18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy dopadają pedałka ....

silwerbalk • 2023-05-15, 11:08
Paru uprzejmych chłopaków wyjaśnia dlaczego taki element nie jest mile widziany w zdrowym rosyjskim społeczeństwie


ratford

2023-05-16, 09:10
alucard321 napisał/a:

W Cosmopolitan



No. Czyli w biblii dla pedałów. Dobrze napisał :D

Mar1an

2023-05-16, 10:38
OdbytBiskupa napisał/a:

Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa.



Nie wiem skąd się wzięło to "w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad". Dla mnie to totalnie wyssana z palca "teoria". Jeśli ktoś nie lubi napie**alania lewaków, to znaczy, że jest lewakiem czy ukrytym prawakiem? Jak ktoś gardzi pedofilami, to jest pedofilem?
Moim zdaniem jest to skretyniała teoria, więc temu "każdemu" psychologowi (tym z papierami oraz tym samozwańczym) powielającemu tę głupotę "podziękuję".

Tak na marginesie to ciekawym jest, że sporo lewaków posądza heteryków o bycie pedałami. Dlaczego lewak próbuje obrazić prawaka mówiąc, że ten lubi ssać fiuta? Lewak również uważa takie stwierdzenie za obelgę i przyznaje, że jest to obrzydliwe? Nienawiść do swoich skłonności?

OdbytBiskupa

2023-05-16, 17:22
darayavahus napisał/a:

Ło k***a. Wyczytałeś te bzdury w biblii dla pedałów?


Nie k***a, w pedalskim Koranie.

Nabs

2023-05-16, 17:22
Geraldinio napisał/a:

Ty tak na serio?
Statystycznie 5-10% społeczeństwa ma orientację homoseksualną, takie są fakty, tak więc mijasz ich codziennie, witasz się, kumplujesz, pracujesz z nimi i nawet o tym nie wiesz, bo nie mają tego wypisane na czole, a przez takich oszołomów jak Ty nie będą się ujawniać. Pogódź się z tym, bo nie masz innego wyjścia.



5-10% całego społeczeństwa to nie, bo nie były robione badania na całym świecie, te statystyki odnoszą się najpewniej do procentu ankietowanych. do tego dochodzi jeszcze gdzie ta ankieta była przeprowadzona, bo większy odsetek homo będzie na "zachodzie" niż na bliskim wschodzie. więc rzucanie takimi procentami i podkreślanie że to są fakty, jest manimupacją.

OdbytBiskupa

2023-05-16, 17:32
Arashi91 napisał/a:

Nie jest wyborem, ale nie ma też podłoża genetycznego. W czasach kiedy jeszcze wolno było to badać i cenzura nie kasowała nauki za zadawanie pytań wielu badaczy doszło do wniosku, że skłonności homoseksualne człowiek nabywa w okresie 0-2, bądź 0-3 roku życia. Na ogół to po prostu wynik patologii, bicia, molestowania itd. Często też skłonności takie miewają ludzie wychowani przez samotnych rodziców (niczego nie chce im umniejszać, po prostu brak wzorca drugiej płci w "stadzie" też robi swoje). Ja osobiście znam paru gejów i praktycznie każdy wyszedł z "trudnego" domu i rozbitej rodziny.


Tak, czy inaczej, nie da się tego "wyleczyć", jak twierdzą tu niektórzy. I nie wiem, co to komuś przeszkadza, tak długo jak koleś nie klepie przypadkowych facetów po dupie i nie łapie za fiuta.

Mar1an napisał/a:

Nie wiem skąd się wzięło to "w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad". Dla mnie to totalnie wyssana z palca "teoria". Jeśli ktoś nie lubi napie**alania lewaków, to znaczy, że jest lewakiem czy ukrytym prawakiem? Jak ktoś gardzi pedofilami, to jest pedofilem?
Moim zdaniem jest to skretyniała teoria, więc temu "każdemu" psychologowi (tym z papierami oraz tym samozwańczym) powielającemu tę głupotę "podziękuję".
Tak na marginesie to ciekawym jest, że sporo lewaków posądza heteryków o bycie pedałami. Dlaczego lewak próbuje obrazić prawaka mówiąc, że ten lubi ssać fiuta? Lewak również uważa takie stwierdzenie za obelgę i przyznaje, że jest to obrzydliwe? Nienawiść do swoich skłonności?


