18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica między normalnymi ludźmi a żołnierzami

krz2 • 2017-03-14, 12:36
Ponoć obrazek robi furorę wśród amerykańskiej młodzieży



A co na to sadole?

Źródło: liberty memes

voidinfinity

2017-03-15, 11:18
@up

Korzystając z okazji, co myślisz o obecnym kierownictwie MON? Na ile możliwy jest pucz wojskowy i nabicie dupy karakana na bagnet? ;-)

BrianGriffin

2017-03-15, 12:14
@up

Patrząc po tym, jak zatrzymują samochody tylko po to, żeby kundel macierewicz mógl przejść w niedozwolonym miejscu, to jeszcze daleko.
Czołem panie ministrze (misiewiczu)! :lol:

voidinfinity

2017-03-15, 12:24
@up

Patrząc po czystkach w armii - to może być realny strach dla kundli karakana ;-)

miskolabor

2017-03-15, 13:54
@Siberian_meat_grinder
Przepraszam ale muszę buaahahahahahah (pozdrawiam - zawodowy żołnierz, oficer WP z dwunastoletnim stażem)
Oficer który coś widział haha oj dobra już. Podać może białe rękawiczki na przegląd albo biały fartuszek, żeby się czasem nie ubrudzić ? Zapytam Oficera ilu wojaków ma pod sobą, ile przekazuje informacji od swoich podległych do swoich przełożonych. Lepiej się oficer napije kawki, poklika na klawiaturce i założy zagłuszki ( jedyna rzecz na stanie) bo przecież w takim hałasie nie można pracować nie ? Ty mi tu z oficerem nie wyjeżdżaj kochanieńki tylko porządnie sprawdź co u twoich podwładnych słychać jakie mają problemy zawodowe czy osobiste czego się obawiają co chcą osiągnąć --- to ty gówno widziałeś i gówno wiesz. Ach dopiszę (podoficer -Pozdrowienia z Afganistanu oficerku idż potrzymaj miśkowi parasol)

Siberian_Meat_Grinder

2017-03-15, 23:13
2x up:

szkoda słów - jak zwykle wszystkiemu winien przełożony ... postępuj tak w dalszym ciągu, zwalając swoją nieudolność na wszystkich dookoła tylko nie na siebie, a dalej pozostaniesz w tej swojej degrengoladzie. Gówno szweju o mnie wiesz. Na każdy awans zapracowałem swoją ciężką pracą i samokształceniem, a zaczynałem od zera - mam też zaliczoną ZSW, gdzie zgłosiłem się z nieprzymuszonej woli. Służyłem z durniami i pod durniami, którzy od poniedziałku do piątku 7-15 siedzieli na p*zdach wiecznie narzekając, że to źle, tamto niedobrze, tu za mało pieniędzy, że na poligon trzeba pojechać. A z kompanii wygonić na siłownię chociażby rowa przewietrzyć już był problem. Także nie pie**ol o Afganistanie do kogoś, kto ma zaliczone m.in dwie zmiany w Iraku (bynajmniej jako sztabowiec), włada praktycznie biegle 2 językami obcymi (+ jednym w stopniu komunikatywnym), posiada wiele specjalizacji i szkoleń odbywających się w różnych państwach europejskich, a także na terenie USA.

Gówno widziałam i gówno wiem - żałosny, odrealniony egocentryk.

ePeeL

2017-03-15, 23:18
@up

No dobra, a czy możesz w jakiś sposób poprzeć dowodami swoje słowa? Bo ja sobie tez mogę napisać, że mam na konice 123514364732 dolarów, ale mieszkam w Polsce dla beki, żeby patrzeć na biedę innych ludzi.

Machol

2017-03-15, 23:19
Żołnierz nie zapyta "why", bo wie że zabicie kogoś w walce żeby sam nie został zabity to jak najbardziej jego k***a biznes.

zdzichu1881

2017-03-16, 00:42
voidinfinity napisał/a:

Żołnierz to nie jest normalny człowiek. Wszystko się zgadza. Nie wiem o co ból dupy.

Nie znaczy to że żołnierz nie jest potrzebny.



Fanatycy obu obozów różnią się tylko wodzem - a mentalność psia taka sama :amused:



Nie wiem gdzie się uczyliście angielskiego, ale proponował bym się przyłożyć do nauki, bo już marzec i nie dużo czasu zostało do testów na zakończenie podstawówki.

A tak poza tym wszystkim, tto sadol to jest sadol, a nie wyborcza i uprasza się o nie mieszania w każdym możliwym miejscu z polityką, bo ja na ten przykład rzygam już tym całym pisem, jak i platformą..... :idzwch*j:

voidinfinity

2017-03-16, 00:56
zdzichu1881 napisał/a:

uprasza się o nie mieszania w każdym możliwym miejscu z polityką, bo ja na ten przykład rzygam już tym całym pisem, jak i platformą..... :idzwch*j:



Urzekła mnie twoja historia :amused:

werewolfer

2017-03-16, 01:31
Po prostu jak Ty sie moralnie zawahasz a ten kogo masz zabic sie nie zawaha to przegrałeś. ot cała filozofia. nawet gdyby zebrac wszystkich ludzi ze świata naraz żeby zarzekli sie ze sa pacyfistami to ich dzieci czy wnuki moga myślec inaczej. Także przemocy nie bedzie konca. Miłego wieczoru :)

Filogyna

2017-03-16, 03:12
voidinfinity napisał/a:

@up

Korzystając z okazji, co myślisz o obecnym kierownictwie MON? Na ile możliwy jest pucz wojskowy i nabicie dupy karakana na bagnet? ;-)



Nie jest możliwy - wojsko "jest coraz bardziej lojalne" :smiechzula: . Nowa kadra generalska wczuwa się już w rolę wojskowych.

Część wysokich wojskowych narzeka sobie pod nosem, jaki ten Macierewicz pok*** (info prawie z pierwszej ręki [od syna pewnego dowódcy]), z drugiej jednak strony zadowoleni są, że mają więcej spinaczy, laptoków, kartek, tabletów, srajfonów, kalesonów sportowych itd. niż za poprzedniej władzy. I chociaż środki zostały przesunięte ze śmigłowców na różne tam gadżety, gadżeciki, "przynajmniej teraz pieniędzy można dotknąć" :smiechzula:

modoc

2017-03-16, 07:27
Niech ktoś przeźyje unitarkę i służbę potem bez odmóźdzenia. Powodzenia.

miskolabor

2017-03-16, 09:00
@siberian meat grinder
A co ty k***a tu swoje cv wstawiasz? Podanie do Sadistc.pl o pracę ? O jakiej ty nieudolnosci piszesz, swojej? A tymi swoimi jezykami to wiesz co możesz zrobić nie? I nie ma czegos jakiego w wojsku jak stopien komunikatywny sieroto bo to określa STANAG. Januszku po AWUCu