18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy dopadają pedałka ....

silwerbalk • 2023-05-15, 11:08
Paru uprzejmych chłopaków wyjaśnia dlaczego taki element nie jest mile widziany w zdrowym rosyjskim społeczeństwie


Geraldinio

2023-05-15, 21:48
Bryzol napisał/a:

Jak Ci k***a nie przeszkadza że chłop chłopa liże na mieście to sam masz pedalskie zapędy...



Proponuję taki protip, którego Sebixy i skrajne prawaki nie znają: odwrócić się i nie patrzeć, zignorować, olać.

U normalnych ludzi to działa, serio.

darek1234

2023-05-15, 21:52
Arashi91 napisał/a:

Nie jest wyborem, ale nie ma też podłoża genetycznego. W czasach kiedy jeszcze wolno było to badać i cenzura nie kasowała nauki za zadawanie pytań wielu badaczy doszło do wniosku, że skłonności homoseksualne człowiek nabywa w okresie 0-2, bądź 0-3 roku życia. Na ogół to po prostu wynik patologii, bicia, molestowania itd. Często też skłonności takie miewają ludzie wychowani przez samotnych rodziców (niczego nie chce im umniejszać, po prostu brak wzorca drugiej płci w "stadzie" też robi swoje). Ja osobiście znam paru gejów i praktycznie każdy wyszedł z "trudnego" domu i rozbitej rodziny.



Ja znam też paru gejów, a może nawet więcej niż paru, ale patologii w rodzinie nie było. Skąd wytrzasnąłeś te bzdury?

kreska90

2023-05-15, 21:58
OdbytBiskupa napisał/a:

Tylko ukryty pedał wierzy, że pedalstwo jest wyborem i można się z niego wyleczyć. Bo sam chętnie wymasowałby kolegom sztangę, ale nie pozwalają mu poglądy i religia więc myśli, że inni faceci też tak mają. Dlatego trudno mu sobie wyobrazić, że nie da się z prawdziwego heteryka zrobić homo, ani odwrotnie. A że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad, więc hejtuje i napie**ala pedałów bo dzięki temu czuje się bardziej hetero. Każdy psycholog wam to powie, tak to działa.



Czyli 90% sadoli czuje sie murzynami bo tak w nich napie**ala???

ratford

2023-05-15, 21:59
darek1234 napisał/a:

Ja znam też paru gejów, a może nawet więcej niż paru, ale patologii w rodzinie nie było. Skąd wytrzasnąłeś te bzdury?



skąd wy znacie gejów? Sami chyba musicie być jacyś nie tego. Nigdy przez całe życie nie poznałem żadnego gejucha. Szczerze mówiąc, to do tej pory traktuje ich jak wymysł popkultury. Że niby w Polsce są jacyś geje? Poznałem masę ludzi w swoim życiu i nie przypominam sobie, żeby ktoś był pedałem, albo chociażby znał innego pedała.

Geraldinio

2023-05-15, 22:05
ratford napisał/a:

skąd wy znacie gejów? Sami chyba musicie być jacyś nie tego. Nigdy przez całe życie nie poznałem żadnego gejucha. Szczerze mówiąc, to do tej pory traktuje ich jak wymysł popkultury. Że niby w Polsce są jacyś geje? Poznałem masę ludzi w swoim życiu i nie przypominam sobie, żeby ktoś był pedałem, albo chociażby znał innego pedała.




Ty tak na serio? :D

Statystycznie 5-10% społeczeństwa ma orientację homoseksualną, takie są fakty, tak więc mijasz ich codziennie, witasz się, kumplujesz, pracujesz z nimi i nawet o tym nie wiesz, bo nie mają tego wypisane na czole, a przez takich oszołomów jak Ty nie będą się ujawniać. Pogódź się z tym, bo nie masz innego wyjścia.

ratford

2023-05-15, 22:29
Geraldinio napisał/a:

Ty tak na serio?
Statystycznie 5-10% społeczeństwa ma orientację homoseksualną, takie są fakty, tak więc mijasz ich codziennie, witasz się, kumplujesz, pracujesz z nimi i nawet o tym nie wiesz, bo nie mają tego wypisane na czole, a przez takich oszołomów jak Ty nie będą się ujawniać. Pogódź się z tym, bo nie masz innego wyjścia.



