18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadol z Yekaterinburga

yaiba • 2023-03-04, 23:20
Znęca się nad własnym kotem









Mam cichą nadzieje, ze koleżka już sobie kończyny odmraża w okopach a rozrywkę dostarczą mu spadające z nieba granaty

montv2

2023-03-05, 21:15
smc napisał/a:

Ale r*chali się czy nie?



taśma już jest :D

Pfciuki

2023-03-05, 22:09
kzf napisał/a:

Ale macie ból dupki, bo taśma itd. Może to nie była do końca perfekcyjna zabawa z sierściuchem, ale jeśli byłby naprawdę maltretowany przez ruskiego, to by fukał syczał i darł papę. Ten tu jest spokojny, a jego pomrukiwania wręcz pokazują, że mimo sklejonych łapek czuje się bezpiecznie w towarzystwie właściciela.


radek225 napisał/a:

Jestem kociarzem oraz jestem uczulony na kacapów. Ale ja tu nie widzę znęcania się nad kotem. Kot nie wygląda na przestraszonego, a kto choć raz głaskał kota ten wie, że kot jest tak zbudowany, że wydaje się, jakby miał za dużo skóry. Głaszcząc go tak dziwnie układają mu się oczy. Poza tym leży spokojnie, nie próbuje się bronić, a gość markuje "znęcanie się" tak, by nie zrobić zwierzęciu krzywdy. Fakt, dla kota przyjemne to nie jest, bo koty nie lubią być zmuszane do czegokolwiek, ale do znęcania się nad kotem na tym filmie to jeszcze daleka droga.


35i napisał/a:

Całkiem spory wysyp zjebów.
Mieliście kiedykolwiek kota?
Ja miałem kota 15 lat i podobnie się z nim bawiłem (oprócz sklejania łap)jak był młody. I wiecie co? Po każdym rzucie o wersalkę wracał, traktował to jak zabawę. Jakoś mu krzywdy nie zrobiłem, musiałem go uśpić z powodu nieuleczalnej niewydolności nerek.



Wy wszyscy jesteście sp***olinami mózgowymi. Totalnie nie znacie się na anatomii i pie**olicie coś o nadmiarze skóry, ale ciągniecie za ten nadmiar skóry sprawia ból u dorosłego kota. Już na pewno nie ogarniacie mowy ciała zwierząt. Mruczą równie dobrze przestraszone koty. Po tym kocie widać, że już nawet nie walczy, bo to co ten gość odpie**ala to jakieś codzienne zabawy. k***a napuszony ogon, ale kotu sie to na pewno podoba. Przeglądając sieć można na takich debili natrafić na każdym kroku. Kiedyś tylko rodzina wiedziała, że jesteście chorymi zjebami, a teraz sami się w sieci przyznajecie do tego. Jeszcze próbujecie to usprawiedliwiać, pisać jakieś pseudo naukowe pierdoły i podawać anegdotki jakby to były prawdy... Może jesteście chorymi zjebami, którzy lubią być przez kolegów krępowani, a przy tym pewnie do ryja sobie sracie, ale pisanie, że to co ten debil robi temu kotu nie jest znęcaniem świadczy o tym jakimi jesteście ch*jkami. Takie zjeby nigdy nie powinny mieć żadnego zwierzęcia pod opiekę...

35i

2023-03-05, 22:41
Pfciuki napisał/a:

Wy wszyscy jesteście sp***olinami mózgowymi. Totalnie nie znacie się na anatomii i pie**olicie coś o nadmiarze skóry, ale ciągniecie za ten nadmiar skóry sprawia ból u dorosłego kota. Już na pewno nie ogarniacie mowy ciała zwierząt. Mruczą równie dobrze przestraszone koty. Po tym kocie widać, że już nawet nie walczy, bo to co ten gość odpie**ala to jakieś codzienne zabawy. k***a napuszony ogon, ale kotu sie to na pewno podoba. Przeglądając sieć można na takich debili natrafić na każdym kroku. Kiedyś tylko rodzina wiedziała, że jesteście chorymi zjebami, a teraz sami się w sieci przyznajecie do tego. Jeszcze próbujecie to usprawiedliwiać, pisać jakieś pseudo naukowe pierdoły i podawać anegdotki jakby to były prawdy... Może jesteście chorymi zjebami, którzy lubią być przez kolegów krępowani, a przy tym pewnie do ryja sobie sracie, ale pisanie, że to co ten debil robi temu kotu nie jest znęcaniem świadczy o tym jakimi jesteście ch*jkami. Takie zjeby nigdy nie powinny mieć żadnego zwierzęcia pod opiekę...



Lekcje odrobione? Dzieciaki idź być przygłupi gdzieś indziej. Na przykład na dupelka. Hatfu, lewicowy pomiocie.

0rion

2023-03-05, 22:53
kot jest moj, i bede go pie**olic czy sie komu podoba czy nie :-)

Magiczna_Mysz

2023-03-05, 23:22
Dla mnie to jest znęcanie się. j***ć tego ch*ja co tal robi Kotowi.

rutman

2023-03-06, 11:00
Mogli by mi płacić za eliminowanie takiego ludzkiego ścierwa. Robił bym to z przyjemnością.

Infinit

2023-03-06, 19:27
HenrykS. napisał/a:

Chłop se jaja robi. Też się tak bawię z kotem, tylko go jeszcze zamykam w pudełku po magnetofonie i wdmuch*ję do środka przez dziurkę dym z marihuanen, później go wkładam do siatki i robię "helikopter". Kot zadowolony, żadne znęcanie, w łeb się jebnijcie.



Dokładnie wiem o co chodzi, ze swoim kotem bawimy się w miałlepe - kot dostaje lepe, jak miauknie to chce więcej - często mu mało po 8, widocznie też lubi się bawić jak ja

8-)

HenrykS. napisał/a:

Chłop se jaja robi. Też się tak bawię z kotem, tylko go jeszcze zamykam w pudełku po magnetofonie i wdmuch*ję do środka przez dziurkę dym z marihuanen, później go wkładam do siatki i robię "helikopter". Kot zadowolony, żadne znęcanie, w łeb się jebnijcie.



Dokładnie wiem o co chodzi, ze swoim kotem bawimy się w miałlepe - kot dostaje lepe, jak miauknie to chce więcej - często mu mało po 8, widocznie też lubi się bawić jak ja

8-)