18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rudy z rodziną wybrali się na przejażdżkę

panpies • 2020-09-11, 18:29
Rudy z rodzinką patroluje okolice.


mygyry

2020-09-11, 18:47
Jazda na suwak to taki drogowy test na inteligencję...

Kostor

2020-09-11, 18:49
- Zasłałem Ci łóżko
- Dzięki, to super
- no nie bałdzo...

Juzwa

2020-09-11, 18:49
mygyry napisał/a:

Jazda na suwak to taki drogowy test na inteligencję...



Już nie, są przepisy mówiące dokładnie jak należy to robić. Ten ku*as w białym kombi zasłużył na mandat.

AN...........or

2020-09-11, 18:49
wiadomo to nie od dziś w europie i na świecie, ze robaki polskie nie umieją jeździć samochodem prawidłowo

mygyry

2020-09-11, 18:52
Juzwa napisał/a:

Już nie, są przepisy mówiące dokładnie jak należy to robić. Ten ku*as w białym kombi zasłużył na mandat.



Z testu wyszło, że jest debilem, żaden przepis tego nie zmieni

Hollow_Man

2020-09-11, 18:53
Szkoda ze jeszcze w to Volvo nie przyj***ł to by była taka wisienka na torcie.

SupremeLeader

2020-09-11, 18:59
ANALizator napisał/a:

wiadomo to nie od dziś w europie i na świecie, ze robaki polskie nie umieją jeździć samochodem prawidłowo



Idź być idiotą gdzie indziej.

dżonyłojlker

2020-09-11, 19:02
Juzwa napisał/a:

Już nie, są przepisy mówiące dokładnie jak należy to robić. Ten ku*as w białym kombi zasłużył na mandat.



Tyle, że rudy niedorozwój robił dokładnie to samo (tylko tłumaczył się, że skoro wyprzedza, to jest OK), ale trafił na jeszcze gorszego niedorozwoja i jeszcze sepleniok wolał wyprzedzać po trawie. Ogólnie, zjazd upośledzonych frajerów.

Noside

2020-09-11, 19:50
StalowyNożyk napisał/a:

Tyle, że rudy niedorozwój robił dokładnie to samo (tylko tłumaczył się, że skoro wyprzedza, to jest OK), ale trafił na jeszcze gorszego niedorozwoja i jeszcze sepleniok wolał wyprzedzać po trawie. Ogólnie, zjazd upośledzonych frajerów.



I tak i nie. Ja się boję w takiej sytuacji jechać z normalną prędkością. Od zawsze w głowie miałem jakiegoś szeryfa, który mi przetestuje hamulce wyskakując z sąsiadującego pasa ruchu. Z kamerką, czy bez to nie chodzi o to, kto ma rację. Auto rozwalone, nerwy, trasa zakorkowana, z idiotą trzeba się kłócić, a kary z tego nie będzie miał praktycznie żadnej o ile nie dojdzie do karambolu. Skórka za wyprawkę. Jedyna w miarę opcja dla mnie to skonfidencić pasożyta społecznego wysyłając filmik na najbliższy posterunek drogówki.

xXx5226

2020-09-11, 20:28
SupremeLeader napisał/a:

Idź być idiotą gdzie indziej.



Tylko prawda może tak boleć.

Tr...........ty

2020-09-11, 20:53
Juzwa napisał/a:

Już nie, są przepisy mówiące dokładnie jak należy to robić.




Tak mówią dokładnie i precyzyjnie, że jak przy każdej ustawie przepychanej na pokaz, jeden paragraf przeczy drugiemu

outsidethebox86

2020-09-11, 20:57
Pan Bóg gdy stwarzał rudego mówił "uważajcie na niego" :mrgreen:

embeno

2020-09-11, 21:15
Nie wierzę, że ten hipokryta sam to wrzucił hahahhaa