Można kogoś lubić albo nie, ale najważniejsze co z tego wynika. Jeśli gardzisz pedofilami to spoko, zasługują na pogardę i nikt ci nie każe ich kochać. Ale jeśli z tej pogardy zostajesz internetowym łowcą pedofili, który robi na żywo transmisje z "zatrzymania" jakiegoś upośledzonego kretyna żeby się promować jaki to jesteś prawy i uczciwy, to podejrzewam, że masz coś na sumieniu. Z tym napie**alaniem pedałów kręconym komórką jest podobnie.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-16, 17:35
OdbytBiskupa napisał/a:

Tak, czy inaczej, nie da się tego "wyleczyć", jak twierdzą tu niektórzy. I nie wiem, co to komuś przeszkadza, tak długo jak koleś nie klepie przypadkowych facetów po dupie i nie łapie za fiuta.
Można kogoś lubić albo nie, ale najważniejsze co z tego wynika. Jeśli gardzisz pedofilami to spoko, zasługują na pogardę i nikt ci nie każe ich kochać. Ale jeśli z tej pogardy zostajesz internetowym łowcą pedofili, który robi na żywo transmisje z "zatrzymania" jakiegoś upośledzonego kretyna żeby się promować jaki to jesteś prawy i uczciwy, to podejrzewam, że masz coś na sumieniu. Z tym napie**alaniem pedałów kręconym komórką jest podobnie.



Da się wyleczyć wpie**olem, a jak nie za działa zaj***ć w p*zdu i spalić truchła, a ty że jesteś ciotą i masz wyprany beret tego nie rozumiesz

OdbytBiskupa

2023-05-16, 17:39
kreska90 napisał/a:

Czyli 90% sadoli czuje sie murzynami bo tak w nich napie**ala???


Są białymi murzynami, na samym dnie społecznej hierarchii tu w Polsce. Życiowe przegrywy, dla których jedyna rozrywka to beka z murzynów, bo wydaje im się, że są od nich lepsi, tylko dlatego, że urodzili się biali. Innych osiągnięć życiowych nie mają.

Geraldinio napisał/a:

Ty tak na serio?
Statystycznie 5-10% społeczeństwa ma orientację homoseksualną, takie są fakty, tak więc mijasz ich codziennie, witasz się, kumplujesz, pracujesz z nimi i nawet o tym nie wiesz, bo nie mają tego wypisane na czole, a przez takich oszołomów jak Ty nie będą się ujawniać. Pogódź się z tym, bo nie masz innego wyjścia.


Trochę przesadziłeś. 1 do 2% choć w Holandii więcej. Różne są teorie, czemu i dlaczego akurat tam, ale od dawna tak było.

to...........10

2023-05-16, 18:53
BarmanInternetu napisał/a:

Da się wyleczyć wpie**olem, a jak nie za działa zaj***ć w p*zdu i spalić truchła, a ty że jesteś ciotą i masz wyprany beret tego nie rozumiesz



pie**olisz od rzeczy i tyle.

Geraldinio

2023-05-16, 22:00
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem czy istnieje coś takiego jak pedalska solidarność, ale w 2020 roku naczelny pederasta Polski w wyborach prezydenckich uzyskał oszałamiające 2,22% głosów. Czyli nawet nie jest to połowa dolnej granicy, która podałeś.
Ogólnie przyjmuje się że zwyroli jest ok 2-5%, co można powiedzieć pokrywa się z wynikiem wyborczym pedałka biedronia.
Czyli...



No tak, bo wiadomo, pedały głosują zawsze na pedałów, kobiety na kobiety a debile na debili.
Chociaż nie, wróć! te ostatnie w poprzednich wyborach akurat się sprawdzało :D

(...)Według badań przeprowadzonych w krajach zachodnich stałe zachowania homoseksualne wykazuje 2–7% ludzi(...)

A to tylko ci, którzy się ujawnili.
Źródło: Wikipedia

Homofobi, jesteście zaorani, statystycznie każdy z was w życiu wielokrotnie witał się albo kumplował z gejem, musi być wam z tym faktem teraz bardzo ciężko :D

vodka81

2023-05-16, 22:13
Geraldinio napisał/a:

