18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CrookerS

2022-06-25, 11:56
No to ja tez wklejam swoja cegielke 8-)





No i @Velrure gratulacje. Laduj amelinowa zwbudowanym radyjkiem i wibracja z nokii 3310i. :ok: na bramkach na disco dorobisz sobie za kopanie w p*zde stulejarzy :ok: :krejzi:

Zdrowka 8-)




freaky

2022-06-25, 12:44
Super! Jedną nogą jesteś u celu :ok:

Wiewór

2022-06-25, 12:59
Dołożyłem ci do tej nogi.
Nie rozpie**ol wszystkiego od razu na k***y i importowany alkohol.
Połowa na nogę a druga połowa żeby ci powiększyli żebyś k***a więcej się przed babami nie wstydził. :amused:

Bierz prawilna w kolory patriotyczne i żeby k***a orła na niej wygrawerowali.

Usztafik

2022-06-25, 13:05
Byłem pierwszy!






Trzymaj się Velture, a Angelowi daruje, mam za czułe serduszko :D

Halman2

2022-06-25, 13:22
Angel to bardzo miły pan. Ale Halman za to to j***ny leń co tylko przekleja filmiki z gównostron i nie wstawia dobrych opisów. Tfu!!

Huherko

2022-06-25, 13:27
Ja nie pomogę? Ja? Potrzymaj mi piwo!





Jeszcze chwila i kupi sobie taką z klimatyzacją i kamerą cofania :D Trzymaj się kolego!

ErwinR

2022-06-25, 13:34
nie

~Velture

2022-06-25, 14:06
ErwinR napisał/a:

nie



Widzę, że polubiłeś to słowo i znów w kolejnym temacie musiałeś... więc jako ex-służbista sadolowy i nosiciel kolorowej spermy przed nickiem zacytuję mój ulubiony fragment regulaminu:

Cytat:


IV. Zasady tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.


Fincher

2022-06-25, 14:24
Jak uzbierasz więcej to już weźmiesz sobie tą lepszą, tak?

Anper

2022-06-25, 14:29
Pomogłem jak mogłem. Powodzenia!! :)

~Velture

2022-06-25, 14:37
Fincher napisał/a:

Jak uzbierasz więcej to już weźmiesz sobie tą lepszą, tak?



Tak. Całą kwotę przeznaczę na protezę.
Wiadomo - im lepsza tym komfort życia będzie większy. W tej chwili już nie rozmawiamy o takiej najbardziej podstawowej ale już o takiej ze średniej-niższej półki.

Zresztą zrobię kolejny temat jak już ją będę miał z fotkami oraz z rachunkiem abyście widzieli dokładnie ile kosztowała, jak wygląda, jak ja w niej wyglądam itp. oraz z filmikiem z moimi podziękowaniami dla Was wszystkich.


Tutaj screenshot (chociaż w sumie nie wiem czemu go wrzucam ale ten jeden złamas co się przyczepił w drugim temacie, że ja hajs wyłudzam i kłamię to mi po honorze za mocno pocisnął więc wrzucę bo lubię swoje dobre imię)


Fincher

2022-06-25, 14:45
VeIture napisał/a:

Tak. Całą kwotę przeznaczę na protezę.
Wiadomo - im lepsza tym komfort życia będzie większy. W tej chwili już nie rozmawiamy o takiej najbardziej podstawowej ale już o takiej ze średniej-niższej półki.
Zresztą zrobię kolejny temat jak już ją będę miał z fotkami oraz z rachunkiem abyście widzieli dokładnie ile kosztowała, jak wygląda, jak ja w niej wyglądam itp. oraz z filmikiem z moimi podziękowaniami dla Was wszystkich.



To w takim razie hasaj gazelo, poszło ;)

Też kiedyś potrzebowałem na leczenie - NFZ mi powiedział, że mogę sobie zrobić albo u nich i jakoś to może będzie albo prywatnie za prawie 100 klocków żeby nie było powikłań... p0lski k***idołek.

kretowicz14

2022-06-25, 14:48
Żeby nie było, że pierwszy pisałem byś zrzutę zrobił, a nie wpłaciłem.
Mam nadzieję że serwis gratis po pierwszych 1k km dostaniesz do tej protezy. Dobrze smaruj co by za ciężko nie chodziła ;-)


Wiewór

2022-06-25, 15:44
Angel napisał/a:

Będziesz miał jedno bezkarne "Wypie**alaj" do dowolnego użytkownika forum.
Coś jak karta: "wychodzisz wolny z więzienia" w eurobiznes



Trzymam za słowo. Przy następnym banie lub punktach karnych się przypomnę

:-D

~Velture

2022-06-25, 15:46
Wiewór napisał/a:

Trzymam za słowo. Przy następnym banie lub punktach karnych się przypomnę



Ja za Twoją pomoc pozwalam ci na 2gie "WYpie**alAJ" i masz moje słowo, że żaden mod Ci nie da za to warna ;)
X