie mieszczą im się w głowie tak potężne maszyny, a litrowy silnik widzieli tylko u rodziców w yarisie. Takie połączenie samosądu z ciężką komuną i zawiścią moherów autobusowych.
Dla waszej wiadomości, bando baranów - nawet turystyczne motocykle osiągają dziś przyspieszenia i prędkości, które się w waszych zniewieściałych głowach nie mieszczą, "bardziej" sportowe jest tylko troszkę łatwiej opanować i wyhamować.
Pewnie, zakazać szybkich motocykli - skoro jestem p*zdą, która takiego potwora nigdy w życiu nie ogarnie i nie odważy się nawet spróbować, to niech inni też nie jeżdżą - przynajmniej nie będzie mi jeden z drugim przypominał jak małe mam wydmuszki.





No tu się zgodzę
XJR1300 turystyczny motocykl na pierwszym biegu ma około 105km/h, top speed to 250~
Typowo terenowo turystyczny motocykl BMWGS1200 ma top speeda około 220km/h
W zasadzie każda 600tka poleci 200
Ale blokada do 200km/h by się przydała.


Fakt faktem trzeba mieć nasrane lekko we łbie :P

Nihilista

2017-03-05, 17:18
Hahaha!!!
Dawno się tak nie ubawiłem :) Banda pajaców, jedni chcieliby zabić faceta, który i tak ryzykuje życiem (w 99% swoim), a inni najchętniej zakazaliby "sportowych" motocykli, bo nie mieszczą im się w głowie tak potężne maszyny, a litrowy silnik widzieli tylko u rodziców w yarisie. Takie połączenie samosądu z ciężką komuną i zawiścią moherów autobusowych.

Dla waszej wiadomości, bando baranów - nawet turystyczne motocykle osiągają dziś przyspieszenia i prędkości, które się w waszych zniewieściałych głowach nie mieszczą, "bardziej" sportowe jest tylko troszkę łatwiej opanować i wyhamować.

Pewnie, zakazać szybkich motocykli - skoro jestem p*zdą, która takiego potwora nigdy w życiu nie ogarnie i nie odważy się nawet spróbować, to niech inni też nie jeżdżą - przynajmniej nie będzie mi jeden z drugim przypominał jak małe mam wydmuszki.

PS @up - z ciekawostek, xjr potrafi zejść poniżej 3 sekund do 100, bmw ma poniżej 4s. Wszystkie motocykle podobnej pojemności mają takie parametry i niczym się tu nie różnią od maszyn sportowych. Potwory i tyle. Przy blokadzie do 200 można by właściwie zostawić dwa biegi z sześciu - sporty na dwójce mają ok 180km/h.

decode21

2017-03-05, 17:19
AleDlaczego napisał/a:



Po co, lepiej od razu skręcić. Wina nie będzie Twoja bo motocyklista złamał przepisy, a przy okazji pozbędziesz się ludzkiego śmiecia i wyremontują Ci samochód z OC.



Poseł PO Jarosław Wałęsa mówi ci to coś?