No tak, bo wiadomo, pedały głosują zawsze na pedałów, kobiety na kobiety a debile na debili.
Chociaż nie, wróć! te ostatnie w poprzednich wyborach akurat się sprawdzało
A to tylko ci, którzy się ujawnili.
Źródło: Wikipedia
Homofobi, jesteście zaorani, statystycznie każdy z was w życiu wielokrotnie witał się albo kumplował z gejem, musi być wam z tym faktem teraz bardzo ciężko



pajacom nie przetłumaczysz że geje chodzili, chodzą, i będą chodzili wśród nas czy nam się to podoba czy nie :x sam kiedyś gardziłem homo ale z tego zwyczajnie WYROSŁEM. Poznałem wiele gejów, lesbijek i większość z nich to serio spoko ludzie, zresztą tacy sami, zwykli jak my. Te piwniczaki widzą gejów tylko z dildosami poprzyklejanymi w różne części ciała, z ch*jowymi transparentami czy liżących się na ulicy, ale tak to jest jak się nie wychodzi z domu XD W ten sposób moi drodzy stajemy się ekstremistami
przebywając w hermetycznych środowiskach, będziemy przesiąkać ich poglądami, a jeśli chcą nam pokazać wrogą stronę, to nigdy nie pokażą jej w dobrym świetle
a że geje to łatwy cel dla polskich hur dur smalcuf alfa, to stąd ta cała nienawiść, i jeszcze żyją w tej swojej bańce że "no ja nigdy pedała nie znałem ani żadnemu ręki nie podałem" XDD statystyka nie kłamie
a że zaraz mi tu wyskoczą jakieś cegłomózgi że bronię pedałów bo sam nim jestem...
nie, nie jestem, nie mógłbym z innym typem wejść w relację romantyczną
i tak, lesbijki bardzo lubię :D naprawdę nie mam nic przeciwko tylko serio jakoś nie przekonuje mnie ta cała adopcja dzieci... ch*j mnie obchodzi co robią dorośli ludzie w swoim wolnym czasie w swoich prywatnych przestrzeniach, ale tych dzieci to mi zwyczajnie k***a szkoda...

Geraldinio

2023-05-16, 22:23
OdbytBiskupa napisał/a:

(...)
Trochę przesadziłeś. 1 do 2% choć w Holandii więcej. Różne są teorie, czemu i dlaczego akurat tam, ale od dawna tak było.



Bo tam nie muszą się obawiać, że tępe Sebixy z kompleksami im wpie**olą na ulicy, więc mogą się bezpiecznie ujawniać. Kwestia kultury społeczeństwa. Średnia homoseksualizmu na całym świecie jest bardzo podobna, bez względu na kraj czy rasę, takie są fakty.

vodka81 napisał/a:

pajacom nie przetłumaczysz że geje chodzili, chodzą, i będą chodzili wśród nas czy nam się to podoba czy nie :x sam kiedyś gardziłem homo ale z tego zwyczajnie WYROSŁEM. Poznałem wiele gejów, lesbijek i większość z nich to serio spoko ludzie, zresztą tacy sami, zwykli jak my. Te piwniczaki widzą gejów tylko z dildosami poprzyklejanymi w różne części ciała, z ch*jowymi transparentami czy liżących się na ulicy, ale tak to jest jak się nie wychodzi z domu XD W ten sposób moi drodzy stajemy się ekstremistami
przebywając w hermetycznych środowiskach, będziemy przesiąkać ich poglądami, a jeśli chcą nam pokazać wrogą stronę, to nigdy nie pokażą jej w dobrym świetle
a że geje to łatwy cel dla polskich hur dur smalcuf alfa, to stąd ta cała nienawiść, i jeszcze żyją w tej swojej bańce że "no ja nigdy pedała nie znałem ani żadnemu ręki nie podałem" XDD statystyka nie kłamie
a że zaraz mi tu wyskoczą jakieś cegłomózgi że bronię pedałów bo sam nim jestem...
nie, nie jestem, nie mógłbym z innym typem wejść w relację romantyczną
i tak, lesbijki bardzo lubię naprawdę nie mam nic przeciwko tylko serio jakoś nie przekonuje mnie ta cała adopcja dzieci... ch*j mnie obchodzi co robią dorośli ludzie w swoim wolnym czasie w swoich prywatnych przestrzeniach, ale tych dzieci to mi zwyczajnie k***a szkoda...




Generalnie to się w większości z Tobą zgodzę, też miałem bardzo podobne poglądy i też z nich z wiekiem wyrosłem. Ale wszystkie naukowe badania z wielu krajów z ostatnich 20 lat dowodzą, że wychowanie dziecka przez parę gejów w żadnym wypadku nie wpływa na jego psychikę, a tym bardziej na orientację seksualną. To jest w genach, nie w wychowaniu. Statystycznie takie dziecko ma dużo lepiej, o wiele k***a lepiej niż taki Kamilek! Bo ci geje się latami starają o adopcję, spełniają mnóstwo norm i przechodzą testy, a taka k***a co dopuściła do cierpienia i śmierci własnego dziecka wystarczyło, że nogi rozłożyła.

