18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton po Polsku

bins24 • 2013-07-29, 23:30
Sabaton stworzył polską wersję utworu "40:1" z płyty "The Art of War". Jakość nagrania jest średnia z powodu, że jest to wycinek z audycji Jurka Owsiaka "Się kręci" w radiowej trójce. Wrzucam raczej jako ciekawostkę.



napisy: /watch?v=EurEDjRQv1w

mateo

2013-07-30, 20:04
ja akurat jestem fanem Sabatonu i nie podniecam się 40:1 czy uprising chociaż nie są to najgorsze ich piosenki
mój faworyt co do ich twórczości



ps. wziąłem pierwszy filmik z góry nie srajcie że z napisami

tuxkiller

2013-07-30, 20:19
Nie jestem jakimś fanem sabatonu, ale Ci goście od początku trzymali się tematyki wojen i robią to dalej, a wy to nazywacie graniem pod publikę. Zresztą to Polacy chcieli żeby zagrali w Polsce, czemu mieliby nie zagrać/zarobić?

<zdjęcie maści na ból dupy>

Neonon

2013-07-30, 20:37
Wg. mnie to jest tak że My Polacy nie mamy nowoczesnej pieśni ( piosenki )narodowej. Ta mi się nawet podoba słuchałem kilka razy. Poszedłem za ciosem wpisałem sabaton w yt no i spiewaja o japonskich bohaterach amerykanskich i tyle mi wystarczylo. Niech sobie spiewaja o bohaterach z kazdego kraju. Mądre finansowo posuniecie. JA TY na to nie wpadlismy. Chlopaki zarabiaja, ludzie sie cieszą że orgarnisci ze Szwecji graja o bohaterach z ich krajów.

Wykonanie fajne, tekst fajny, wykonawcy dwulicowi.

WinterWolf

2013-07-30, 20:55
Wszystkie kozaki hejtujące Sabaton pod tym postem to debile :D jak byście dokładniej przeczytali albo oglądnęli to byście k***y siódme wiedziały że ten kawałek po polsku wykonali : (cytat żeby polska gimbaza mogła sobie przesłuchać innych kapel.) "Polską wersję utworu "40:1" grupa Sabaton nagrała z udziałem gości specjalnych: Piotr "Peter" Wiwczarek (Vader), Marta Gabriel (Crystal Viper), Konrad Ramotowski (Hate) i Tomasz Struszczyk (Turbo). Autorem słów do polskiej wersji jest producent i menedżer Bart Gabriel.
Sam jestem ich fanem i wk***ia mnie jak każdy kto o nich słyszy, mówi: Ojej to Ci co śpiewają o polsce ! 40:1 itp...-.- to tak jak byście Metalice kojarzyli z nothing else matters albo Behemota z At the left hand ov God. Pseudo fani. No ale oczywiście w internecie każdy się może wypowiedzieć dna poziomie nie wiadomo kogo uważając że jest najlepszy. hejtujcie mnie, i soczysty metalowy pieszczoch wam w dupska.

chainsawgutsfucker

2013-07-30, 21:10
Neonon napisał/a:

Wg. mnie to jest tak że My Polacy nie mamy nowoczesnej pieśni ( piosenki )narodowej.



Oczywiście że mamy. Mamy masę kapel grających rock/metal/rap patriotyczny. Prezentują one poziom wyższy bądź niższy, ale jednak są. Tylko, że Polacy śpiewający o Polskich bohaterach dostają łatkę faszystów dziwnym trafem.
Polecam sprawdzić zespół Horytnica.

eryk9876

2013-07-30, 21:27
Ludzie czemu wy tak bardzo nie możecie zrozumieć, że Sabaton nie tworzy muzyki pod publikę. To nie są tak zwane "Polaczki" i tworzą muzykę o tym co było. Płaczecie, że zrobili piosenkę o "niemieckich czołgach"?, gdybyście nie wiedzieli, piosenka jest o operacji Barbarossa. Ja ich słucham nie mam nic przeciwko temu, skoro to było bardzo ważne wydarzenie w historii. Zrobili album o Szwecji i latach jej chwały, to czemu nie znalazły się tam kawałki o na przykład potopie?

da...........55

2013-07-30, 21:54
Nie rozumiem takiej muzyki, gitary i inne instrumenty napie**alają i nie słychać o czym śpiewają.