5-10 % to chyba w twoim wyśnionym lewackim świecie. Rzeczywiście jest ich mniej niż 0,1%. I żadnemu pedałowi ręki nie podaję, możesz być tego pewien.

to...........10

2023-05-16, 01:18
ratford napisał/a:

Rzeczywiście jest ich mniej niż 0,1%



Źródło danych: twoje urojenia :D

popek9

2023-05-16, 02:14
Tak powinno się tępić ten syf na całym świecie. Jeżeli pedofila i zoofila uważamy za chorych umysłowo i zamykamy ich w więzieniach lub w psychiatryku to tak samo powinno się robić z całym lbgt.

el...........ss

2023-05-16, 03:14
Ta banda dresów to zwykła patologia i p*zdy próbujące się dowartościować na bezbronnym pedałku, bo od każdego innego dostaliby w mordę. Jakim trzeba być nieudacznikiem życiowym, j***nym przegrywem, frajerem, ciotą i lamusem, by wchodzić zwykłemu gejuchowi w drogę, tylko dlatego, że woli czuje pociąg do innej płci? Jak nisko trzeba upaść, żeby brać w ogóle udział w takich akcjach? Dajcie im żyć w spokoju, to nie będą się wychylać z jakimiś marszami czy protestami. Zajmijcie się swoim życiem, choć wiem, że życie 90% z was jest nudne i przej***ne, zazwyczaj na własne życzenie, ale ch*j was boli o to, kto z kim się szarpie za mosznę. Po tysiąckroć wolę mieć za sąsiada geja, niż jakiegoś patusa. Przynajmniej będę miał pewność, że mi kobiety nie napadnie wieczorem pod klatką lub szyby w aucie nie wybije.

to...........10

2023-05-16, 04:17
popek9 napisał/a:

Tak powinno się tępić ten syf na całym świecie. Jeżeli pedofila i zoofila uważamy za chorych umysłowo i zamykamy ich w więzieniach lub w psychiatryku to tak samo powinno się robić z całym lbgt.



Nie zamyka się w więzieniach ludzi chorych umysłowo. Pedofilów i zoofilów zamyka się za krzywdzenie innych (dzieci i zwierząt). Geje nikogo nie krzywdzą (poza wywoływaniem przewlekłego bólu dupy u prawicowych tępaków :D ).

PolskaSkarpetka

2023-05-16, 04:57
Niewiele trzeba prostym ludziom do szczęścia. Bieda, korupcja brak wolności, pfffff pedała można oklepać. To jest życie xD

Policeman

2023-05-16, 07:14
Gdyby to był jakiś drag queen, który wpie**ala się do szkół by mówić dzieciom, że chłopcy powinni ubierać damskie stroje, bawić się lalkami, siusiakiem kolegi czy coś, to rozumiem, w sensie nie popieram, powinno się aresztować i na kilka lat do męskiego więzienia [oczywiście]. Ale tutaj to są zwykłe ruskie męty, ścierwa i zera. Gówno w kształcie człowieka, kałmuki, chamy.... no każdy epitet pasuje do nich jak ulał. Dopie**olą się do chłopaczka, który pewnie nikomu nie wadzi, ot po prostu bo im się nudzi, jakby coś, to by wpie**olili komuś za kolor butów, za duży uśmiech, za długie włosy. Wam, czy waszej babci też jakby im się nudziło.

Pan_Cernik

2023-05-16, 07:16
Geraldinio napisał/a:

Statystycznie 5-10% społeczeństwa ma orientację homoseksualną, takie są fakty,



Nie wiem czy istnieje coś takiego jak pedalska solidarność, ale w 2020 roku naczelny pederasta Polski w wyborach prezydenckich uzyskał oszałamiające 2,22% głosów. Czyli nawet nie jest to połowa dolnej granicy, która podałeś.
Ogólnie przyjmuje się że zwyroli jest ok 2-5%, co można powiedzieć pokrywa się z wynikiem wyborczym pedałka biedronia.

Czyli...

mwaski napisał/a:

Źródło danych: twoje urojenia




el...........ss

2023-05-16, 08:11
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem czy istnieje coś takiego jak pedalska solidarność, ale w 2020 roku naczelny pederasta Polski w wyborach prezydenckich uzyskał oszałamiające 2,22% głosów. Czyli nawet nie jest to połowa dolnej granicy, która podałeś.
Ogólnie przyjmuje się że zwyroli jest ok 2-5%, co można powiedzieć pokrywa się z wynikiem wyborczym pedałka biedronia.
Czyli...



Mocne słowa, Panie Cewnik!

alucard321

2023-05-16, 08:34
darayavahus napisał/a:

Ło k***a. Wyczytałeś te bzdury w biblii dla pedałów?



W Cosmopolitan