18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sezon na nerki otwarty

rj5 • 2017-03-05, 11:43
Prędkość osobówki 50 km/h teren zabudowany


Siema321

2017-03-05, 17:20
Przynajmniej miał światła

exfon

2017-03-05, 17:25
@Nihilista
No tu sie nie zgodze. jakby tak zapie**alal tylko w niezabudowanym to moze i tak, ale przy takiej predkosci on spadnie z motoru, a motor zajebie kogos na poboczu, czy w dom sie wpie**oli. 99 to stanowczo za duzo

Nihilista

2017-03-05, 17:32
@up
Chyba nie przesadziłem z procentami, przecież jadą przez kompletne zadupie, nie widzę tam ani pół człowieka, a trafić kogoś przerośniętym rowerem nawet w gęściej zamieszkanym rejonie wcale nie byłoby tak łatwo :)
Nie zmienia to faktu, że gość ryzykował życiem i robił to świadomie, ale pieprzenie twardzieli sadolowych o tym, jakby go z chęcią zabili, jest skrajnie śmieszne. Już widzę ich mordy, pryszczate okularniki jeżdżące do szkoły z mamą na siedzeniu pasażera i wieczorami uczące się przepisów ruchu, marząc o pozytywnym wyniku egzaminu na kartę rowerową.

Jedras86

2017-03-05, 17:54
Idzie wiosna, będą warzywa

scartx

2017-03-05, 18:13

macie, z dziś, na ból dupy, lwg hahah

InnyName

2017-03-05, 18:24
@up
Jak wrzuciłem kiedyś film jak jechałem 200km/h to myślałem ze się zesrają na monitory :D

luki211

2017-03-05, 18:26
scartx napisał/a:

macie, z dziś, na ból dupy, lwg hahah



To dobrze, że robisz pamiątkowe zdjęcia dla rodziny.

InnyName napisał/a:

Jak wrzuciłem kiedyś film jak jechałem 200km/h to myślałem ze się zesrają na monitory



Bo nadal czekamy na twój materiał nadający się na harda.

JeamBeam

2017-03-05, 18:43
I przez takich fiutów łapią mnie bez prawka na moim enduro, bo jechałem 40km/h przez wieś (szukałem bocznej drogi) i dałem się złapać bezczelnie wmawiają mi że jestem zabójcą. A ja zielony i pijany nie wiem o co chodzi?

ellsworth

2017-03-05, 18:44
Nihilista napisał/a:


Pewnie, zakazać szybkich motocykli - skoro jestem p*zdą, która takiego potwora nigdy w życiu nie ogarnie i nie odważy się nawet spróbować, to niech inni też nie jeżdżą - przynajmniej nie będzie mi jeden z drugim przypominał jak małe mam wydmuszki.


Serio? SERIO?!? O ja pie**olę! Trzeba mieć ładnie zj***ne pod czachą, żeby uważać, że normalni ludzie myślą takimi kategoriami. Zamień sobie "szybkie motocykle" w swojej wypowiedzi na "jedzenie gówna". Może wtedy zrozumiesz jak bardzo innych interesuje twoje "ogarnianie i odważanie się spróbowania" wpie**alania gówna.

parolpl

2017-03-05, 18:48
Przy większych prędkościach to niestety niewiele organów się nadaje :/ .

Nihilista

2017-03-05, 18:53
ellsworth napisał/a:


Serio? SERIO?!? O ja pie**olę! Trzeba mieć ładnie zj***ne pod czachą, żeby uważać, że normalni ludzie myślą takimi kategoriami. Zamień sobie "szybkie motocykle" w swojej wypowiedzi na "jedzenie gówna". Może wtedy zrozumiesz jak bardzo innych interesuje twoje "ogarnianie i odważanie się spróbowania" wpie**alania gówna.



Nie przekonałeś mnie. Wciąż uważam, że jesteś piczką, w dodatku zawistną i przekonaną o swojej "normalności", tylko dlatego, że strach nie dopuszcza do ciebie nawet myśli o takiej dawce adrenaliny czy ryzyka, jaką daje choćby spokojne ujeżdżanie mocnej maszyny. Porównanie obiektu marzeń wielu ludzi do gówna tylko to potwierdza. Tacy jak ty pewnie również uważają, że ludzie nie mogą posiadać broni, bo się pozabijają. Na drodze zginąć można nawet na wrotkach, jak ktoś jest głupi to po tygodniu jazdy choćby na skuterze może być martwy. Z resztą, co za różnica co tam sobie myślisz, czego byś nie zakazał, gdybyś mógł. Takie motocykle są legalne i ch*j wam stulejarze do tego.

BrianGriffin

2017-03-05, 19:15
Nihilista, nie chodzi o to, że na innych motocyklach nie da się odkręcać. Chodzi o to, że na plastikach głównie jeżdżą p*zdy chowające się za owiewkami 8-)

InnyName

2017-03-05, 19:49
No nie mogę jaka tu jest gówno-srako-szczyno-burza :D
Jedna i druga strona pie**oli jak ksiądz na kolędzie
4 trolluje, a reszta się nakręca :idzwch*j:

shiters

2017-03-05, 19:54
Poleciał jakies 170 na godzine, wcale nie szybko :D

zwir0

2017-03-05, 20:11
Dużo jeżdżę z racji mojej pracy, samą "puszką" robię koło 40 tyś rocznie, jednośladem z napędem spalinowym około 10-15 tyś, zależy od roku (jaki sezon, ile czasu etc).
NIKT! NIKT mi nie wmówi, że bardziej niebezpieczny jest zapie**alający, mega skupiony motocyklista od:
a) świeżego kierowcy w aucie ojca
b) kobiecie (choć nie każdej) która wpuszczona jest za kółko W NIEDZIELE jak Zenek sie ochleje i ktoś musi jeździć
c) starym dziadom - niestety to jest porażka
d)tzw. tramwajarzom, którzy niezależnie od płci i wieku, pory roku, marki pojazdu i wszelkich innych aspektów łącznie Z RODZAJEM DROGI - jadą 40km/h, a każdy manewr trwa około 5 minut.

Ci którzy napisali, że chętnie kierowcę motocykla by od razu utłukli - niech odpowiedzą sobie tylko na pytanie - czy swoim (albo pożyczonym) autem NIGDY nie zdarzyło im się przycisnąć na takiej drodze. Naprawdę wszyscy jeździcie tak bardzo zgodnie z przepisami? zawsze 50/h? i jeszcze powiedzcie, że obie rączki na kierownicy...
znam ten portal bardzo dobrze i od dawna go śledzę, ale takiego pie**olenia nie zniese