18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Saleta - Gołota [TEMAT ZBIORCZY]

raistpol • 2013-02-24, 00:22
Niestety.... :(


ZareFF

2013-02-24, 07:38
@up

To ten boks chyba na remizach trenowałeś, wypluwanie szczeki najczęsciej wynika z kryzysu wydolnościowego, ustawiony to moze być wrestling.

kamry

2013-02-24, 09:22
Głupoty gadacie, że walka ustawiona. Gołota padł po ciosie. Może faktycznie nie dostał idealnie czysto tego lewego, ale wcześniej był tak obity, że miał po prostu dosyć. Saleta był lepiej przygotowany, częściej trafiał i wygrał zasłużenie.

Oczywiście nikt nie odbiera Gołocie jego zasług dla polskiego boksu, ale karierę powinien skończyć już dawno, a nie ośmieszać się dla kasy kolejnymi walkami.

-57-

2013-02-24, 09:31
trzeba wiedzieć kiedy odejść w chwale a nie dalej babrać się w tym... zrobił dużo i szacunek za to :D

galanonim

2013-02-24, 09:37
:( szkoda. Trzymalem kciuki za Andrzeja. Podłączam sie do podziękowań.

ChujowyNick

2013-02-24, 11:22
Wielka k***a mi to walka, Polsat zaprasza gwiazdy, gloryfikuje je, mówi o nich "tytani", komentator podnieca się jaka to nie jest wspaniała walka, jakby robili na tym ringu niewyobrażalne kombinacje ciosów i uników których nikt jeszcze nie widział, a to wszystko po to żeby zrobić TV show, takie samo jak "taniec z gwiazdami" w którym gołota wypada lepiej niż na ringu.

Wszystko tylko po to by zarobić jak najwięcej kasy , ludzie płaca 40zł za oglądanie "pay per viev", a za 10 godzin mogą to obejrzeć za darmo.

Od początku byłem nastawiony sceptycznie do tej walki, z resztą, nie tylko ja, przeczytajcie komentarz Michalczewskiego, z którym w 100% się zgadzam.

- "Ta walka nie ma większego sensu, choć na pewno wzbudzi zainteresowanie, bo zarówno Gołota jak i Saleta mają ciekawą przeszłość. Jednak z dużym sportem nie będzie to miało nic wspólnego. Nie możemy spodziewać się fajerwerków, bo oni akurat w ringu nigdy ich nie pokazywali. Gołota spektakularne walki toczył kilkanaście lat temu z Riddickiem Bowe’em, a poza tym notował tylko spektakularne porażki."

"... Gołota już przed trzema laty w pojedynku z Tomaszem Adamkiem zaprezentował się tragicznie. Walkę Gołoty z Saletą traktuję w kategoriach show..."




slonzok

2013-02-24, 11:23
hahaha najwazniejsza walka w historii polskiego boksu hahaha

Z jednej strony emeryt bez osiagniec, ostatnio oklepujacy amatorow z drugiej emeryt z zabetonowanymi nogami i wpluwajacy ochrone na zeby, na prawde niesamowita walka, za darmo bym tego nie ogladal.

Belzedup666

2013-02-24, 11:28
Jak k***a można kogoś liczyć jak dostani dwa sowite ciosy w tył głowy.
To tak jak frajerstwo uliczne walczy: dwóch się bije trzeci podlatuje z kopem w skrzydła i potem radość że walka wygrana bo przeciwnik jebnął ryjem w beton.

