18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

MagicznyAdam

2017-05-08, 08:57
Przestańcie odpowiadać milesowi,. Ma flagę arabii saudyjskiej w awatarze, która każdego dnia łamie prawa człowieka. Te ścierwa utrzymuje jedynie ropa naftowa.

Vivrael

2017-05-08, 10:59
lapps napisał/a:



nie da sie byc prounijnym i miec liberalne poglady na gospodarke...

to jest taki petru albo tusk. zwykly pionek o pogladach takich jakie akurat sa najpopularniejsze. a jego polityka to juz zalezy od lobbystow.


Czo? Nie da się, bo dziadzio korwin tak powiedział? Unia Europejska mimo wielu wad i kretynizmów zapewnia Polsce wolny handel z Europą Zachodnią. Polska bez otwarcia się na wolny handel i zagraniczne inwestycje byłaby taką samą dziurą, jaką dziś jest Białoruś.

Adolf

2017-05-09, 17:53
Vivrael napisał/a:


Czo? Nie da się, bo dziadzio korwin tak powiedział? Unia Europejska mimo wielu wad i kretynizmów zapewnia Polsce wolny handel z Europą Zachodnią. Polska bez otwarcia się na wolny handel i zagraniczne inwestycje byłaby taką samą dziurą, jaką dziś jest Białoruś.



Primo, wolny handel my ass. Wolna wymiana handlowa istnieje w tej chwili właściwie tylko po to, by móc swobodnie transportować dobra wyprodukowane przez tanią siłę roboczą na wschodzie w niemieckich i francuskich firmach i przeprowadzać transfer zysków z tej działalności. Zawsze kiedy firmy z Francji czy Niemiec są zagrożone konkurencją ze strony np. Polaków, rządy tych państw przy poparciu organów unijnych tworzą takie ramy prawne, żeby tą konkurencję dobić. Masz świetny przykład w postaci branży transportowej, wydobywczej węgla kamiennego czy przemysłu stoczniowego. Wolny handel na dużo lepszych zasadach zapewniało by nam członkostwo w dawnej EWG, czy obecnym EOG, EFTA i innych układach towarzyszących, albo stworzenie nowych warunków na mocy bilateralnej specjalnej umowy stowarzyszającej, która uwolniła by nas z tej biurokratycznej pułapki. Secundo, prawdziwa pustynia to Ukraina której cały zachód łącznie z Polską bije brawo, a nie Białoruś, która radzi sobie względnie dobrze mimo sankcji gospodarczych i politycznego ostracyzmu na arenie międzynarodowej.

Tak w ogóle to przyszedłem wrzucić mema, a wyszła gównoburza :-\

madufo

2017-05-10, 19:46


Angielski na poziomie podstawowym, napisy są więc każdy się domyśli o czym piosenka. Jak widać liberalne gówno już wiele lat temu propagowało "normalność"

Na pierwszym planie oczywiśćie Loaloa. :idzwch*j:

Tekst dla nieznających Angielskiego
Żyjemy w domu z tarasem
Mamy wiele fajnych rzeczy w domu (pewnie dildo)
Żyjemy w trójkę i jest nam całkiem dobrze
Bas pracuje dla gazety
A Diedrik w labolatorium
Adoptowali mnie gdyby miałem 1 rok
Jestem tylko dzieckiem , ale to dla mnie w porządku
W ten sposób otrzymuje miłość od tej dwójki :kupa:
Bas zabiera mnie do szkoły
Z Diedrikiem gram na skrzypcach
i w trójke oglądamy bajki w TV
Mam dwóch ojcówwwwwwwwwww
Dwóch prawdziwych ojcówwwwwwwwwwww

itd...

krzyks

2017-05-10, 19:50
madufo napisał/a:


Na pierwszym planie oczywiśćie Loaloa.



Albo jego pokłosie... :roll:

~Velture

2017-05-10, 19:52
Ten filmik nabawił mnie raka prostaty, dwunastnicy, jąder i zwieracza....

lakeroll

2017-05-10, 19:52
Słyszałem to chyba w wersji polskiej.

Adolf

2017-05-10, 21:36
krzyks napisał/a:

Albo jego pokłosie... :roll:



Że potomstwo? Jego homoseksualne ciągoty to wykluczają. Nie wykluczają za to bolszewizmu, HIV i AIDS :roll:

Yo...........66

2017-05-17, 23:45
Wygląda na to, że to Polacy zapewnili wygraną Macronowi

buoba

2017-05-18, 00:25
Niby taki wolnościowiec, a nie może się pogodzić z tym, jak działa wolny rynek... Z resztą Whirlpool to firma amerykańska, jak mają jakieś obiekcje to chyba szybciej do Amerykanów niż do nas, Polaków? Okradli nas z kapitału, wykupując firmy jedną po drugiej, a teraz płaczą że jesteśmy biedniejsi, godzimy się na niższe płace i dłuższy czas pracy...

Druga sprawa, rozj***li nam całkowicie handel, w Polsce pełno firm zostało przejętych przez Francuzów, a on ma taką srakę po jednej fabryce? Serio? Jakby nawet na nas nałożył sankcje, a my byśmy im odpowiedzieli tym samym, to oni mają przesrane nie my (co bądź jesteśmy bardziej związani handlem z Niemcami, niż Francją). Ich dochody są natomiast silnie związane z naszym krajem, więc finalnie to tymi sankcjami siebie bardziej chyba straszą :-D

Trzecia sprawa, niby taki demokratyczny, chce pogonić 'węgierskich, polskich faszystów'... a sam pierdzieli o wielkiej Francji :lol: Francja od kilkudziesięciu lat stacza się w dół, a jacyś nadęci 'aktorzy' tego nie zmienią.

hellbwoi

2017-05-18, 01:51
A to już wiem dlaczego k***a ubisoft wyj***ł polską mapę z R6.

PanKukuruźnik82

2017-05-23, 18:46
k***a ale szkoda!!! a traką miałem nadzieję ! na ,,Kim dzong un band ''

freaky

2017-05-23, 19:05
Chór Aleksandrowa to samo. Co się tu się dzieje?

Ba...........yk

2017-05-23, 20:05
Kim-dzwong-bęnc band.

O co chodzi do ch*ja z tym bojkotem Opola? To jakiś rodzaj KODziarstwa czy co? Zamiast żałobę po Majku Włodowskim świętować to oni postanowili PO od Janie-Pawlać. To ch*je.
X