18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2022-06-25, 16:55
VeIture napisał/a:

Ja za Twoją pomoc pozwalam ci na 2gie "WYpie**alAJ" i masz moje słowo, że żaden mod Ci nie da za to warna



Już ci tyle razy nawrzucałem ze mi się znudziło

:-D

wojownik070707

2022-06-25, 17:02
Nie zdążyłem edytować, więc muszę tutaj. Angel, h*j Ci na grób

~Velture

2022-06-25, 17:18
Wiewór napisał/a:

Już ci tyle razy nawrzucałem ze mi się znudziło



Jestem całkiem przekonany, że więcej warnów dostałem za wrzucanie Tobie więc dalej jesteś w czarnej dupie bilansu wrzutek :krejzi:

katasz13

2022-06-25, 18:20
Rzadko daje komentarze, ale musze napisać, że życze wytrwalosci. Coś tam od "sadolowego wojownika"- studenta przelałem, może nie wiele, ale mam nadzieje, że pomoże. Dużo zdrowia dla Ciebie Velture

Harkness

2022-06-25, 18:28
Też dorzuciłem drobną cegiełkę ;-) , zdrowia i szczęścia życzę :-D

andyq

2022-06-25, 18:31
Poszło. Niestety Angel ale nie mam powodu żeby Ci nawrzucać. :-(
Można zamienić na darmowe wypie**alaj do dowolnego użytkownika w przyszłości?



riffa

2022-06-25, 19:06
Angel jesteś taki męski, że musisz mieć dwóch ojców



Velture teraz k***a będziesz cyborgiem rozumiesz to? j***nym CYBORGIEM będziesz zapie**alał jak Usain Bolt

Wiewór

2022-06-25, 19:22
VeIture napisał/a:

Jestem całkiem przekonany, że więcej warnów dostałem za wrzucanie Tobie więc dalej jesteś w czarnej dupie bilansu wrzutek



Możliwe bo najwiecej dostałem za j***nie janlew i poligona

:mrgreen:

~Velture

2022-06-25, 19:53
Wiewór napisał/a:

Możliwe bo najwiecej dostałem za j***nie janlew i poligona



Poszedłeś na łatwiznę :krejzi:

Wiewór

2022-06-25, 20:23
Poprawiłem zdjęcie bo czegoś brakowało




ad3k77

2022-06-25, 20:50
Ziom, wrzuciłem Twój temat też na wypok, chociaż nie liczę na zbyt wiele bo wykopki to z reguły są upośledzone ameby. Może parę złotych stamtąd też skapnie. Ale Twój ostatni wpis na wrzutce spowodował u mnie autentyczne wzruszenie.. Bardzo się cieszę się, że mogłem Ci pomóc.

~Velture

2022-06-25, 22:07
ad3k77 napisał/a:

Ziom, wrzuciłem Twój temat też na wypok, chociaż nie liczę na zbyt wiele bo wykopki to z reguły są upośledzone ameby. Może parę złotych stamtąd też skapnie. Ale Twój ostatni wpis na wrzutce spowodował u mnie autentyczne wzruszenie.. Bardzo się cieszę się, że mogłem Ci pomóc.



Dzięki wielkie, chociaż ja na wykopie to byłem może z 5-10 razy łącznie i to tylko przez to, że ktoś dał mi linka. Tak to nawet nie znam tamtej strony, ludzi ani zasad tam panujących.

Co do ostatniej aktualizacji opisu na wrzutce to chciałem nagrać film i powiedzieć to werbalnie a nie pisać, tylko nie byłem w stanie bez rozpłakania się jak dziecko a to byłoby jeszcze bardziej upokarzające jak dorosły chłop płacze, dlatego wolałem napisać niżeli nagrywać film.

Film nagram już po zakończeniu zbiórki jak będzie proteza abyście widzieli dokładnie na co poszły pieniądze + rachunki.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-25, 22:53
Halman napisał/a:

Co to jest: ma ogon, pięć nóg i brodę?
Velture na koniu...



Halman walący konia stopą

;-)

wer3d

2022-06-26, 02:55
Mam nadzieję że logo sadistic będzie na protezie ! Angel, jak stajesz rano i patrzysz w lustro to bardzo boli ?


kretowicz14

2022-06-26, 04:11
To znów poprzedzę temat. Jeżeli będzie Ci brakować do średniej protezy tak bu czół byś się komfortowo, to pisz, napewno zaradzimy. 0 wstydu, kiedyś mi w polu odrobisz :-)
X