opółnocyuciebie

2023-05-17, 00:37
samo pitu pitu, a gówno się dzieje :/ liczyłem na więcej

Mar1an

2023-05-17, 09:34
OdbytBiskupa napisał/a:

Można kogoś lubić albo nie, ale najważniejsze co z tego wynika. Jeśli gardzisz pedofilami to spoko, zasługują na pogardę i nikt ci nie każe ich kochać. Ale jeśli z tej pogardy zostajesz internetowym łowcą pedofili, który robi na żywo transmisje z "zatrzymania" jakiegoś upośledzonego kretyna żeby się promować jaki to jesteś prawy i uczciwy, to podejrzewam, że masz coś na sumieniu. Z tym napie**alaniem pedałów kręconym komórką jest podobnie.



Czyli w podanym przez Ciebie przypadku problemem jest łowienie złoczyńców czy ośmieszanie ich w internecie = doprowadzanie do publicznego linczu na nich? Co można więcej zrobić, żeby zapobiegać takim przypadkom? Czekać, aż coś złego zrobią? Bo prewencyjnie to policja ich nie ukarze. Moim zdaniem wspomniani przez Ciebie "łowcy pedofili" robią więcej dobrego niż np. ja (bo nie robię nic) i uważam, że wyciąganie teorii, że oni i im podobni mają coś na sumieniu to kolejna bezsensowna teoria.

Jesteś za upublicznianiem w mediach twarzy i personaliów potwierdzonych przestępców czy nie? - to już tak z ciekawości.


vodka81 napisał/a:

(...) naprawdę nie mam nic przeciwko tylko serio jakoś nie przekonuje mnie ta cała adopcja dzieci... ch*j mnie obchodzi co robią dorośli ludzie w swoim wolnym czasie w swoich prywatnych przestrzeniach, ale tych dzieci to mi zwyczajnie k***a szkoda...



I widzisz: Podejście mam dokładnie to samo, ale według poprawności politycznej jesteśmy już "be", bo nie popieramy wszystkiego co sobie lewacy zażyczą i wymyślą w 100%. Bo kim jesteśmy, żeby podejmować decyzje i zabraniać czegokolwiek innemu człowiekowi? Teraz według niektórych jesteśmy już prawakami, homofobami, ukrytymi pedałemi i marzymy o wychowywaniu dzieci ze swoim partnerem, bo powiedziałeś (co popieram), że tego nie chcesz i w dodatku, o zgrozo, w mediach - brzmi logicznie.

Tak w ogóle, to rozwala mnie słowo "homoFOBIA", które wskazuje na "strach". Wychowywałem się w rodzinie bez patologii - rodzice nie wmawiali mi nienawiści do czegokolwiek. Towarzystwo w którym się obracałem również było zwyczajne i też nie miało wpływu na moje podejście do homoseksualizmu, bo nie przypominam sobie za bardzo takich rozmów między znajomymi za młodu. Ja się nie boję pedałów, tylko zwyczajnie mam odruch wymiotny jak widzę 2 obściskujących się posiadaczy wacka i nie chcę tego oglądać.

Tutaj, na sadolu, omijam filmiki ze złamaniami, bo ich nie lubię i mnie do ich oglądania nikt nie zmusza. W mediach niestety jest tego coraz więcej, a mniejszości coraz bardziej się wychylają i walczą o "swoje prawa". Niestety, ale we wszystkim działa: "Daj palec, a wezmą całą rękę.". Nie jestem w ogóle za zachowaniem, które zostało pokazane na filmiku powyżej, ale jestem za wyznaczeniem jakichś twardych granic (takich jak adopcja, czy pozwolenie na zmianę płci u niedojrzałego dzieciaka, który zwyczajnie w zależności od poziomu hormonów ma dzisiaj humorek na to, czy tamto), o których nie powinno być nawet dyskusji w przestrzeni publicznej.


Geraldinio napisał/a:

Generalnie to się w większości z Tobą zgodzę, też miałem bardzo podobne poglądy i też z nich z wiekiem wyrosłem. Ale wszystkie naukowe badania z wielu krajów z ostatnich 20 lat dowodzą, że wychowanie dziecka przez parę gejów w żadnym wypadku nie wpływa na jego psychikę, a tym bardziej na orientację seksualną. To jest w genach, nie w wychowaniu. Statystycznie takie dziecko ma dużo lepiej, o wiele k***a lepiej niż taki Kamilek! Bo ci geje się latami starają o adopcję, spełniają mnóstwo norm i przechodzą testy, a taka k***a co dopuściła do cierpienia i śmierci własnego dziecka wystarczyło, że nogi rozłożyła.



