18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2022-06-26, 09:47
wer3d napisał/a:

Mam nadzieję że logo sadistic będzie na protezie ! Angel, jak stajesz rano i patrzysz w lustro to bardzo boli ?



Mam zamiar logo sadistica z podziękowaniami dać na protezie razem z polską flagą i orzełkiem.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 09:59
VeIture napisał/a:

Mam zamiar logo sadistica z podziękowaniami dać na protezie razem z polską flagą i orzełkiem.



Napisz jakie miałeś objawy. Wiem wiem cukrzycę też można mieć po rodzicach- tak słyszałem. Cukrzyca to k***a, już wolę ten pseudo Covid

~Velture

2022-06-26, 10:12
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Napisz jakie miałeś objawy. Wiem wiem cukrzycę też można mieć po rodzicach- tak słyszałem. Cukrzyca to k***a, już wolę ten pseudo Covid



Odpisałem Ci w tym głównym temacie ale zacytuję tutaj jakby co:

Cytat:

Cukrzyca to k***a! A możesz powiedzieć jakie miałeś objawy?? np byłeś zmęczony, dużo piłeś hmm wody i takie tam??
k***a gdybym stracił kulaskę-nogę to moja by powiedziała ,, sp***alaj idę do innego " taki typ laski, ale po r*chać da się za fajną torebkę i ciuch Gucci



Cytat:


Żadnych objawów nie miałem. Czułem się tak samo jak zwykle. Może trochę byłem bardziej zmęczony ale jakoś nie było to na tyle znaczne aby wzbudzić moje zainteresowanie. Człowiek zwykle myślał "no pogoda słaba to pewnie przez niskie ciśnienie człowiek zmęczony bardziej" itp.
Pić też mi się nie chciało jakoś bardziej. Chęć do picia zaczęła się jak już miałem problem z nogą a dopiero jak trafiłem do szpitala to piłem w opór bo nieważne ile się napiłem to ciągle chciało się pić więcej. Butelka 1.5l wody to mi szła dosłownie na 2-3 łyki i po 5min znów chciało się pić jak cholera... No ale to już było w szpitalu a wcześniej to piłem tyle samo co zwykle i nie czułem pragnienia zwiększonego.


4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 10:59
VeIture napisał/a:

Odpisałem Ci w tym głównym temacie ale zacytuję tutaj jakby co:



Wiem czytałem. Powiedź mi co Ci potrzeba? Jeśli serio masz 36 lat to mega ch*jowo. Ja mam 33 wiosen. Napiszę tak--> głowa do góry :) Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Żyjemy w takich czasach, że można kupić protezę. Wiem to nie jest tanie

:-(

Od razu piszę, że to nie żaden HEJT Pozdrawiam

:!:

~Velture

2022-06-26, 11:05
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Wiem czytałem. Powiedź mi co Ci potrzeba? Jeśli serio masz 36 lat to mega ch*jowo. Ja mam 33 wiosen. Napiszę tak--> głowa do góry Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Żyjemy w takich czasach, że można kupić protezę. Wiem to nie jest tanie

Od razu piszę, że to nie żaden HEJT Pozdrawiam



Czysto technicznie 35 ale w dniu końca zbiórki czyli 24 lipca mam 36 urodziny więc zaokrąglam na wiek "rocznikowy".
Znaczy zupełnym przypadkiem wyszło, że zbiórka kończy się w moje urodziny ale tak dość fajnie bo będzie to prezent urodzinowy od Was :)

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 11:21
VeIture napisał/a:

Czysto technicznie 35 ale w dniu końca zbiórki czyli 24 lipca mam 36 urodziny więc zaokrąglam na wiek "rocznikowy".
Znaczy zupełnym przypadkiem wyszło, że zbiórka kończy się w moje urodziny ale tak dość fajnie bo będzie to prezent urodzinowy od Was


Ok. Ty to już stara dupa jesteś :D
Bym ci wysłał trochę kasy, ale nie mogę zakładać konta w banku ponieważ k***y mi wszystko zapie**olą :D
Wolę mieć kasę w skarpecie jak to kiedyś było

:roll:

Są dni gdy pracuje 20-24h i czuję się jak po białej mewce...Wiem, że tak nie można pracować, ale ja lubię money, money.

