18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ściana idiotyzmu

TheGucio • 2013-07-23, 22:17
przykład idiotyzmu, gdy ktoś nie robi czegoś ładnego, tylko nabazgra sprayem nic nie znaczące zdanie...



nie było na pierdylion procent bo moje. Zdjęcie zostało wykonane kilka lat temu w Olsztynie na nagórkach starą nokią 3310 więc znikomej jakości.

hehe żartowałem nokia 3310 nie ma aparatu
:anegdotka:

!Timon

2013-07-23, 22:29
Takiemu ku*asowi co niszczy czyjąś ciężką pracę + marnuje ciężko wypracowane pieniądze powinni tym spray'em w gały napryskać i pomalować całą mordę.

W bloku w którym mieszkam, mieszkańcy ponad 10 lat zbierali na ocieplenie i ładne pomalowanie, pół roku po skończonej robocie jakaś banda sk***ysynów pie**olonych musiała "podpisy" jebnąć. Niech ich krew nagła, jebańców jednych, zaleje i pierony siarczyste, ogniste wezmą.

~zsakuł

2013-07-23, 22:44
TheGucio napisał/a:

hehe żartowałem nokia 3310 nie ma aparatu
:anegdotka:


Jakąś ch*jową wersje miałeś

:kabelodprodiza:

gruchens

2013-07-23, 22:47
Poznań - jakiś typ zwący się Potse maluje WSZYSTKO swoim tagiem. Dosłownie wszystko. Jest kilkanaście kolumn stojących w rzędzie - na każdej z nich jest "Potse".



I takie barany myślą, że są graficiarzami. GÓWNO PRAWDA!!! Wyżej to ścierwo, które można jedynie porównać do psa, który szczając znaczy miejsca w których był, bo tym jest taki tag - szczynami psa.
Mam nadzieję, że jakiś graficiarz to przeczyta i zobaczy czym jest prawdziwe grafitti, które jest dziełem sztuki i wymaga umiejętności, a nie tylko szpreja za dychę i "mazania po całym mieście na przypale":


JH...........DS

2013-07-23, 23:09
Lepiej jakby takie coś namalowali :D

Ba...........co

2013-07-23, 23:48
@gruchens to tak jak w Krakowie kolesie nak***iają tagi CUKSE i TRACK... ale nigdy na nowych elewacjach.

AlexanderDeLarge

2013-07-24, 00:11
A propos ch*jów na ścianach itp. to polecam tego kolesia: LUSH. A do tego dużo gołych cycków :D . Wg. mnie koleś ma zajebiste pomysły i podejście do graffiti.



Ech cycków nie znalazłem, ale pamiętam, że na jakimś tumbluro-twiteroczymś było nieco fajnych zdjęć :P

Sarkos

2013-07-24, 01:22
Teraz autor bierze do ręki słowniczek i uczy się znaczenia wyrazu "znikomy".

GKC

2013-07-24, 01:24
Gucio, co się dziwić, ze takie gówno jest w tym mieście, skoro jest ono opanowane przez żydów..

TheGucio

2013-07-24, 02:46
GKC, po czym wnioskujesz iż w moim mieście są żydzi?

Sativis

2013-07-24, 15:37
Mój blok na sadisticu, o ja pierdziele juuupi!!!

PolityczNiePoprawny

2013-07-24, 15:40
j***ne prymitywy bazgrzą po ścianach, k***a normalnie ludzie pierwotni :D

Fisz_

2013-07-24, 16:10
Tego to sam osobiście nienawidzę.. jebią tymi zasranymi hasełkami po elewacjach, po czymkolwiek.. U nas na stacji graficiarze z RebelArtu dostali zgodę na szprejowanie na konkretnych elementach (stara stacja, wagony), i odwalili kawał dobrej roboty.. stary skład wagoników z podniszczoną powłoką lakierniczą obecnie malowali, zdjęć nie mam, ale uwierzcie na słowo, że robota jest niezła. Dobre grafiki, a nie j***ne mądrości życiowe przeciętnego zjeba.