18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Satelita, który miał 13 tysięcy lat?

Skurwiduplo • 2013-08-10, 04:06
Pierwsze wzmianki o dziwnym satelicie na orbicie okołoziemskiej pojawiły się w latach pięćdziesiątych. Początkowo uważano, że to, co wypatrzono na orbicie to tajny rosyjski satelita. Sprawa stała się znana w prasie, a dziwaczny obiekt nazwano Black Knight, czyli czarny rycerz.



Wiele źródeł potwierdzało, że faktycznie coś przesyłało sygnał radiowy i trwało to nieprzerwanie przynajmniej od czasu, gdy ludzie nauczyli się rejestrować takie rzeczy. Pojawiła się teoria, że pierwszym, który odebrał ten sygnał był Nicola Tesla i miało to być w 1899 roku po wybudowania urządzenia radiowego wysokiego napięcia, co miało miejsce w Colorado Springs. Przez następne dekady coraz częściej pojawiały się doniesienia o rzekomo odkodowanych transmisjach z satelity pozaziemskiego orbitującego wokół Ziemi. Sygnał radiowy, jaki wysyła ta sonda został też podobno odkodowany przez radioamatora nasłuch*jącego przestrzeni kosmicznej. Twierdzi on, że zarejestrował emisje, które wyglądały na przesyłanie koordynatów gwiezdnych jak twierdził sygnał był skierowany w stronę podwójnego systemu gwiezdnego Epsilon Boötis. To stąd właśnie wzięto szacunki, co do wieku urządzenia, ponieważ system ten, o ile był miejscem pochodzenia sondy, znajduje się około 13 tysięcy lat świetlnych od Ziemi. Jakkolwiek takie objawienia mogą brzmieć dziwacznie to obiekt jest jak najbardziej realny i znajduje się na oficjalnych zdjęciach udostępnionych przez NASA, każdy może sprawdzić, co tam widzi. Obiekt znajdował się na polarnej orbicie ( idealnej do mapowania powierzchni Ziemi) i zmierzał w przeciwną stronę niż większość ziemskich satelitów, czyli z zachodu na wschód. Wiadomo, że w pewnym okresie obiektem tym interesowała się organizacja Grumman Aircraft Corporation. Prowadzono wnikliwe obserwacje, ale rezultaty utajniono. W tej chwili nie ma już pewności, że ta sonda dalej znajduje się w przestrzeni kosmicznej. Zapewne, gdyby tylko ludzkość zdołała dokonać bezpiecznej deorbitacji zrobiono by to, dlatego nie wiadomo, czy jeszcze ten "czarny rycerz" znajduje się nad naszymi głowami.


Więcej zdjęć i informacji na ten temat - the black knight a 13000 year old alien satellite

.3lite

2013-08-10, 10:51
immikofreako napisał/a:


wymien chociaz jeden



biblia, bóg z jezusem nas stworzył.

Hillsenn

2013-08-10, 11:10
Przebycie roku świetlnego nie trwa rok z prędkością swiatla. Im bliżej procentowo do tej prędkości tym szybciej sie można poruszać zdecydowanie nieproporcjonalnie %-czas. Przynajmniej to wynika z tego artykułu: http://nietuzinkowyblognaukowy.blogspot.com/2012/05/relatywistyczny-zawrot-gowy.html?m=1
Dysponując odpowiednią technologia, obcy mogli to tutaj umieścić w niecałe 10 minut ze względu chociażby na to, ze nie wazy dużo jezeli mówimy o skali kosmicznej. O takich rzeczach czytałem, nie tylko w Internecie, więcej niż swoich szkolnych lektur :D
Wiem, wiem za gimbusowanie penis mi w odbyt, bo nie mogę przeklinać w tym wieku.

Peter-Norivotset

2013-08-10, 11:17
.3lite napisał/a:



biblia, bóg z jezusem nas stworzył.


Ja pie**ole.

dnr

2013-08-10, 11:33
Hillsenn napisał/a:

Przebycie roku świetlnego nie trwa rok z prędkością swiatla. Im bliżej procentowo do tej prędkości tym szybciej sie można poruszać zdecydowanie nieproporcjonalnie %-czas. Przynajmniej to wynika z tego artykułu: http://nietuzinkowyblognaukowy.blogspot.com/2012/05/relatywistyczny-zawrot-gowy.html?m=1
Dysponując odpowiednią technologia, obcy mogli to tutaj umieścić w niecałe 10 minut ze względu chociażby na to, ze nie wazy dużo jezeli mówimy o skali kosmicznej. O takich rzeczach czytałem, nie tylko w Internecie, więcej niż swoich szkolnych lektur :D
Wiem, wiem za gimbusowanie penis mi w odbyt, bo nie mogę przeklinać w tym wieku.



Ty i reszta pie**olicie jak potłuczeni. Wiecie że dzwonią, tylko nie wiecie w którym kościele. Rozwijaj kolego swoją teorię to zostaniesz drugim Łągiewką :mrgreen: Ja pie**ole, usłyszeliście o teorii względności na jednej lekcji w gimbazjum i siejecie dezinformację.

