18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska parada w Niemczech, z cyrkową muzą

SoLUffka • 2023-03-03, 17:32
Dali dobry podkład dla nazistowskich kacapów. :shock:


darek1234

2023-03-04, 22:13
Tzw Polak, ponoć niejeden z postów wyżej, który chwali największych bandytów mordujących Polaków, czyli kacapSSkie ścierwo, to zwykłe gnoje bez honoru i ruSSkie śmieci. Polak, który nie zna historii barbarzyństwa ruSSkiego na Polakach, nadaje się tylko na wysyłkę do kraju swoich ukochanych ruSSKich bandytów

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-04, 22:21
darek1234 napisał/a:

Tzw Polak, ponoć niejeden z postów wyżej, który chwali największych bandytów mordujących Polaków, czyli kacapSSkie ścierwo, to zwykłe gnoje bez honoru i ruSSkie śmieci. Polak, który nie zna historii barbarzyństwa ruSSkiego na Polakach, nadaje się tylko na wysyłkę do kraju swoich ukochanych ruSSKich bandytów



No to k***a widać jak ty znasz historię

:-D

Wiewór

2023-03-04, 23:14
Grymson napisał/a:

Nooo, smutne jest to ze ruscy do Katynia sie przyznali i przeprosili. Niemcy w wiekszosci sie wstydza Hitlera i zakazuja swastyk etc. Tylko dziwnym trafem ci wasi upadlincy jakos sie obnosza ze swoim ha tfu bandera taka logika ukrainofilow Lizcie im dupy dalej, zobaczymy kogo pierwszego na widlach wyniosa. Nas... Prawdziwych Polakow, czy was...



Przeprosili za rozbiory i za to se próbowali Polskę wymazać z map świata? Za wojne bolszewicka przeprosili? Za targowice? Za 50 lat okupacji? Za sybir? Za gułagi?
Co onuco?
Chociaż byś odpie**alal sałata i fikołki filozoficzne to nie zmienisz historii.
Ukraińcy nie przeprosili z jednego powodu.
Banderowcy sa jedna z frakcji politycznych. Marginalna a nie tak jak przedstawia wasza propaganda towarzyszu. Jednak w obecnej sytuacji stanowa sile której Ukraina potrzebuje bo wielu z nich służy w wojsku.
Po wojnie Ukraina przeprosi bądź pewien. Gdy już banderowcy przestaną być potrzebni.

darek1234

2023-03-04, 23:21
BarmanInternetu napisał/a:

No to k***a widać jak ty znasz historię



No to chyba k***a jesteś debilem

Dexterous

2023-03-05, 02:32
Całe szczęście, ruskie gowno mocne tylko w gębie i troll komentarzach w internecie. W realu za to pięknie użyźnia ukraińską glebę swoim truchłem :D

Kokosinium

2023-03-05, 09:50
Dlaczego żadna bojówka ich nie skatowała pytam się? DLACZEGO?!?!?!

Geraldinio

2023-03-05, 12:48
PhantomMask napisał/a:

Ty k***a szasza alosza czy stepan, to że przywlokłeś swoje upaińskie dupsko do Polski to nie znaczy, że masz prawo głosu.



Gdybyś uważał w szkole i nie wagarował na lekcjach historii, to wiedziałbyś, że w tym czasie to były POLSKIE tereny, na których mieszkali Polacy. Moja rodzina została potem przesiedlona do Wielkopolski.
A prawo głosu zwłaszcza w wyborach to się powinno dać tym, co przynajmniej zdali maturę, czyli ty na to raczej nie zasługujesz.

killua

2023-03-05, 16:19
Geraldinio napisał/a:

Widzę po komentarzach, że propaganda sowiecka zaczęła desperacką kontrofensywę w internecie, bo ta na polu bitwy ni ch*ja nie wychodzi Możecie się pluć do woli, nie zmienia to faktu, że tej wojny rosja nie wygra, choćby nawet rzucili wszystkie 140 milionów ścierwa na front.
Amunicji, rakiet i ziemi do zakopania wystarczy dla każdego.
ps
Żeby uciąć wszelkie insynuacje i teorie spiskowe, nie mam nic wspólnego z Ukrainą. Poza tym, że w 1943 roku 2/3 mojej rodziny zginęło w obwodzie tarnopolskim z rąk UPA.
Podczas wesela.
Włącznie z Panem i Panną młodą.
i nie przeszkadza mi dziś "Chwała Ukrainie!" bo ta musi przetrwać jako demokracja i kraj niezależny, w przeciwnym razie sam będę musiał prędzej czy później chwycić za karabin i strzelać do ruskich śmieci.



Witam, w klubie no prawi. mojej rodzinie jakoś sięudało uciec spod lwowa. I dokładnie tak samo uważam. Mogę nie mieć do UA ciepłych uczuć ale mam mózg i wiem iż jak ukraina nie przetrwa tego ataku to będziemy mieli ruskich u granicy i w dodatku rusyfikowany naród który będzie nastawiony przeciwko nam. Nasza racja stanu to jak najdłuższa obrona ukrainy i dlatego powinniśmy im pomagać nie tlko tam ale i tu by ci walczący mieli spokój iż ich rodzinom nic nie grozi.

Molch

2023-03-05, 22:54
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



j***ć Ukrainę :D

PryszczatyJeż

2023-03-06, 19:04
Ale tu banda debili, dajecie się nastraszyć. Śmieszy mnie to pieprzenie, że gdyby nie upaina to ruski już by nas atakował