18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobój z bonusem

CrazyEdek • 2021-02-04, 19:29
Jak widać, nie lubił też i dzieci.


djpyza

2021-02-04, 23:53
ja pie**ole ale trzeba mieć w życiu nie farta !!

bY By Wylądować na sadolu xd hahahha

plastic

2021-02-04, 23:54
Rozyk00 napisał/a:

ciekawe jakiego typu ludzi sie spodziewasz na stronie SADISTIC.PL, musze przyznac ze komentarz byl naprawde brutalny, chamski, bezczelny i ponizej jakiego kolwiek poziomu akceptacji, czyli w sam raz na sadistic



sadol to wlasnie wolnosc slowa i ciesze sie, ze moge tu pisac to co myśle. gdybym mial w glowie same "scierwa, jebac dobrze ze zdechl" to nie wahalbym sie tak pisac. dlatego h*j mnie boli jakie tu macie ramy przyzwoitosci i ze w nie nie trafiam. - mysle, ze to w sam raz na sadistic

:->

Ci...........la

2021-02-05, 00:42
Za podwójne samobój szanuje tego pana. Choć mógł się bardziej postarać i zaliczyć przy okazji i matkę ale widocznie to pedofil i leci tylko na dzieci

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-02-05, 02:48
djpyza napisał/a:

ja pie**ole ale trzeba mieć w życiu nie farta !!
bY By Wylądować na sadolu xd hahahha



Szanse żeby wylądować na sadolu są większe niż trafić piątkę w totka w lotto. Tzn 5 liczb z 6 losowanych przy 49 liczbach.
Żeby udowodnić jest prosto. Ile znacie osób co przynajmniej się połamały i ktoś nagrał, a ile które wyglały piątkę w totka? To tylko ponad 5 kafli.

Rozyk00

2021-02-05, 02:53
Zewłok666 napisał/a:

Ta strona już dawno rozminęła się ze swoim przeznaczeniem. Niedługo skończy jak Wiocha.pl, która stała się jakimś pseudo-politycznym gównem z memami o nienawiści do PiS-u itd.



Gdy mialem jakie 15 lat i zakladalem swoje pierwsze konto na sadisticu, to wtedy wchodzily demotywatory, i ludzie to wrzucali ten szaj dla latwych piwek i wszyscy sie srali do goscia ze sadistic bedzie jak demotywatyry, minelo 10 lat sadistic jest taki jaki byl, wiec nie boj sie
:mrgreen:

GangTrap

2021-02-05, 08:35
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.



Hehehe zapewne w rzeczywistości to nikt cię nie lubi. Bo kto by chciał takiego zjeba tolerować. Ha tfuu przegrywie

Xian5

2021-02-05, 09:08
Ło Panie co za poj***na akcja

bercisko

2021-02-05, 09:50
plastic napisał/a:

ojaaaa, ale jesteś faaajny! ostatni raz słyszałem coś takiego w podstawówce. od brudnego, niewinnego patuska, co odstawał od kolegów wzrostem i stanem materialnym i właśnie w taki tani sposób chciał wzbudzać zainteresowanie kolegów. czujesz temat



Przecież on zacytował pierwsze słowa lekarza , który odebrał poród jego matki.

Heliar

2021-02-05, 11:28
I w p*zdu wylądował i 500+ też w p*zdu. :cry:

tony091

2021-02-05, 13:11
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.



Nic się nie martw z Tobą tez jak spacerowali to liczyli na aniołka z nieba, niestety miał wtedy wyj***ne....

Silverface

2021-02-05, 13:24
Nie no k***a, aż mnie ciary przeszły szkoda dzieciaka. :(

Noside

2021-02-05, 14:06
PsikutaBezS napisał/a:

Uczyli: rozglądaj się w lewo, prawo, w lewo, do góry 2 razy



Koleś znalazł exploita w zasadzie rozglądania się przed przejściem przez ulicę. Sława mu.

S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Szanse żeby wylądować na sadolu są większe niż trafić piątkę w totka w lotto. Tzn 5 liczb z 6 losowanych przy 49 liczbach.
Żeby udowodnić jest prosto. Ile znacie osób co przynajmniej się połamały i ktoś nagrał, a ile które wyglały piątkę w totka? To tylko ponad 5 kafli.



Obiecuję, że jak mi całkieim klepki razem z deklem odlecą, to wstawiam własny materiał z zastrzeżeniem prawnym, żeby go nie powielać.
Będzie na tyle popie**olony, że Sadol stanie się mekką pok***ieńców.

sieger001

2021-02-05, 15:35
Już mniejsza o to dziecko. Ale gdyby typ dobrze wycelował to by pięknie na palik się nadział.

kuba08

2021-02-05, 17:29
Dziecko miało na imię Ilja i miało 5 miesięcy, umarło w karetce. Info z rosyjskojezycznego portalu