18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobój z bonusem

CrazyEdek • 2021-02-04, 19:29
Jak widać, nie lubił też i dzieci.


dżonyłojlker

2021-02-04, 19:34
O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego :piwo: Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.

EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.

Juzwa

2021-02-04, 19:34
Mogła iść na przejście dla pieszych. NIE k***a, "Przejde se tutej"

plastic

2021-02-04, 19:44
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.



ojaaaa, ale jesteś faaajny! ostatni raz słyszałem coś takiego w podstawówce. od brudnego, niewinnego patuska, co odstawał od kolegów wzrostem i stanem materialnym i właśnie w taki tani sposób chciał wzbudzać zainteresowanie kolegów. :D czujesz temat :D

Noside

2021-02-04, 20:06
Bonus od bociana.

panar3

2021-02-04, 20:06
k***a, coś strasznego! j***ny zjeb zamiast w ustronnym miejscu się zaj***ć (i ch*j mu na grób) to innych naraża, co za sk***iel. :-/

Pees4

2021-02-04, 20:10
Straszne, widzieć śmierć dziecka, jeszcze w taki ch*jowy sposób...

Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.



Do książek gimbusie

RYHOO

2021-02-04, 20:34
Zawsze pozostaje mieć na dzieję, że właśnie szła wyj***ć gówniaka do rzeki

ququa

2021-02-04, 20:41
oby dzieciak wyszedł cało z tej akcji...ale to bardzo watpliwe niestety


szkoda również matki nie życze nikomu takich sytuacji



madufo

2021-02-04, 20:43
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.



Spoznisz się na e-lekcje do podstawówki., chory pojebie, widać że wiek masz wpisany z dupy i nie jest prawdziwy tylko myślisz , że zabłyśniesz w komentarzach, a ludzie po prostu mają cie za debila więc w sumie cel osiągnięty.

Cz...........as

2021-02-04, 20:45
:101010:

A wy tam u góry nie zesrajcie się. Ludzie umierają codziennie, ale trafić taki filmik to jeden na miliard.

Er...........en

2021-02-04, 21:04
Juzwa napisał/a:

Mogła iść na przejście dla pieszych. NIE k***a, "Przejde se tutej"



Plac zabaw, bloki, na bank był ten znak. Może sobie chodzić na takim terenie gdzie chce.



miliard

2021-02-04, 21:05
AyCaramba napisał/a:

A wy tam u góry nie zesrajcie się. Ludzie umierają codziennie, ale trafić taki filmik to jeden na miliard.



Jakiś problem?