18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

serialowy Adek naćpany, tarza się po ziemi

he...........el • 2021-03-04, 11:27
Naćpany Mariusz Murański przeżywa lot życia tarzając się na ziemi.




:idzwch*j:

hdposter

2021-03-04, 14:45
nebelwerfer napisał/a:

Takim prawem że jesteś w miejscu publicznym więc ja nie będę uważał co nagrywam, za to Ty uważaj co robisz w miejscu publicznym.



To, że jest to miejsce publiczne przygłupie nie zmienia faktu, że nagranie osoby bez zgody podlega paragrafowi
Cytat:


W myśl litery prawa samo nagrywanie bez zgody nie jest karalne dopóty, dopóki film lub nagranie nie zostanie upublicznione. Kodeks karny stanowi, że rejestrowanie rozmowy, w której nagrywający brał udział jest całkowicie legalne. ... Przepisy kodeksu cywilnego dają szeroki zakres interpretacji.




hel napisał/a:

klawiature aż oplułeś z podniety



Ta, ale już twoja matka to powycierała rzuciłem jej grubo 50 groszy to jeszcze dziękowała całując mnie w stopy.

swampman

2021-03-04, 14:47
czyli serialowy adek z lombardu przesluch*je zastawione plyty betonowe i udaje ze jest na koncercie?

willoo

2021-03-04, 14:49
Witamy w Polsce, w pieknym kraju gdzie jak się najebiesz i leżysz na ziemi, to mili i troskliwi ludzie jeszcze cie oplują... Żyć tu, nie umierać..

croyna

2021-03-04, 14:57
słabe w ch*j nagrywać i upubliczniać, zamiast pomóc albo przynajmniej nie szkodzić

mygyry

2021-03-04, 15:05
"gwiazda lombardu" jak można nazywać kogoś gwiazdą w tak ch*jowym polskim pseudo serialu, na jego miejscu bardziej bym się wstydził występowania w tym gównie niż leżeć naćpanym na chodniku

Prof._Kot_Budd

2021-03-04, 15:08
Na nagraniu widzimy szczytowe osiągnięcie życiowe nagrywającego janusza, który raz w życiu może poczuć się lepszy od kogoś, kogo na co dzień ogląda i podziwia w telewizji i z tego tytułu ma go za lepszego od siebie. k***a jak ja nienawidzę takich prostaków.

piter210

2021-03-04, 15:23
Większe zbydlęcenie okazali nagrywający niż sam bohater.

Cz...........as

2021-03-04, 16:23
nebelwerfer napisał/a:

Takim prawem że jesteś w miejscu publicznym więc ja nie będę uważał co nagrywam, za to Ty uważaj co robisz w miejscu publicznym.



Nagrywaj jełopie każdego i udostępniaj, trafisz w końcu na kogoś kto ma dobrego adwokata i ostatnie gacie sprzedasz żeby mieć na spłatę.

PieronJasnySzlag

2021-03-04, 16:24
Nie znam patusa który się tarza na asfalcie ale przy nagrywającym podludziu to sympatyczny, porządny człowiek.

Ki..........._K

2021-03-04, 16:24
podrzucili mu ch*jowy towar aby upokorzyć ćpunersa ch*jowa akcja

Gitrix

2021-03-04, 17:19
Nagrywający to gnida i szuja którą boli kariera zawodowa tarzającego.

htfl

2021-03-04, 17:34
Z takimi kumplami to nie potrzeba wrogów. Nie pochwalam takiej menelni, ale cwe*ami wydymanymi przez murzynów to są te ch*je co go nagrywali. Z zazdrości, że zarabia hajs na serialu są zdesperowani, żeby go skompromitować. Takie k***a polskie gówno, że jak ktoś ma lepiej ode mnie to trzeba go zniszczyć. Przez takich cwe*i w tym kraju jest jak jest. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że oni mu podstępem cos dodawali, żeby go nagrać. Soczysty ch*j w dupę nagrywającemu, niech mu mordą wyjdzie a dupa pęknie, a pan gwiazdor jeśli rzeczywiście sam się tak meneli, to sam już się dał życiu skopać, nie trzeba mu w tym pomagać.

porryporr

2021-03-04, 17:49
notak napisał/a:

ch*j kogo obchodzi co robi po godzinach,
a kumpli ma p*zdowatych



Nie p*zdowatych tylko ch*jowych.

htp

2021-03-04, 17:54
Facet ma wyraźnie jakiegoś wielbiciela. Wystawił już 3 filmiki z Adkiem na YouTube :)

notak

2021-03-04, 19:18
hel napisał/a:

klawiature aż oplułeś z podniety



chyba ty też