18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rudy z rodziną wybrali się na przejażdżkę

panpies • 2020-09-11, 18:29
Rudy z rodzinką patroluje okolice.


~PowerBoBass

2020-09-11, 21:54
Jeden lepszy od drugiego, jak ktoś wspomniał - zlot idiotów normalnie, słów brak, w głowie rak

alucard321

2020-09-11, 22:07
PRL niby już się skończył a ludzie nadal w kolejkach stoją. Boże co za głupota.

Aleo

2020-09-11, 22:34
na 100% geje

Erqti

2020-09-11, 23:04
przecież oni wszyscy są naj***ni w tym auciei! ten bełkot nie może byc normalną mową nawet rudego konfidenta

St...........on

2020-09-11, 23:14
Problem jest taki ,że kultura jazdy Polaków to dno i wodorosty, każdy się k***a uważa za mistrzunia kierownicy a poległby na pierwszym zadaniu szkolenia bezpiecznej jazdy (nadsterowność i podsterowność w poślizgu) co zresztą widać po zachowaniach na całym ciągu tych filmików, hamowanie klaksonem ( a tak naprawdę to celowe doprowadzenie do kolizji, wypadku bo ch*j myślał ,że policja przyzna mu rację), wymuszanie to można by wpisać do kodeksu, takie popularne. Kultrura polskiego kierowcy leży i kwiczy, a najgorsze ,że młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat (jak jest w nordyckich krajach- dzięki temu gówniarz uczy się respektu do prawka, zdrowia ludzkiego i życia), mało tego są deprawowani i prowokowani przez Januszy, szeryfów i zakały drogowe.

baronturbina

2020-09-12, 00:04
Patologia... z resztą ch*j! Co by nie napisać prostak co nagrywa będzie tym fajnym bo szeryfa objechał.

Justynka99

2020-09-12, 08:55
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Problem jest taki ,że kultura jazdy Polaków to dno i wodorosty, każdy się k***a uważa za mistrzunia kierownicy a poległby na pierwszym zadaniu szkolenia bezpiecznej jazdy (nadsterowność i podsterowność w poślizgu) co zresztą widać po zachowaniach na całym ciągu tych filmików, hamowanie klaksonem ( a tak naprawdę to celowe doprowadzenie do kolizji, wypadku bo ch*j myślał ,że policja przyzna mu rację), wymuszanie to można by wpisać do kodeksu, takie popularne. Kultrura polskiego kierowcy leży i kwiczy, a najgorsze ,że młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat (jak jest w nordyckich krajach- dzięki temu gówniarz uczy się respektu do prawka, zdrowia ludzkiego i życia), mało tego są deprawowani i prowokowani przez Januszy, szeryfów i zakały drogowe.



Pojeździj trochę po Europie - zwłaszcza południowej, a zobaczysz, że w Polsce wcale nie jest tak najgorzej z tą kulturą jazdy. Z jazdą na suwak też jest stopniowo coraz lepiej. Szeryfowanie jest już coraz rzadsze, a mnie najbardziej wk***ia sytuacja z włączającymi się wcześniej na "właściwy pas", bo prowadzi to do tego, że na jeden samochód z czynnego pasa wjeżdża 5 z drugiego, bo jeden się włączy kilometr wcześniej, inny 100 metrów, inny 50, a dopiero ostatni zaraz przed zwężeniem, przez co zwykle jeden pas jedzie, a drugi stoi.

mati2608

2020-09-12, 10:22
A to szeyf jeden, cham i pyostak

mygyry

2020-09-12, 10:42
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat



To może najpierw poczytaj czy masz racje ;-)

RoBoTRoN

2020-09-12, 12:18
battery81 napisał/a:

mnie bawi



Ha aha ha, zrobiłeś mi dzień, dzięki!

Juzwa

2020-09-12, 14:44
andysofuckingbrandy napisał/a:

Czy kierowcą nie jest czasem ten synek od szampana ?



To Ziobro za młodu?

Kamil3l

2020-09-12, 15:51
battery81 napisał/a:

mnie bawi






djpyza

2020-09-12, 21:25
głupie k***y z lewego pasa :D szeryfki oby wam wj***li mandacik :D może się wtedy nauczycie j***ne Janusze......