18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy dopadają pedałka ....

silwerbalk • 2023-05-15, 11:08
Paru uprzejmych chłopaków wyjaśnia dlaczego taki element nie jest mile widziany w zdrowym rosyjskim społeczeństwie


Bul_od_bytu

2023-05-15, 11:13
Z tym zdrowym rosyjskim społeczeństwem to bym się tak nie rozpędzał...

Kriski

2023-05-15, 11:26
Czym to jest nagrywane, bałałajką?

Syn_Milionera

2023-05-15, 11:29
Kryptopedałki chciały sobie pomacać innego pedałka.

to...........10

2023-05-15, 11:40
silwerbalk napisał/a:

w zdrowym rosyjskim społeczeństwie



W czym k***a? Na łeb upadłeś czy rozum przepiłeś?

Geraldinio

2023-05-15, 11:48
" w zdrowym rosyjskim społeczeństwie" hehe, klasyczny przykład oksymoronu.

OdbytBiskupa

2023-05-15, 12:48
Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa. :szydera:

Sztruks

2023-05-15, 12:49
Ukryte pedałki mają z gejami problem! Jestem hetero i ch*j mnie obchodzi kto z kim sypia, nie robi i czy dzieciom krzywdy to w czym problem?

darayavahus

2023-05-15, 13:22
OdbytBiskupa napisał/a:

Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa.



Ło k***a. Wyczytałeś te bzdury w biblii dla pedałów?

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-15, 13:54
darayavahus napisał/a:

Ło k***a. Wyczytałeś te bzdury w biblii dla pedałów?



Ta ciota pod każdym materiałem z utylizacją pedałów, tranzystorów i innej gangreny społecznej piszczy.

Mors_Nigra

2023-05-15, 14:02
OdbytBiskupa napisał/a:

Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa.



Część ludzi się z tym rodzi, lub pojawia się im to ze względu na pewne doświadczenia w życiu tak wcześnie, że nic z tym zrobić nie mogą. Inni nabywają to z czasem i dla tych jest nadzieje z tego wyjść. Tak czy siak to nie jest "normalne" i jest to zaburzenie.

darayavahus

2023-05-15, 14:58
BarmanInternetu napisał/a:

Ta ciota pod każdym materiałem z utylizacją pedałów, tranzystorów i innej gangreny społecznej piszczy.



Aha :/ w takim razie i jego do piachu

Arashi91

2023-05-15, 20:17
OdbytBiskupa napisał/a:

Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa.



Nie jest wyborem, ale nie ma też podłoża genetycznego. W czasach kiedy jeszcze wolno było to badać i cenzura nie kasowała nauki za zadawanie pytań wielu badaczy doszło do wniosku, że skłonności homoseksualne człowiek nabywa w okresie 0-2, bądź 0-3 roku życia. Na ogół to po prostu wynik patologii, bicia, molestowania itd. Często też skłonności takie miewają ludzie wychowani przez samotnych rodziców (niczego nie chce im umniejszać, po prostu brak wzorca drugiej płci w "stadzie" też robi swoje). Ja osobiście znam paru gejów i praktycznie każdy wyszedł z "trudnego" domu i rozbitej rodziny.

Bryzol

2023-05-15, 21:14
Sztruks napisał/a:

Ukryte pedałki mają z gejami problem! Jestem hetero i ch*j mnie obchodzi kto z kim sypia, nie robi i czy dzieciom krzywdy to w czym problem?



Jak Ci k***a nie przeszkadza że chłop chłopa liże na mieście to sam masz pedalskie zapędy...