18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryszard Kalisz zrobił obciach Polakom w Londynie

zapal • 2012-10-02, 20:28
stare ale warto obejrzec


SZEWAlejTU

2012-10-02, 20:43
bez zaciągania - c**a

Ma...........bs

2012-10-02, 20:43
Normalnie skandal.
Kalisz zapalił papierosa w miejscu publicznym!
Kalisz pali papierosy!
Kalisz w miejscu publicznym!
Kalisz publiczny w miejscu papierosa!
Papierosy publiczne w miejscu Kalisza!
Miejsce papierosów w Kaliszu!
Papierosy w Kaliszu!


Br...........ki

2012-10-02, 20:59
Cytat:

Ryszard Kalisz zrobił obciach Polakom w Londynie


Jaki obciach? Że człowiek po polsku zapalił papierosa w publicznym miejscu?
Nie czaje tego, że jak ktoś widzi za granicą Polaka robiącego coś nieszablonowego to zaraz pie**oli że wstyd robi. k***a. Zobaczcie jaką nasz kraj ma historie. My powinniśmy z łbem uniesionym do góry z dumy chodzić gdzie kol wiek byśmy nie byli. A nie, wstyd bo ktoś nie przestrzega debilnego prawa stworzonego przez europarlamentarzystę, który też jest pewnie debilem.

massq

2012-10-02, 21:01
Jeszcze go k***a policją straszą. Polak Polakowi byle dopierolić. Smutne :(

BongMan

2012-10-02, 21:27
"Ja jestem za wolnością i dlatego będę palił" - Kalisz jest jednym z moich ulubionych polityków. Nie robi niczego na pokaz i zachowuje się po ludzku. A ta szczekająca mała hiena mieniąca się dziennikarzem to jakiś debil. O jego klakierach przytakujących i powtarzających po nim nawet się nie wypowiem. Przypuszczam że każda hiena prowadza takich za sobą, że jak brakuje mu argumentów to żeby pytanego przegadali. Przewaga liczebna. Nawet geniusz nie wygra z bandą kretynów. "Nie jest to dobry obrazek Polaka palącego w Londynie". No jasne k***a, bo Polak to ma być święty. Nie pić, nie palić, nie przeklinać, r*chać dopiero po ślubie i broń boże się zabezpieczać. Bo żaden Polak nigdy k***a szluga w Londynie na ulicy nie zapalił! No ja pie**olę! A jak poseł zapalił to już wielka mecyja, jaki to wstyd, jak on mógł? pie**olone zacofanie i porządność na pokaz, jak mnie to wk***ia! Uniosłem się...

ButcheredAtBirth

2012-10-02, 21:27
A po kiego tam w ogóle pojechał ? :-/ Że zacytuję Cejrowskiego : ”W wagon go i na Wschód, do mocodawców!” 8-)

mr_9mm

2012-10-02, 21:31
BongMan napisał/a:

Uniosłem się...


Nie wiem jak to skomentować.

dirty_pig

2012-10-02, 22:08
socjalista mowi ze jest za woloscia kekekekeke

JedzMojLagier

2012-10-02, 23:47
boze ten redaktor jest taki zniewiescialy ze nic dziwnego, ze dla kalisza do glowy przyszlo ze ci co uciekaja do londynu to pederasci hehe, obciach to robia tutaj akurat osoby przeprowadzajace ten 'wywiad' z poslem, malo sie nie zesraja z powodu tego papierosa

Architeuthis Dux

2012-10-02, 23:48
"opasłe mordy krzywe ryje, kurewstwo wszędzie tam gdzie wy, szarańcza przy was to jest bajka bo cały kraj już zgnił!"

LICH0

2012-10-02, 23:50
pie**olony spasiony postkomuch!!! Raz sierpem raz młotem ch*ja.

izig

2012-10-02, 23:57
jest takie coś jak immunitet dyplomatyczny wiec policja co najwyzej będzie mogla mu skoczyć za to palenie w miejscu publicznym

lomax

2012-10-02, 23:59
nie potrzeba Nam Kalisza, żeby zrobić Polakom obciach w Londynie, co zdanie to przekleństwo, wow to takie zajebiste że ktoś umie sklecić zdanie po angielsku z co drugim słowem k***a, wstyd i żal sami sobie robimy