18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

pojednany

2017-04-06, 17:26
Chyba mieszka na dresiarskim osiedlu i nie dogaduje się z sebkami :D

TB303

2017-04-06, 17:31
Znawstwo tematu - level: Platforma Obywatelska.

dziaad

2017-04-06, 17:37
poj***na niedopchnięta Pitera na każdy temat pie**oli jakby się szmat nażarła.

S.T.U_Cummins

2017-04-06, 17:41
Mentalność Ćpuna: On nie pożycza pieniędzy na ćpanie tylko na życie, a pieniądze na życie, przeznacza na ćpanie.

Ptoon

2017-04-06, 17:56
Już to widzę, gang ćpunów marihunany dokonuje skoku stulecia, żeby móc więcej ćpać. Plan jest prosty: zamawiają na allegro wiatrówki przypominające prawdziwą broń, zaraz przed zamknięciem oddziału banku wbijają na pełnej k***ie, zbierają kasę i uciekają kradzionym samochodem, który później zostawiają w lesie. Wykonanie: zamawiają na allegro tamagotchi i karty magic, zaraz przed zamknięciem sklepu całodobowego po 15 min dochodzą na działu z lodówkami, układają zamek z danonków i monte, wyjadając czekoladowe płatki z fantazji i uciekają do parku, z którego jeszcze przez 2 godziny nie mogą się wydostać.

KillerLaugh

2017-04-06, 18:04
Żaden ćpun nie nakradł się przez całe życie, co ta żydowska k***a przez 4 lata.

bloodwar

2017-04-06, 18:07
Z jednej strony nigdy nie spotkałem się z kimś kto jara Marię i kradnie. Z drugiej strony - nie znam nikogo kto siedzi głęboko w nałogu twardych narkotyków, kradnie żeby je zdobyć a NIE palił na poczatku swojej drogi uzależnionego ćpuna Marii; więc jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy chyba jest, tylko źle został przedstawiony przez tą panią.

Loaloa

2017-04-06, 18:07
Ona to naprawdę powiedziała? Ja wiem, że Pitera jest mocno jebnięta, słyszałem jej inne wypowiedzi na temat narkotyków, ale to byłaby całkiem nowa jakość.

voidinfinity

2017-04-06, 18:35
bloodwar napisał/a:

Z jednej strony nigdy nie spotkałem się z kimś kto jara Marię i kradnie. Z drugiej strony - nie znam nikogo kto siedzi głęboko w nałogu twardych narkotyków, kradnie żeby je zdobyć a NIE palił na poczatku swojej drogi uzależnionego ćpuna Marii; więc jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy chyba jest, tylko źle został przedstawiony przez tą panią.



Na moje wyczucie jedna (lub kilka) z opcji:

1. pracuje jak każdy (takie samo coś jak dobrze przystosowany alkoholik)
2. zadłuża się
3. wyprzedaje wszystko
4. k***i się
5. żebra
6. kradnie (?) choć pewnie nie trwa to długo, bo człowiek w tym stanie raczej geniuszem zbrodni nigdy nie będzie

1. jest oczywiście najczęstsza - tak jak w przypadku pijaczków.

longlong7

2017-04-17, 21:57
Mała odpowiedź na lewacką propagandę

TB303

2017-04-17, 22:12
Nie jestem lewakiem, bo gardzę dwoma skrajnymi stronami po równo. Jednak, ci "nie idioci" przez resztę roku, zachowują się dokładnie tak samo, jak ci wyżej.

longlong7

2017-04-17, 22:14
TB303 napisał/a:

Nie jestem lewakiem, bo gardzę dwoma skrajnymi stronami po równo. Jednak, ci "nie idioci" przez resztę roku, zachowują się dokładnie tak samo, jak ci wyżej.


gównoburzę uważam za otwartą, czytaj między wierszami, nie chodzi tu o strony polityczne czy o to co puszczają w tv, ale chodzi o to żeby ten czas spędzać z bliskimi, z byle kim, ale nie przed świecącym pudełkiem, i nie dajmy się wrzucać do jednego worka, bo ten to a ten tamto, życie nie polega na oglądaniu telewizora i szufladkowaniu się w jednej grupie konsumenckiej gdzie co raz mocniej próbuje się nam to udowodnić, trzeba się uwolnić od narzucanych nam siłą stereotypów i zacząć samodzielnie myśleć.
Olać system?

Loki's

2017-04-17, 22:38
Myślałem, że dzisiaj zar*cham jednak wyszła lipa, zostaje ręka.

mygyry

2017-04-17, 22:41
Co tvn tak łagodnie? Ja tam u nich widzę dokładnie co na tvp, ale w drugą stronę :kawa:
A co do "nie idiotów" to są takimi samymi idiotami, jeżeli potrzebują świąt, żeby wspólnie spędzić czas

mateusos

2017-04-17, 22:55
Pewnie lepiej spędzają czas.
X