18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska parada w Niemczech, z cyrkową muzą

SoLUffka • 2023-03-03, 17:32
Dali dobry podkład dla nazistowskich kacapów. :shock:


hardowski

2023-03-04, 00:17
gownozdupy napisał/a:

Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.



Idź tam wyssij gownozdupy upaińcom... :hitler:

B420

2023-03-04, 00:23
j***ć ruskich śmieci na całym świecie, jesteście p*zdami.

Grymson

2023-03-04, 00:43
prezip napisał/a:

Jaką kurvą trzeba być żeby wspierać kacapów po tym co nam zrobili?
Zabory, 1920, 17.091939, Katyń, Miednoje, zsyłki na Syberię, komunizm... Wróg moje wroga jest moim przyjacielem.



Nooo... Albo jeszcze gorszym zjebem zeby wspierac potomkow mordercow bezbronnych kobiet, dzieci i starcow na Wolyniu i wschodniej Malopolsce.
Te wszystkie matoly pewnie nie pamietaja jak w okolicach 2014/15 byl filmik jak ukrainka usmiechnieta spiewala "jeszcze Polska nie zginela, ale zginac musi". Ale co tam, to pewnie ruska prowokacja byla

el...........ss

2023-03-04, 00:44
gownozdupy napisał/a:

Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.



różnica jest całkiem spora, otóż Ukraina chce oderwać się od historii i iść w stronę zachodu, postępu i jakiejkolwiek, k***a, cywilizacji, żeby nie być kulturą zezwierzęcenia, no i całkiem dobrze im szło, nie przeszkodziła im Rosja, której sranie do sławojki, odsyłanie do łagrów na Syberii oraz cenzura i pacyfikowanie wszystkich, którzy wypowiadają się niekorzystnie dla komunistycznej władzy jest dalej na topie i która chce rozsiewać swoje zboczenia na dalsze tereny, jak Ukraina, Białoruś, Gruzja czy inne Kazachstaństo-Mongolskie okolice (chociaż w tych ostatnich to całkiem im z tym dobrze chyba), przy okazji zagarniając bardzo fajne, sporo znaczące pod względem ekonomicznym ziemie.

Insaner

2023-03-04, 01:45
Geraldinio napisał/a:

Coś ci te sowieckie translate nie zadziałało, bo ch*jowo to wyszło. Prigożyn musi ci dać lepsze narzędzia do prymitywnej propagandy, bo do tysięcy cywilizowanych aplikacji nie macie już dostępu, pie**oleni jaskiniowcy



Kolejny ukraiński troll na forum... nie wiem, agencje rządowe opłacają chyba jakieś farmy trolli/botów w polskim internecie aby rozsiewały takie "fikcyjne poparcie" po to, aby uzyskać społeczną akceptację do przepie**alania dziesiątek miliardów złotych na "pomoc" z czego pewnie połowa trafia pod stołami przez pośredników do rodzin polityków. Ot - taktyka jak z COVIDa. Szwalnie, wyższa składka zdrowotna, respiratory, maseczki - ilu ludzi się na tym dorobiło to szok.

Geraldinio, staraj się bardziej. 99,9% Polaków nie ma pojęcia gdzie są jakieś Zaporoża, Bachmuty, kim jest Prigożyn. Takimi bzdurami jesteśmy bombardowani codziennie przez media, mimo iż sama wojna ma miejsce 1500km od nas. To mniej wiecej tyle co z Warszawy do Rzymu. W ch*j daleko.

Powiem szczerze, że nawet sprawdzać tych haseł nie zamierzam. Twoje niezdrowe zainteresowanie tym nic nie wnoszącym w naszą kulturę i w zasadzie gospodarkę krajem świadczy tylko o tym, że albo jesteś zza wschodniej granicy, albo upolitycznionym dziwakiem, albo po prostu płatnym trollem. Jeszcze zabrakło tego szandarowego tekstu "Idi na ch*j" - bo to też ukry piszą w komentarzach i zaśmiewają siędo rozpuku... trochę żenada. Tego typu posty powinny być automatycznie banowane. Trochę obiektywizmu.

Adriano9

2023-03-04, 09:19
Weźcie zacznijcie wrzucać teksty o tym, że ziemia jest płaska, o teoriach spiskowych, o big pharmie, itd.

Sadol zaczyna przypominać wylęgarnię "myślących samodzielnie". Jak tak dalej pójdzie to zaczną się wojny domowe w rozwiniętych krajach i cofniemy się z rozwojem do XIX wieku.