Numernabis

2013-02-24, 11:35
Wiecie czemu tak cisniecie Gołocie?
bo sami w życiu nic nie osiągacie i nie macie pojęcia ile pracy trzeba włożyć żeby coś osiągnąć.
Nasz najlepszy bokser lat 90, a wy jak banda debili dajecie się ponieść opini większości. Proponuje popatrzeć obiektywnie i jeszcze raz się zastanowić.
Przegrał bo przegrał, Endrju nie jest już aktywnym bokserem, zakończył karierę dawno temu, można się było spodziewać, że przegra a Saleta dalej jest aktywny w sporcie, więc wygrał.
Większość bokserów przegrywa walki które odbywają po zakończeniu kariery, nawet Tyson. To kwestia psychiki, nie ma już tej odwagi a odwaga w boksie to duży atut, bez którego szansa przegrania walki bardzo wzrasta.
Pooglądaliście walkę Wacha, Adamka, Gołoty, Pudziana, Najmana i robicie z siebie krytyków i znawców.
A tak na prawde, ch*ja się znacie. Żeby móc ocenić książkę, trzeba ją przeczytać i tak jest ze wszystkim. Chcesz oceniać, bierz skakankę do ręki, zrób sobie trening, zrób sparing, pooglądaj walkę jakiegoś słynnego boksera, a gwarantuję Ci, że zobaczysz, że nawet nie dorastasz im do pięt a tymbardziej, że nie powinieneś kogokolwiek oceniać a co dopiero cisnąć.
Dajecie się manipulować jak dzieci, dosłownie. Jedziecie po osobach które moglibyście stawiać sobie za autorytety. Czy w ogóle macie jakiś autorytet? czy macie tylko idola? jakiegoś telewizyjnego śpiewaka albo jakiegoś debila z talkshow.
Media zabijają w was człowieczeństwo i zdrowe myślenie, jesteście generacją kompletnych idiotów.
Nie macie, autorytetu więc oglądacie te demotywatory, wiochy i to jest dla was autorytetem, co czyni z was debili.
Kto teraz, uczy się grać na pianine, skrzypcach? czy ktoś z waszych znajomych maluje obrazy? czy ktoś rzeźbi? nikt nie pisze poezji?
Nie?
Sami zabijamy swoje dziedzictwo kulturowe, dzisiaj sztuką staje się melanż, fajna wstawka na kwejku i wyretuszowany obrazek w photoshopie. Niedługo zapomnimy kim byliśmy, zapomnimy o naszym dziedzictwie, co za tym idzie, zgubimy swoje morale, honor, nadzieje i dumę. To nie wzieło się samo z siebie. To zamierzone działanie. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Ktoś chce żeby tak było.
To doprowadzi do autodestrukcji młodych ludzi, ja wam mówie, jak to wszystko pie**olnie to wam się w głowie zakręci.
Możesz wziąść mnie za idiote ale ja chce żebyście mieli w sobie, troche sceptyzmu, obiektywizmu i dystansu. Zmuś się do refleksji.
Nie słuchajcie instynktu stadnego który wciąż jest w człowieku, bądz indywidualny. Myśl sam za siebie.
Nie mów po to żeby brzmiało fajnie, mów tak żeby to co mówisz miało sens. Wyluzuj.

toto92

2013-02-24, 12:49
Dziękuje Panu Przemkowi za danie wpie**ol temu hamburgerowi przyszywanemu w zemście za włocławek 1990 rok

czub1789

2013-02-24, 14:23
YtDaMaA k***a zajebisty komentarz sam mialem juz dawno napisac taki o tej tematyce ale wiedzialem ze na sadolu jako jedynym portalu mozna znalezc jeszcze myslace osoby bo reszta to pie**olony syf bezmózgi naśladują bezmózgów ślepo robią to co im sie sugeruje zero własnego myślenia k***a te media zrobiły ludziom srake z mózgów a co do Andrzeja h*j z tym ze przegral jest juz emerytem ale k***a on zrobil wiele dla boksu napie**alal bambusów wygrywał walki a debile pamietaja tylko jego porazki i robia z niego posmiewisko nie pamietaja ile walk wygral i z jakimi postaciami walczyl pamietaja tylko to gdy powinela sie noga Gołocie jemu nalezy sie dozywotni szacunek.

NecroVision

2013-02-24, 14:36
Gołota ma u mnie szacunek, za wiadome lata, ale po ch*j, pytam się PO ch*j pakował się w tą walkę... Ma już swoje lata i moim zdaniem nie ma sensu walczyć dla zwykłej pompy i kasy... Bo obecnie tak to wygląda...

Cyrk

2013-02-24, 17:41
Obaj zawstydzili 90% polskich bokserów. Po 45 lat na karku, a pary mieli więcej niż 20-latkowie w innych walkach. Ale powiedzmy sobie szczerze: Andrzej ma bardzo duże problemy zdrowotne i nie wiem co za konował dopuścił go do walki, ale powinien pójść siedzieć za tą decyzję. Przecież gołym okiem widać, że w mózgu są poważne zmiany. Zaczął się jąkać, traci wątek w pół zdania, często odpływa "gdzieś" nawet podczas wywiadów. Mam dla Endriu szczery szacunek za zaznaczenie naszego kraju na bokserskiej mapie świata, ale już powinien skończyć. Za dużo, zbyt silnych ciosów zablokował głową...

NapstEEEr

2013-02-24, 23:21
Endriu i tak zawsze bedzie najlepszy!

Earl Grey

2013-02-24, 23:31
Jak Feniks z popiołów- To przerosło Andrzeja. Lubię chłopaka ale widać że sporo ciosów w karierze przyjął na głowę.
X