~Velture

2022-06-26, 11:32
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Ok. Ty to już stara dupa jesteś
Bym ci wysłał trochę kasy, ale nie mogę zakładać konta w banku ponieważ k***y mi wszystko zapie**olą
Wolę mieć kasę w skarpecie jak to kiedyś było



Mogą ci zabrać miesięcznie tylko to co przekracza minimalną krajową. Czyli jeśli minimalna to teraz chyba 2200 na rękę a byś zarabiał przykładowo 2500 to max 300zł mogą zabrać (Zarobek minus minimalna krajowa). Co nie zmienia faktu, że aby wypłacić pieniądze musisz do banku iść i "ręcznie wypłacić" bo ani przelewu nie zrobisz ani karty nie użyjesz bo masz zajęcie komornicze na koncie i to blokuje praktycznie jakąkolwiek możliwość używania konta.
Wiem z doświadczenia jak mi weszli na konta to zabierali wszystko ponad najniższą krajową a jedyna opcja aby wypłacić pieniądze to w placówce banku....
No i musiałbyś wypłacać regularnie bo jeśli nie wypłacisz, dostaniesz kolejną wypłatę to ci zabiorą to co już było z zeszłego miesiąca bo w tym miesiącu masz już znów ponad....

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 12:08
VeIture napisał/a:

Mogą ci zabrać miesięcznie tylko to co przekracza minimalną krajową. Czyli jeśli minimalna to teraz chyba 2200 na rękę a byś zarabiał przykładowo 2500 to max 300zł mogą zabrać (Zarobek minus minimalna krajowa). Co nie zmienia faktu, że aby wypłacić pieniądze musisz do banku iść i "ręcznie wypłacić" bo ani przelewu nie zrobisz ani karty nie użyjesz bo masz zajęcie komornicze na koncie i to blokuje praktycznie jakąkolwiek możliwość używania konta.
Wiem z doświadczenia jak mi weszli na konta to zabierali wszystko ponad najniższą krajową a jedyna opcja aby wypłacić pieniądze to w placówce banku....
No i musiałbyś wypłacać regularnie bo jeśli nie wypłacisz, dostaniesz kolejną wypłatę to ci zabiorą to co już było z zeszłego miesiąca bo w tym miesiącu masz już znów ponad....



Mój dochód to tylko 4,5 tyś! To są śmieszne pieniądze na dwie osoby. Liczę Moją pannę która nie pracuje, ale się uczy. :D D
Są takie chwilę, że wyjadę na 3mc np do Niemiec albo do Belgii. Zarabiam tam 2tyś 135 euro na polskie to będzie ok.10 tyś. na czysto to nie jest, bo kantor też swoją prowizję zabiera.

Wiewór

2022-06-26, 13:59
Cukrzyca nie daje najczęściej żadnych istotnych objawów. A jeśli daje to sa tak ogólne ze moga pochodzić od wszystkiego - sucha skóra, suche oczy, wypadanie włosów, uczucie ciągłego pragnienia, problemy ze snem, zmęczenie.
Przy długotrwałej cukrzycy z wysoka glikemia pojawiają się dopiero uciążliwe objawy ale jeśli się je ma to znaczy ze ma się taka cukrzyce ze jesteś jedna noga w grobie - problem ze wzrokiem, utrata kontaktu ze rzeczywistością, zaburzenia równowagi.

Przy cukrzycy najgorsze ze trzeba trzymać dietę. Bardzo mało lub zero węglowodanów, dużo chudego mięsa, dużo warzyw. Zero smażonego. Zero piwa. Zero wódki. k***a jak tak żyć?

Matiboss

2022-06-26, 16:26
Jak jesteś lewakiem to oddawaj. Zdrówka życze


~Velture

2022-06-26, 16:47
Matiboss napisał/a:

Jak jesteś lewakiem to oddawaj. Zdrówka życze



Jakbym był lewakiem to bym sobie strzelił w łeb w trakcie seksu analnego z facetem... ;)
Ja centro-prawica.

Ensifer

2022-06-27, 15:24
Masz na pozłacaną girę.
No i jakbyś chciał postrzelać (byle nie w łeb), to zapraszam.

~Velture

2022-06-27, 17:37
Ensifer napisał/a:

Masz na pozłacaną girę.
No i jakbyś chciał postrzelać (byle nie w łeb), to zapraszam.



No z chęcią bym postrzelał bo już dawno nie miałem okazji ani czasu.

Miecz

2022-06-27, 19:27
Niestety, w tym poj***nym kraju wszystko jest na odwrót. Jak nie masz pieniędzy to zdechniesz pod płotem.... A nawet jak ludzie chcą sobie pomagać to te złamasy przy żłobie postarają się to zmieszać z błotem (patrz WOŚP i jakim on jest wrogiem dla rządu). Trzymaj się chłopie!

~Velture

2022-06-27, 20:16
Przypadkiem znalazłem na zrzutce kogoś kto potrzebuje na aparat słuchowy a z kasą krucho i rachunków dużo więc wysłałem tej osobie aparat słuchowy który kupiłem swojej babci kiedyś ale go w ogóle nie używała czyli w sumie nieużywany.

Oby mu pomogło.








X