McMenel

2013-08-10, 11:36
Cytat:

wymien chociaz jeden


Ot choćby wiele podobnych cech w cywilizacjach które nie mogły wg naszej wiedzy się znać. Jak Majowie i Egipcjanie. Piramidy jako przejaw architektoniczny istnieje w wielu kulturach.

@Hillsenn. To się nazywa paradoksem bliźniaków. Zjawisko to dylatacja czasu i dzięki niej czas różni się w zależności od miejsca obserwacji.
Edit
i jeszcze jedno dla ścisłości abyś zrozumiał. Jeżeli poruszasz się z prędkością zbliżoną do prędkości światła to dylatacja czasu sprawia iż czas dla ciebie płynie wolniej. Zaś poza obiektem w którym się poruszasz czas płynie normalnie. Czyli nie można przebyć danej odległości w 10 min. Tylko to iż dla ciebie upłynie 10 min kiedy reszta wszechświata jest już tysiące lat do przodu. Czyli planowanie jakiejkolwiek inwazji mija się z celem. Bo mimo iż dotrzesz do planety okaże się iż cywilizacja na niej jest o te 7 tyś lat do przodu i zrobią z ciebie papkę.

@UP ja pie**olę ?? Eee przesadzasz.

vedkonner

2013-08-10, 11:37
Jak można być takim ignorantem, aby nie wierzyć w życie pozaziemskie? Wszechświat jest ogromny i w ch*j stary, na pewno nie jesteśmy jedynymi stworzeniami, dodatkowo na tej jednej biednej Ziemi.

A tak poza tym, słyszałem wiele teorii spiskowych o ingerencji aliensów w naszą ludzką cywilizacje. Najrealniejsza zdaje się być ta o bogach Egipskich, którzy nie byli bogami, tylko kosmitami, którzy po zejściu na ziemie zostali w ten sposób owiani przez Egipcjan, którzy też zaczęli ich wyznawać. Chyba każdy słyszał o tym, że piramidy, czy wiele budowli azteckich nie mogło powstać z ręki człowieka, szczególnie w tamtych czasach.

Rząd USA i rosyjski siedzi w tym wszystkim po uszy, tak samo żydzi i masoni. Ale propaganda rządowa i strach są zbyt silne, aby ludzie dowiedzieli się więcej, aby w ogóle chcieli dowiedzieć się czegoś więcej. O wiele łatwiej jest im wierzyć w Trójcę Święta i się do niej modlić.

greene

2013-08-10, 11:38
grzechu5444 napisał/a:


Ja pie**ole.


Nie wyczułeś ironii? Smutno..

Adenozynotrifosforan

2013-08-10, 11:44
@iluminat

Właśnie jakby większość z was dowiedziała się co tak na prawdę dzieje się na tej planecie i w jej okolicach, i poznała prawdziwą historię ludzkości i naszej cywilizacji to zamknęli by was w psychiatryku.

Wszechświat jest bardziej popie**olony niż nam się wydaje..

Jeszcze raz napiszę, nie bądźmy jak bakteria zastanawiająca się dlaczego wszechświat jest Jelitem, nieświadoma że obok jest wątroba, żołądek, a sama żyje z jej perspektywy w Świadomej Hiperstrukturze zwanej człowiekiem. Doznała by prawdopodobnie szoku, o ile taki mogła by doświadczyć.

Ps. mieszkamy w dosyć ciekawym Zoo :)

MKG

2013-08-10, 11:45
Kilka tysięcy lat temu ludzkość mogła być bardzo rozwinięta technologicznie, nawet lepiej niż jest teraz. Była elektryczność, coś lepszego niż komputery itp. Nadeszła jednak jakaś wielka klęska na znacznej powierzchni części kuli ziemskiej i została tylko garstka ludzi. Osoby te musiały jednak zaczynać wszystko od początku, stali się prymitywni, bo dotychczas zajmowali się tylko podstawowymi rzeczami w życiu. Tak jak teraz wybuchła by wielka bomba zmiatając praktycznie wszystko i uratowałoby się kilka giumbusów. Oni nic nie umieli by sami zrobić, broni, narzędzi, elektyrczności a nawet ognia itp. Wszystko zaczynało się od nowa. Nie mogliby przekazać dalej wiedzy bo książek i internetu by już nie było, a ich mózgi nie posiadły zbyt dużej ilości danych.

ni...........go

2013-08-10, 12:00
A co, jeżeli tak na prawdę jesteśmy plemnikami w jądrach jakiegoś większego człowieka, a ziemia i wszechświat znajdują się w jego mosznie? Jak ten nasz gospodarz dorośnie, to wszyscy stąd wylecimy i jeden z nas, lub mieszkańców innej cywilizacji zostanie takim samym, większym człowiekiem, ale okaże się, że tak na prawdę jest tak samo i znowu jest wraz z całym światem i wszechświatem w czyichś jądrach i tylko czeka do wytrysku. A może i naszych jądrach są funkcjonujące wszechświaty i cywilizacje?

Rolijng

2013-08-10, 12:24
No jasne że nie jesteśmy sami, nikt nie oglądał gwiezdnych wojen ? luuudzie...

Shakugan

2013-08-10, 12:27
@niemategozlego

Za tą teorię to powinni Ci dać nobla :D