18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

serialowy Adek naćpany, tarza się po ziemi

he...........el • 2021-03-04, 11:27
Naćpany Mariusz Murański przeżywa lot życia tarzając się na ziemi.




:idzwch*j:

John-Flopp

2021-03-04, 11:30
Ja pie**ole... takiemu to wolno xdd

notak

2021-03-04, 11:48
ch*j kogo obchodzi co robi po godzinach,
a kumpli ma p*zdowatych

roman3211

2021-03-04, 11:49
Masz łap melę :) no wrogowie to już nie potrzebni

TRQPL

2021-03-04, 11:51
Kto ogląda takie gównonw tv i co oglądający ma w głowie.

zwierzak30

2021-03-04, 12:00
A może w dobrej wierze wyszedł przed knajpę zajarać blanta.
A jakaś zazdrosna k***a np. taka jak nagrywa.Zamiast zioła odpala to gówno?

Nigdy nie rozpalam zielska którego nie znam,na takich imprezach.Często z przypadkowo spotkanymi -"znajomymi z Dyskoteki". :)
Znam gościa,angola co złapał zawiechę po tym gównie.Był jebnięty,ale teraz to zombiak. Warzywko bez kontaktu.

JaTylkonaChwile

2021-03-04, 12:09


Adek opowiada...

Payan

2021-03-04, 12:23
k***a k***ie łeb nie urwie. Co drugie słowo, jełop.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-04, 12:26
Nie bronię typa, ale to mi wygląda jak by ktoś go celowo doj***ł jakimś ścierwem, żeby tylko to nagrać i rozpowszechnić. Raczej nikt normalny by nie poznał tak niszowego aktora i ubliżał mu w ten sposób żeby "dobrze" w kadrze wyglądało.

Budrys2000

2021-03-04, 13:48
Kto to k***a jest?
Gwiazda to Kaja Paschalska, bracia Mroczkowie, Kasia Cichopek, a nie jakiś Lombard ;-)

Wacław.Milczek

2021-03-04, 13:56
A potem powie ze używek to on nie tyka oprócz kawy a towar to mu ktoś do drina wrzucił. Jak dla mnie powinno się tępić społecznie osoby które nie potrafią dawkować używek. Chcesz się naj***ć jak szpadel, skuć do zawiechy, odlecieć na pigulach to rób to tak aby inni cię nie widzieli a nie jak k***a na chodniku potem leży :lol:

Olashenco

2021-03-04, 14:05
Filmik urywa się w najlepszym momencie

hdposter

2021-03-04, 14:13
Nagrywanie kogoś bez jego zgody i upublicznianie powinno się kończyć karą 200 tys. zł zadość uczynienia i 5 lat pozbawienia wolności. Jakim prawem nagrywa i publikuje bez zgody autora i upublicznia nagranie. Mnie nie interesuje kim jest ten typ i co robi, ale jakbyś mnie nagrał to gwarantuje ci, że poniósł byś finansowe konsekwencje. Razem z serwisem, który udostępnia materiał.

he...........el

2021-03-04, 14:26
hdposter napisał/a:

Nagrywanie kogoś bez jego zgody i upublicznianie powinno się kończyć karą 200 tys. zł zadość uczynienia i 5 lat pozbawienia wolności. Jakim prawem nagrywa i publikuje bez zgody autora i upublicznia nagranie. Mnie nie interesuje kim jest ten typ i co robi, ale jakbyś mnie nagrał to gwarantuje ci, że poniósł byś finansowe konsekwencje. Razem z serwisem, który udostępnia materiał.



klawiature aż oplułeś z podniety

nebelwerfer

2021-03-04, 14:43
hdposter napisał/a:

Nagrywanie kogoś bez jego zgody i upublicznianie powinno się kończyć karą 200 tys. zł zadość uczynienia i 5 lat pozbawienia wolności. Jakim prawem nagrywa i publikuje bez zgody autora i upublicznia nagranie. Mnie nie interesuje kim jest ten typ i co robi, ale jakbyś mnie nagrał to gwarantuje ci, że poniósł byś finansowe konsekwencje. Razem z serwisem, który udostępnia materiał.



Takim prawem że jesteś w miejscu publicznym więc ja nie będę uważał co nagrywam, za to Ty uważaj co robisz w miejscu publicznym.