18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

nelbox

2017-04-17, 23:11
ci nie idioci wyglądają na upośledzonych. pewnie jakiś zakład psychiatryczny.

Ivanowicz

2017-05-07, 23:16
"Wybór wolności, równości zamiast tyranii!!!" - mówi pan Marcon, po wybraniu na nowego prezydenta Francji... A więc cóż, była sobie Francja... :terror:



p.s. wesoła twórczość własna.

mygyry

2017-05-07, 23:23
"Zwycięstwo Emmanuela Macrona w wyborach prezydenckich "to oczywisty znak dla francuskich muzułmanów, że mogą żyć w harmonii i poszanowaniu francuskich wartości" - ogłosił główny meczet Paryża w komunikacie wydanym dzisiaj wieczorem."

PA...........SM

2017-05-07, 23:24
Przynajmniej będzie wesoło, niż dotychczas, z murzynami tam u nich :)

PanKukuruźnik82

2017-05-07, 23:36
Czyli 2017 będzie rokiem przełomu w Gejropie, jak ja się cieszę że jestem Polakiem i mieszkam w Polsce :) z każdym rokiem się w tym tylko upewniam że Bóg mnie kocha :)

Miles87

2017-05-08, 00:28
@ PanKukuruźnik82
Ale pisiory są głupie :D cały świat dookoła to patologia a my poloki to króle świata :D twoja mentaloność to korea północna debilu. Niesamowite że Polska jest w europie a żyją tu pazie z czasów Sobieskiego :D ale mamy mentalną biede:)

Vivrael

2017-05-08, 00:35
Macron jest dosyć ch*jowy, ale niebo lepszy od Le Pen, która rozj***ła by francuską gospodarkę do zera przez wprowadzenie protekcjonizmu.

lapps

2017-05-08, 00:36
Miles87 napisał/a:

@ PanKukuruźnik82
Ale pisiory są głupie :D cały świat dookoła to patologia a my poloki to króle świata :D twoja mentaloność to korea północna debilu. Niesamowite że Polska jest w europie a żyją tu pazie z czasów Sobieskiego :D ale mamy mentalną biede:)



to sie wyprowadz w koncu

Vivrael napisał/a:

Macron jest dosyć ch*jowy, ale niebo lepszy od Le Pen, która rozj***ła by francuską gospodarkę do zera przez wprowadzenie protekcjonizmu.



a makaron do ilu rozjebie? :szczerbaty:
wybor miedzy mlotem, a kowadlem... zupelnie jak u nas pis i po..

PERKUN

2017-05-08, 00:48
Czas zacząć eksportować kredki do Francji.

marksista13

2017-05-08, 00:53
No k***a gość o racjonalnych poglądach i w dodatku zna się na ekonomii kontra mokry sen skrajnych idiotów- Le Pen, która głosi w kółko hasełka o protekcjonizmie. Tak patrzę na komentarze wyżej i się nie dziwię, że w Polsce mamy taki a nie inny burdel. Cieszę się natomiast, że za granicą poszli po rozum do głowy i postawili na takiego Trumpa albo Macrona.

Vivrael

2017-05-08, 00:54
lapps napisał/a:


a makaron do ilu rozjebie? :szczerbaty:
wybor miedzy mlotem, a kowadlem... zupelnie jak u nas pis i po..


Makaron ma stosunkowo liberalny pogląd na gospodarkę w przeciwieństwie do Le Pen.

aradd

2017-05-08, 01:29
Francji już od dawna nie było. Kraj ten jak wiadomo, tak jak i obywatele - tchórzliwy, oraz zadufany w sobie. PP. Marcon'e pogrozi paluszkiem Polakom, czy też Brytyjczykom i na tym się skończy. Zaś, gdy we Francji następować będą kolejne zamachy, morderstwa ludności cywilnej, czy też mundurowych on jak to dobry i wspaniały przywódca popłacze się, pochyli głowę i wypowie słynne słowa o tym jak to oni się nie dadzą zastraszyć i będą walczyć! Oczywiście z faszystowską Polską, Węgrami i innymi którzy będą czynić wbrew francusko - niemieckim nakazom.

b0r000

2017-05-08, 01:33
2015 był ch*jowy (przynajmniej dla mnie)
2016 chyba jeszcze gorszy
2017 k***a dobij mnie!

Black-Sheep

2017-05-08, 02:24
Nie jestem jakimś fanem neoliberała Macrona, głównie z tego względu, że jest ekonomicznym analfabetą o poglądach gospodarczych zbliżonych do Korwina, ale w sumie wolę neoliberała niż faszystkę.
No i na plus jeszcze, że prawaków boli dupa.

lapps

2017-05-08, 05:18
Vivrael napisał/a:


Makaron ma stosunkowo liberalny pogląd na gospodarkę w przeciwieństwie do Le Pen.



nie da sie byc prounijnym i miec liberalne poglady na gospodarke...

to jest taki petru albo tusk. zwykly pionek o pogladach takich jakie akurat sa najpopularniejsze. a jego polityka to juz zalezy od lobbystow.
X