Czy mogę prosić o te badania i statystyki na które się powołujesz? Ciekawi mnie też wielkość grupy na której zostało przeprowadzone to badanie i porównanie procentowe z rodzinami, gdzie dzieci wychowuje kobieta i mężczyzna.

OdbytBiskupa

2023-05-17, 13:45
Mar1an napisał/a:

Czyli w podanym przez Ciebie przypadku problemem jest łowienie złoczyńców czy ośmieszanie ich w internecie = doprowadzanie do publicznego linczu na nich? Co można więcej zrobić, żeby zapobiegać takim przypadkom? Czekać, aż coś złego zrobią? Bo prewencyjnie to policja ich nie ukarze. Moim zdaniem wspomniani przez Ciebie "łowcy pedofili" robią więcej dobrego niż np. ja (bo nie robię nic) i uważam, że wyciąganie teorii, że oni i im podobni mają coś na sumieniu to kolejna bezsensowna teoria.
Jesteś za upublicznianiem w mediach twarzy i personaliów potwierdzonych przestępców czy nie? - to już tak z ciekawości.


Co można zrobić? Zgłosić go na policję, od tego jest. Wolę żeby takimi przypadkami zajmowali się profesjonaliści, a nie amatorzy.
Jestem za upublicznianiem wizerunku i danych przestępców, ale przez policję, prokuraturę albo sąd, a nie przez zakompleksionych sebixów. Samosąd to nic dobrego, miecz obosieczny. Wyobraź sobie na przykład, że jakiś nadgorliwy tatuś będzie mieć do ciebie pretensje, że uśmiechnąłeś się do jego córeczki, bo w jego rozumieniu oznacza to, że jesteś pedofilem. Poj***nych ludzi nie brakuje, dlatego wolę żeby każdym przypadkiem zajęła się policja.

Mar1an napisał/a:

I widzisz: Podejście mam dokładnie to samo, ale według poprawności politycznej jesteśmy już "be", bo nie popieramy wszystkiego co sobie lewacy zażyczą i wymyślą w 100%. Bo kim jesteśmy, żeby podejmować decyzje i zabraniać czegokolwiek innemu człowiekowi? Teraz według niektórych jesteśmy już prawakami, homofobami, ukrytymi pedałemi i marzymy o wychowywaniu dzieci ze swoim partnerem, bo powiedziałeś (co popieram), że tego nie chcesz i w dodatku, o zgrozo, w mediach - brzmi logicznie.
(...)
Tutaj, na sadolu, omijam filmiki ze złamaniami, bo ich nie lubię i mnie do ich oglądania nikt nie zmusza. W mediach niestety jest tego coraz więcej, a mniejszości coraz bardziej się wychylają i walczą o "swoje prawa". Niestety, ale we wszystkim działa: "Daj palec, a wezmą całą rękę.".


Widzisz same skrajności. Debili nie brakuje ani na lewicy, ani na prawicy i są głośni. Ale to skrajności, większość ludzi śmieje się z tych obsesji.
A jak przeszkadza ci widok całujących się facetów, to nie patrz, tak jak nie patrzysz na złamania. Takie to trudne?

Pan_Cernik

2023-05-17, 13:59
Geraldinio napisał/a:

No tak, bo wiadomo, pedały głosują zawsze na pedałów, kobiety na kobiety a debile na debili.
Chociaż nie, wróć! te ostatnie w poprzednich wyborach akurat się sprawdzało
A to tylko ci, którzy się ujawnili.
Źródło: Wikipedia
Homofobi, jesteście zaorani, statystycznie każdy z was w życiu wielokrotnie witał się albo kumplował z gejem, musi być wam z tym faktem teraz bardzo ciężko



1. Nie jestem homofobem. Homofob boi się pedałów. Ja jestem heteroseksistą, ja nimi gardzę,

2. Są dwie możliwości.
a. Albo chcesz przekonać mnie, i może innych, że kiedy pierwszy raz w historii Polski, i może nawet w całej Europie, jakiś j***ny pedał kandydował na prezydenta kraju, co całe te pie**olone tęczowe środowisko lpg postanowiło zbojkotować wybory? I albo nie oddawać głosu na "swojego" przedstawiciela albo w ogóle nie iść na wybory.
b. Albo jesteś zakłamanym kawałkiem lewackiego gówna...

3. Jeszcze ok,. dwóch lat temu Wikipedia podawała 2-5%. Widać powoli zaczyna być tak samo wiarygodna jak tvn i gówno wybiórcze...