18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton po Polsku

bins24 • 2013-07-29, 23:30
Sabaton stworzył polską wersję utworu "40:1" z płyty "The Art of War". Jakość nagrania jest średnia z powodu, że jest to wycinek z audycji Jurka Owsiaka "Się kręci" w radiowej trójce. Wrzucam raczej jako ciekawostkę.



napisy: /watch?v=EurEDjRQv1w

Rzehooj

2013-07-30, 14:34
Zax55 napisał/a:

No sory , ale plujecie się jak małe dzieci. "j***ć powergówno" "metal dla ciot" tak , wy jesteście tacy fajni bo słuchacie najcięższych odmian gdzie darcia mordy zlewa się z wyk***iście szybkim tempem 666 bmp. Metal to piękna muzyka, zespoły z lat 70-60 nie są takiego poj***ne i hardkorowe, mają w sobie to coś, tą moc. A np. Zespoły PowerMetalowe śpiewają o chwale, dumie, honorze. o podniosłych rzeczach a nie tylko o śmierci i tych innych gównach. Kiedy słyszy się taki zajebiście podniosły ton głosu to człowieka to napawa dumą odrazu ( bynajmniej mnie). a zresztą. róbta co chceta. I kłóćcie się jak dzieci który metal jest bardziej truuuueee.



Cały efekt zj***łeś tym pie**olonym "bynajmniej"...
"człowieka to napawa dumą odrazu ( bynajmniej mnie)" = człowieka to napawa dumą odrazu ( NIE mnie)

Plecionkarz

2013-07-30, 14:36
na tle innych zespołów metalowych sabaton jest średni, wszystkie piosenki śpiewane na jeden ch*j i pod jeden rytm. Sławę mają dzięki temu, że robią koncerty po krajach którym liżą dupę i wychwalają za waleczność.

Vinewood

2013-07-30, 14:38
Mają taką piosenke o powstaniu warszawskich i... jak można wychwalać dobrowolne zamordowanie własnych obywateli i zniszczenie swojej sotlicy wybrykiem j***nych idiotów :D

qbaa666

2013-07-30, 14:53
Fajne, ale niech zrobią coś nowego i świeżego. Każdy utwór jednej płyty na tej samej melodii, nie mają talentu chłopaki, chociaż widać, że się starają.

CiociaSmiglo

2013-07-30, 14:58
Jeśli chodzi o taki rodzaj muzyki, polecam o wiele bardziej zespół Irydion, o wiele mniej komercyjny i jebiący sztucznością.
A utwór 'W obronie życia" naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie.

Solid_Raziel

2013-07-30, 15:00
Polecam posłuchać innych kawałków o tematyce powstania np. Heaven Shall Burn - Armia (niemiecka grupa metalcore'owa) lub Hail of Bullets - Warsaw rising (death metal z Holandii).

Jing

2013-07-30, 15:02
Ale śmiesznie czyta się te komenty z bólem dupy że Sabaton.Mi się podoba i ch*j wam do tego, wrzucił jako ciekawostke, zachowujecie się jak bydło i tyle.

Młynarz2033

2013-07-30, 15:39
Z sabatonu to mi się najbardziej podoba twilight of the thunder god (Kawałek od amon amartha) , Killing ground i Swedish Pagans




Po za tym nie rozumiem ludzi którzy wyzywają innych od gimbusów przez to czego słuchają...
Równie dobrze możecie mnie nazwać komuchem bo słucham m.in. tego :

Więc radzę się zastanowić następnym razem co piszecie , jakie debilne rzeczy :mrgreen: .

chainsawgutsfucker

2013-07-30, 16:03
Co zawsze mnie śmieszy w przesadnym jaraniu się Sabatonem w Polsce to to, że Ci sami pajace którzy masturbują się w rytm utworu 40:1 i strzelają ciepłą nastoletnią spermą na samą myśl o okrzyku "Warshafo walsh" w upraising czy jaki to tam ma tytuł plują na polskie kapele śpiewające o polskich żołnierzach i polskiej historii.
Bo jak ktoś z zagranicy się zainteresuje historią Polski to zajebiście, ktoś nas docenia, na pewno płacze nad martyrologią naszego narodu... ale jak Polacy śpiewają o np dywizjonie 303, który zwyciężał w czasie wojny to już jest faszyzm prawie. Koncerty tych kapel są bojkotowane albo blokowane przez jakieś antify albo innych pajaców co im aids mózg wyżarł, mają problem z wydawaniem płyt etc.
Chcesz posłuchać jak to rozpie**alaliśmy innych? Polecam kawałki Gammadionu "Władcy Przestworzy", "Żołnierski Trud", "Semper Fidelis" czy "Pocałunek" który jest metalową adaptacją jednego z wierszy Baczyńskiego.
Tormentia ma kawałki "Żołnierz Westerplatte", "Orlęta Lwowskie", "Moja Ojczyzna". Do tego Horytnica która szturmem bierze cały sektor rocka/metalu patriotycznego.

Zgon14

2013-07-30, 16:06
Trochę szkoda że taka reputacja się buduje Sabatonowi, jest to jeden z moich ulubionych zespołów a dzieje się z nim tak z powodu całej gimbazy którzy słuchają ją tylko dlatego, że mają tam 2/3 utwory o Polsce i sięjarają nim jak jakieś spedaleni psychofani bieberka.

Lord_Viader

2013-07-30, 16:23
Nie jestem fanem tego zespołu i dotychczas go po prostu olewałem. Po włączeniu Twilight of the thunder god Amon Amartha po prostu k***ica mnie trafiła - jak można zj***ć coś tak pięknego i stworzyć gówno pozbawione tego co najlepsze - brutalności i agresji przeplatanej doskonałą muzyką. Potwierdziło to moje przekonanie o mierności Sabatonu i artystyczno/lirycznym beztalenciu.

KuroNoTenshi92

2013-07-30, 16:36
Zabawne jest to, że autor wrzucił to jako ciekawostkę.

Ja wiem jaka to ciekawostka :D teraz liczy wypociny zbulwersowanych dzieciaków.

Mam nadzieję, że następny temat będzie zatytułowany gimbusy(nie lubię tego słowa, ale muszę go użyć w stosunku do was hipokrytów) sadistica i w tym temacie będą niki z kawałkami ambitnych wypowiedzi.

da...........ek

2013-07-30, 17:22
Młynarz2033 napisał/a:


Równie dobrze możecie mnie nazwać komuchem bo słucham m.in. tego :




Dobrze, jesteś komuchem

SoNyCS

2013-07-30, 18:17
I ch*j wam k***a w dupy
Ktoś śpiewa o męstwie i odwadze waszych dziadków, pradziadków a wy spinacie sracze jakbyście ruskimi byli
ch*j MNIE TO k***A BOLI czy robią to pod publikę czy nie ale chociaż oni próbują przypomnieć nam jakim wspaniałym walecznym narodem byliśmy w przeciwieństwie do nich my nie robimy praktycznie nic aby zarazić młodzież naszą historią
A ch*j.. chciałem jeszcze napisać o naszej pięknej kinematografii współczesnej ale szkoda mi klawiatury i tak ch*je was będą szczypały

!Timon

2013-07-30, 18:18
k***a Łomy a pod kogo mają grać jak nie pod publikę?