Wiewór

2023-03-04, 09:58
Grymson napisał/a:

Nooo... Albo jeszcze gorszym zjebem zeby wspierac potomkow mordercow bezbronnych kobiet, dzieci i starcow na Wolyniu i wschodniej Malopolsce.
Te wszystkie matoly pewnie nie pamietaja jak w okolicach 2014/15 byl filmik jak ukrainka usmiechnieta spiewala "jeszcze Polska nie zginela, ale zginac musi". Ale co tam, to pewnie ruska prowokacja byla



Dobrze masz przeorany łeb ruska propaganda jeśli dla ciebie jeden epizod ma większe znaczenie niż kilkaset lat wojny z Rosja która zamordowała miliony Polakow i kilkadziesiąt jak nie kilkaset milionów ludzi.

michal607 napisał/a:

Czy mógłbym prosić o namiary na kogoś kto będzie mi płacił za pro rosyjskie komentarze? Jestem wyzywany od onuc agentów pytają mnie ile mi płacą na komentarze. Ja się pytam gdzie udać się żeby mi za to płacili? ruski ukrainiec jedno ścierwo które powinno się trzymać na murem i nie wpuszczać do polski. Zrozumieli mainstreamowe głupki czy jeszcze nie?



Czyli k***isz się zupełnie za darmo? Ja jebie jaki upadek i ściek

:-D

crackit

2023-03-04, 14:16
gownozdupy napisał/a:

Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.



nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie się wybijają... wystarczy im tylko dalej broń dostarczać, a ich populacja będzie z dnia na dzień coraz mniejsza...

Geraldinio

2023-03-04, 14:42
Widzę po komentarzach, że propaganda sowiecka zaczęła desperacką kontrofensywę w internecie, bo ta na polu bitwy ni ch*ja nie wychodzi :D Możecie się pluć do woli, nie zmienia to faktu, że tej wojny rosja nie wygra, choćby nawet rzucili wszystkie 140 milionów ścierwa na front.
Amunicji, rakiet i ziemi do zakopania wystarczy dla każdego.

ps
Żeby uciąć wszelkie insynuacje i teorie spiskowe, nie mam nic wspólnego z Ukrainą. Poza tym, że w 1943 roku 2/3 mojej rodziny zginęło w obwodzie tarnopolskim z rąk UPA.
Podczas wesela.
Włącznie z Panem i Panną młodą.

i nie przeszkadza mi dziś "Chwała Ukrainie!" bo ta musi przetrwać jako demokracja i kraj niezależny, w przeciwnym razie sam będę musiał prędzej czy później chwycić za karabin i strzelać do ruskich śmieci.

Po...........nk

2023-03-04, 16:04
Mój pierwszy koment na tym portalu. Faktycznie okrutnie jebie tu onucami i wieśniakami bez wykształcenia, którzy obciagneliby bosakowi (mieszka j***ny z mamą i nie przepracował ani jednego dnia - pewnie też pedał) z konfederacji. Kompletne niezrozumienie geopolityki, historii i polskiej racji stanu. Największa beka, że mają się za patriotów. Tfu! Tępe k***y pożyteczni idioci Putina. Dziękuję za uwagę. Logout. Wszystkiego najgorszego dla tępych prawaczkow i pedałów.

Vinyl

2023-03-04, 16:36
Gdyby nie Ukraińcy ruskie k***y stały by dzisiaj kilka km od Przemyśla, Lublina
Wy się historii pouczcie co to znaczy że ruski nadchodzi
Jedno słowo KATYŃ

I jeszcze raz wam przypomnę ułomna widownio sadistica

KATYŃ

Grymson napisał/a:

Nooo... Albo jeszcze gorszym zjebem zeby wspierac potomkow mordercow bezbronnych kobiet, dzieci i starcow na Wolyniu i wschodniej Malopolsce.
Te wszystkie matoly pewnie nie pamietaja jak w okolicach 2014/15 byl filmik jak ukrainka usmiechnieta spiewala "jeszcze Polska nie zginela, ale zginac musi". Ale co tam, to pewnie ruska prowokacja byla



Ci się chyba ten ostatni zwój kacapski przegrzał żeby porównywać te dwie liczby tj ofiary ruskich/ wołynia

dżonyłojlker

2023-03-04, 18:08
Vinyl napisał/a:

Ci się



Oj, saszka saszka.

Grymson

2023-03-04, 20:15
Wiewór napisał/a:

Dobrze masz przeorany łeb ruska propaganda jeśli dla ciebie jeden epizod ma większe znaczenie niż kilkaset lat wojny z Rosja która zamordowała miliony Polakow i kilkadziesiąt jak nie kilkaset milionów ludzi.



Nooo, smutne jest to ze ruscy do Katynia sie przyznali i przeprosili. Niemcy w wiekszosci sie wstydza Hitlera i zakazuja swastyk etc. Tylko dziwnym trafem ci wasi upadlincy jakos sie obnosza ze swoim ha tfu bandera :) taka logika ukrainofilow :) Lizcie im dupy dalej, zobaczymy kogo pierwszego na widlach wyniosa. Nas... Prawdziwych Polakow, czy was...

:lol:

PhantomMask

2023-03-04, 21:05
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. j***ć ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



Ty k***a szasza alosza czy stepan, to że przywlokłeś swoje upaińskie dupsko do Polski to nie znaczy, że masz prawo głosu.