18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobój z bonusem

CrazyEdek • 2021-02-04, 19:29
Jak widać, nie lubił też i dzieci.


essek

2021-02-04, 21:21
Gówniak już po porodzie, czyli straty nie ma - poczęty, narodzony, niebo

mundek_zks

2021-02-04, 21:30
Czy z takich dzieci robi się później szczepionkę na covida czy tylko te z aborcji??

Rozyk00

2021-02-04, 21:32
plastic napisał/a:

ojaaaa, ale jesteś faaajny! ostatni raz słyszałem coś takiego w podstawówce. od brudnego, niewinnego patuska, co odstawał od kolegów wzrostem i stanem materialnym i właśnie w taki tani sposób chciał wzbudzać zainteresowanie kolegów. czujesz temat



ciekawe jakiego typu ludzi sie spodziewasz na stronie SADISTIC.PL, musze przyznac ze komentarz byl naprawde brutalny, chamski, bezczelny i ponizej jakiego kolwiek poziomu akceptacji, czyli w sam raz na sadistic :D

Duck_Lord

2021-02-04, 21:59
jeden problem z głowy, gnoje tylko dra mordę, srają pod siebie, śmierdzi w całym domu, od ch*j kasy to kosztuje

Zewłok666

2021-02-04, 22:19
Rozyk00 napisał/a:

ciekawe jakiego typu ludzi sie spodziewasz na stronie SADISTIC.PL, musze przyznac ze komentarz byl naprawde brutalny, chamski, bezczelny i ponizej jakiego kolwiek poziomu akceptacji, czyli w sam ran na sadistic



Ta strona już dawno rozminęła się ze swoim przeznaczeniem. Niedługo skończy jak Wiocha.pl, która stała się jakimś pseudo-politycznym gównem z memami o nienawiści do PiS-u itd.

Rebeliant

2021-02-04, 22:28
Elegancki bonus. Dwa kacapy mniej, dla dobra całej ludzkości.

PsikutaBezS

2021-02-04, 22:30
Uczyli: rozglądaj się w lewo, prawo, w lewo, do góry 2 razy

DmNQ

2021-02-04, 22:44
Zauwazyliscie jaki zolty snieg?

benqu

2021-02-04, 22:50
niewyobrazalna tragedia, mozna marginalizowac tego debila ale dzieciaka szkoda jak cholera, przykra sprawa jak sam sk***ysyn :cry: :cry: :cry:

debolek

2021-02-04, 22:50
plastic napisał/a:

ojaaaa, ale jesteś faaajny! ostatni raz słyszałem coś takiego w podstawówce. od brudnego, niewinnego patuska, co odstawał od kolegów wzrostem i stanem materialnym i właśnie w taki tani sposób chciał wzbudzać zainteresowanie kolegów. czujesz temat



Wypie**alaj z sadola!!! k***a demotywatory chcą gówniarze tu odpie**alać. Nie podoba się słownictwo albo ktoś jest sadol, to powtórzę W Y P I E R D A L A Ć!!!!!

karolkniaziewicz

2021-02-04, 23:09
debolek napisał/a:

Wypie**alaj z sadola!!! k***a demotywatory chcą gówniarze tu odpie**alać. Nie podoba się słownictwo albo ktoś jest sadol, to powtórzę W Y P I E R D A L A Ć!!!!!



Moze naucz sie pisac ze skladnią, bo narazie to sie tylko poniżasz.

St...........on

2021-02-04, 23:26
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.



No twoja stara też miała nadzieję, ale musiałeś wyleźć z wora na środku Wisły i biedaczka dalej musiała żywić pasożyta.

chico35 napisał/a:

że takie k*rwy jak ty nie są banowane...



On był już banowany i to kilkakrotnie ;)

hdposter

2021-02-04, 23:35
DmNQ napisał/a:

Zauwazyliscie jaki zolty snieg?



u ruskich już pada żółty śnieg. Osobiście Bóg na nich szczy. Choć mogę się mylić i to sami ruscy leją przez balkony.

lukaszjb

2021-02-04, 23:44
Gmork napisał/a:

O k***a, ale zajebiste. Dawno nie widziałem czegoś tak fajnego Mam nadzieję, że mały smród zdechł na miejscu.
EDIT: chociaż nie, co ja pie**olę. Mam nadzieję, że gnój będzie zdychał w męczarniach przez tydzień, podpięty do aparatury w szpitalu.





:lol:

Gratuluje intelektu, a w zasadzie jego braku.

Riben

2021-02-04, 23:47

plastic napisał/a:

ojaaaa, ale jesteś faaajny! ostatni raz słyszałem coś takiego w podstawówce. od brudnego, niewinnego patuska, co odstawał od kolegów wzrostem i stanem materialnym i właśnie w taki tani sposób chciał wzbudzać zainteresowanie kolegów. czujesz temat




Doj***łeś gorzej niż on, pozdrawiam.