18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

serialowy Adek naćpany, tarza się po ziemi

he...........el • 2021-03-04, 11:27
Naćpany Mariusz Murański przeżywa lot życia tarzając się na ziemi.




:idzwch*j:

Sigonek

2021-03-04, 19:47
roman3211 napisał/a:

Mariusz Murański



Tzw. kolegów poznasz naprawdę, jak Ci się w życiu poszczęści i będziesz miał lepiej od nich.

TRQPL

2021-03-04, 20:00
hdposter napisał/a:

Nagrywanie kogoś bez jego zgody i upublicznianie powinno się kończyć karą 200 tys. zł zadość uczynienia i 5 lat pozbawienia wolności. Jakim prawem nagrywa i publikuje bez zgody autora i upublicznia nagranie. Mnie nie interesuje kim jest ten typ i co robi, ale jakbyś mnie nagrał to gwarantuje ci, że poniósł byś finansowe konsekwencje. Razem z serwisem, który udostępnia materiał.



ch*ja byś zdziałał, co ty myślisz że tylko ty możesz wynająć adwokata, w świetle polskiego prawa nie istniej żaden przepis, który by zakazywał filmowania czegokolwiek w miejscu publicznym. Obowiązuje więc zasada, która mówi, że jeśli coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.
Nie masz obowiązku nikogo informować o zamiarze filmowania, ani tym bardziej pytania o zgodę. Nawet jeśli ktoś się oburzy i nakaże ci zaprzestać filmowania jego osoby, to nie musisz się do tego zastosować. Nikt nie ma prawa zabronić ci filmowania.
A z tymi karami to mentalnie jesteś w Koreii Północnej.

notak

2021-03-04, 20:30
co jak co, ale na moich kumpli zawsze mogę liczyć,
nie takie manianiany odj***łem po pijaku, ale gdy mówiłem kasujemy,
to kasowali
i ja też nigdy ich nie podpie**oliłem ..........tylko wspomnienia

czasem tylko się zastanawiam, że słowo przyjaciel ..........tak się zeszmaciło

mandzur2408

2021-03-04, 21:14
Budrys2000 napisał/a:

Kto to k***a jest?
Gwiazda to Kaja Paschalska, bracia Mroczkowie, Kasia Cichopek, a nie jakiś Lombard



Teraz to doj***les lepiej niz tamten na ulicy.Ja pierd..ole ale gwiazdy wyliczyles

:mrgreen:

Noside

2021-03-04, 21:40
Budrys2000 napisał/a:

Kto to k***a jest?
Gwiazda to Kaja Paschalska, bracia Mroczkowie, Kasia Cichopek, a nie jakiś Lombard



On i mroczki to jeden ch*j. Poczekaj, aż jego tasiemiec tyle pociągnie i jego syna będziesz mógł za ladą lombardu oglądać.

he...........el

2021-03-04, 21:48
hdposter napisał/a:




Ta, ale już twoja matka to powycierała rzuciłem jej grubo 50 groszy to jeszcze dziękowała całując mnie w stopy.



ambitnie 13 letni koniobijco, a teraz wytrzyj mleko z pod nosa i wyk***iaj w podskokach do łóżeczka ;)

Policeman

2021-03-04, 23:00
"Gwiazda" - ktoś w ogóle ogląda jakieś lombardy, trudne sprawy, szkoły czy inne tego typu straszydła? Zawsze miałem wrażenie, że to leci sobie i ma zerową widownię, ale komuś tak zależy na niszczeniu i psuciu jakości ludzi, że pcha to na siłę. Jakieś google boxy gdzie ludzie oglądają ludzi oglądających telewizję, jakieś gwiazdy życia czy inne debilne programy. To jest poziom tych gwiazd, naćpany obrzygany gość wijący się na ziemi. To są k***a wasze gwiazdy, to są ludzie, których oglądacie. Powodzenia.

Kostek_PL

2021-03-04, 23:22
TRQPL napisał/a:

ch*ja byś zdziałał, co ty myślisz że tylko ty możesz wynająć adwokata, w świetle polskiego prawa nie istniej żaden przepis, który by zakazywał filmowania czegokolwiek w miejscu publicznym. Obowiązuje więc zasada, która mówi, że jeśli coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.
Nie masz obowiązku nikogo informować o zamiarze filmowania, ani tym bardziej pytania o zgodę. Nawet jeśli ktoś się oburzy i nakaże ci zaprzestać filmowania jego osoby, to nie musisz się do tego zastosować. Nikt nie ma prawa zabronić ci filmowania.
A z tymi karami to mentalnie jesteś w Koreii Północnej.



Filmować możesz wszystko, ale za publikowanie wizerunku bez zgody, możesz spodziewać się sprawy w sądzie.
Tutaj autor filmu jednak wiedział co robił iż gdyż ponieważ są pewne wyjątki:

- w przypadku publikacji wizerunku osoby powszechnie znanej konieczne jest wykazanie związku pomiędzy jej funkcją publiczną a opublikowanym wizerunkiem, natomiast ujawnienie informacji z życia prywatnego musi mieć na celu ochronę społecznie uzasadnionego interesu.

Podejrzewam, że właśnie stąd te napisy przestrzegające przed braniem narkotyków i autor nagrania teoretycznie ma duże szanse żeby się z tego wyślizgać.

pro_avenger

2021-03-05, 05:07
Budrys2000 napisał/a:

Kto to k***a jest?
Gwiazda to Kaja Paschalska, bracia Mroczkowie, Kasia Cichopek, a nie jakiś Lombard






i

2021-03-05, 11:43
zwierzak30 napisał/a:

A może w dobrej wierze wyszedł przed knajpę zajarać blanta.
A jakaś zazdrosna k***a np. taka jak nagrywa.Zamiast zioła odpala to gówno?
Nigdy nie rozpalam zielska którego nie znam,na takich imprezach.Często z przypadkowo spotkanymi -"znajomymi z Dyskoteki".
Znam gościa,angola co złapał zawiechę po tym gównie.Był jebnięty,ale teraz to zombiak. Warzywko bez kontaktu.



Ja pie**ole usun kurvva konto i tu nie wracaj ok... legend sie nałykales jak pelikan..

Budrys2000

2021-03-05, 16:19
mandzur2408 napisał/a:

Teraz to doj***les lepiej niz tamten na ulicy.Ja pierd..ole ale gwiazdy wyliczyles




Myślenie przestrzenne, wielowymiarowe analizy, równoległe interpretacje, przekazy podprogowe, ukryte znaczenia, kody, szyfry, metafory, metonimie, termomiksy... itp. itd.


:-)

z0...........ee

2021-03-05, 17:29
Mając takich kolegów na ch*j mu wrogowie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: