18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska parada w Niemczech, z cyrkową muzą

SoLUffka • 2023-03-03, 17:32
Dali dobry podkład dla nazistowskich kacapów. :shock:


gownozdupy

2023-03-03, 18:33
Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.

35i

2023-03-03, 19:51
Nius sprzed tygodnia.

Geraldinio

2023-03-03, 20:19
gownozdupy napisał/a:

Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.



Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!

dżonyłojlker

2023-03-03, 20:38
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



alejchem szalom

Black_Hole

2023-03-03, 20:40
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



jest zdrowo myslacy tak jak ja i mniejszość niestety... a wy w tej tfuu demokracji propaganda ostro. upa wciaz zywa na upainie. Uwolnij umysl :-)

Cactuar-TH

2023-03-03, 20:41
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



Andriy namierzony.

Necro

2023-03-03, 20:49
Muzyka dobrana idealnie.

royal86

2023-03-03, 20:53
Skąd tu tyle ukraińców i ukrainofilów na sadolu :) Bardzo sie staracie by pokazać, że to nie na ukrainie na dobre zakorzenił się nazizm tylko u rusków :D komedia. Jak dzieci- to nie ja to on!

kosioraldo

2023-03-03, 20:55
Ty ukraińska lajzo, wąchaj im dupy lajzo

Geraldinio

2023-03-03, 21:04
Black_Hole napisał/a:

jest zdrowo myslacy tak jak ja i mniejszość niestety... a wy w tej tfuu demokracji propaganda ostro. upa wciaz zywa na upainie. Uwolnij umysl



Coś ci te sowieckie translate nie zadziałało, bo ch*jowo to wyszło. Prigożyn musi ci dać lepsze narzędzia do prymitywnej propagandy, bo do tysięcy cywilizowanych aplikacji nie macie już dostępu, pie**oleni jaskiniowcy

SinestroPL

2023-03-03, 21:05
dziwnie ,że nie krzyczeli Heil Orban

Wiewór

2023-03-03, 21:06
royal86 napisał/a:

Skąd tu tyle ukraińców i ukrainofilów na sadolu Bardzo sie staracie by pokazać, że to nie na ukrainie na dobre zakorzenił się nazizm tylko u rusków komedia. Jak dzieci- to nie ja to on!



Większość tak jak ja ma w dupie Ukrainie. Nie mozemy jednak pozwolić na wygrana ruskim. Jak kacapy nie dostaną wpie**olu to się rozochoca i rusza znowu na Europę.
Onucki nie pamiętają o cudzie nad Wisła, rozbiorach, jak nam kacap w dupe wjechał i jak nas okupował 50 lat.

rufusso

2023-03-03, 21:08
Polecam każdemu obejrzeć "Europa the last battle" w 1cz. dowiecie sie dlaczego Rosjanie nie byli zli, dlaczego bolszewicy stworzeni przez Zymian dprowadzili do calego syfu za ktory dzisiaj nienawidzi sie rosji. Rosjanie byli Chrzescijanami i przyplacili za to zyciem. Pozdrawiam i Chwała jedynie Polsce.

kosioraldo

2023-03-03, 21:21
k***a skąd was biorą, rozochoca i rzuca się na Polskę, Żydek prezydent chciał się włączyć do NATO to Rosja nie pozwoliła