18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal ciśnie z k***ami

kamilek69 • 2013-08-13, 00:22
najpierw ciśnie dzieciom które siedzą na kompie, a potem ciśnie z hejtami. W międzyczasie chwali się że zarobił na samochód.

Vandahl

2013-08-13, 16:30
Ale bym się wkurzył na miejscu tego grubego jak bym oglądał taki filmik ze sobą, dla czego ten prowadzący wywiad nie powiedział mu że to się nagrywa a on ma całą brodę tuszem z długopisu ufajdaną. Pewnie z nerów gryzł skówke przed nagraniem, też tak czasem robie.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-13, 17:12
nie będzie mnie jakiś śmieć, brudas z paskiem dla pasów na szyji mówił co ja mam robić.. jak on wygląda? on się chyba nie widział :D

NightWing92

2013-08-13, 17:22
k***a Różal wyglądasz jak półnapleta spod tableta, Twój ryj nadaje sie do straszenia ludzi, a nie uczenia młodziaków, bo uczyć to może taki mentor jak Mamed Khalidov, Tomek Drwal, Paweł Nastula, a nie j***ny prisoner. Ciekawe kiedy zablokują możliwość komentarzy, bo Marcinek nie ogarnie hejtów hahaha. Wiejski zawodnik, zarobiłeś na samochód? Ten stary klekot? Dwa psy? Z ulicy? Wspaniała kobieta - ok szacun, życzę wam dużo szczęścia i miłości.

Allin23

2013-08-13, 18:31
Po jednej rzeczy widać od razu, że to debil. Po odwróconym pentagramie na szyi. Bo generalnie są dwie opcje:

1. Wie, co nosi - i jest wyznawcą idiotycznego kultu, który nie ma nic wspólnego z tym jego "życiowym" podejściem. Wierzy w bajki o diable, mrocznych mocach, a mówi innym, że trzeba się skupiać na życiu. Czyli debil.

2. Nie wie, co nosi - i ubiera ch*j wie jakie symbole bo na płycie Megadeath zobaczył, a że kapela mu się spodobała to i stwierdził, że sobie założy bo twardziele takie mają. I było w zestawie z obrożą za 19.99 w tesco w dziale dla zwierząt. Czyli debil.

Pierwszy raz tego człowieka widzę, nie ma się tu na czym zastanawiać - nadęty pacan, który nie dorósł do poglądu, że każdy żyje jak umie i innym ch*j do tego. Guru nowego pokolenia, k***a mać.

Zielonek92

2013-08-13, 18:36
Co to za śmieszny chłopek roztropek ;d

Matush5

2013-08-13, 19:19
Bardzo zaintrygowała mnie jego postać dlatego na YT obejrzałem kilka jego walk. Hehe eeeehhmm sorry ale jeżeli on mówi, że coś osiągnął i jest zajebisty to polecam obejrzeć jego walki. W żadnym miejscu nie widziałem jakiegoś pro skilla jakiś umiejętności. Wygląda jak zwykły dres w piątkowy wieczór przy dyskotece, który w kiblu jebnął kreskę i drze ryja " wszystkich zajebie ". Dosłownie jego ruchy to jak wygląda dosłownie jak by sie naćpał i napie**alał gdzie popadnie jak sie przyfarci dam rade !!!

Ja rozumiem gdyby Mamed np. mówił jestem zajebisty i ch*j. Spoko ziomek w każdej walce jak odpie**oli manewra to gały wywala z orbity. A on ? Pierwszy lepszy chłystek, który dostał się tam na 100% dzieki swojej eeee " BARWNEJ " postaci ? Bo jest inny ? ułomny ? Żyje w innym świecie myśli, że jest współczesnym Rambo i oddał się MMA i dzieki temu kazał nasrać sobie na twarz sepleni i zamiast przecinka używa k***A ? heh to jak on ma uczyć jakiś 15 latków ? " DAWAJ Sk***YSYNIE CISNIJ SZMATA pie**olE TWOJA MATKE ? " ja pie**ole żenua z tym typem ch*j wie kim on jest skad on sie wziol tam w ogole a mysli ze caly swiat go zna. Pewnie oprocz Polski nikt nie wie o jego istnieniu.

Pozdrawiam!

A teraz pozdrowienia po jego języku:

EEE k***A k***A JEBIE TWOJA STARA k***A k***A JA pie**olE k***A TWOJA STARA

bujaszaka

2013-08-13, 20:24
Bonus BGC i tak mu dojebie.

Pituz

2013-08-13, 20:45
Matush5 napisał/a:

Bardzo zaintrygowała mnie jego postać dlatego na YT obejrzałem kilka jego walk. Hehe eeeehhmm sorry ale jeżeli on mówi, że coś osiągnął i jest zajebisty to polecam obejrzeć jego walki. W żadnym miejscu nie widziałem jakiegoś pro skilla jakiś umiejętności. Wygląda jak zwykły dres w piątkowy wieczór przy dyskotece, który w kiblu jebnął kreskę i drze ryja " wszystkich zajebie ". Dosłownie jego ruchy to jak wygląda dosłownie jak by sie naćpał i napie**alał gdzie popadnie jak sie przyfarci dam rade !!!

Ja rozumiem gdyby Mamed np. mówił jestem zajebisty i ch*j. Spoko ziomek w każdej walce jak odpie**oli manewra to gały wywala z orbity. A on ? Pierwszy lepszy chłystek, który dostał się tam na 100% dzieki swojej eeee " BARWNEJ " postaci ? Bo jest inny ? ułomny ? Żyje w innym świecie myśli, że jest współczesnym Rambo i oddał się MMA i dzieki temu kazał nasrać sobie na twarz sepleni i zamiast przecinka używa k***A ? heh to jak on ma uczyć jakiś 15 latków ? " DAWAJ Sk***YSYNIE CISNIJ SZMATA pie**olE TWOJA MATKE ? " ja pie**ole żenua z tym typem ch*j wie kim on jest skad on sie wziol tam w ogole a mysli ze caly swiat go zna. Pewnie oprocz Polski nikt nie wie o jego istnieniu.

Pozdrawiam!

A teraz pozdrowienia po jego języku:

EEE k***A k***A JEBIE TWOJA STARA k***A k***A JA pie**olE k***A TWOJA STARA




ty k***a baranie j***ny on tylko pare walk stoczyl w formule mma zobacz co osiagnal w K1. Co za ciota j***na

Matush5

2013-08-13, 20:50
Ehhh.... Idź porozmawiaj z nim swoim ulubiencem... Koles zachowuje sie jak cpun i jakis krawężnik.... POWIEDZ PROSZE ZE NIE

Duszek Okruszek

2013-08-13, 21:07
"Chcę się sobą masturbować"...cytat dnia dzisiejszego (; .

Blizzard93

2013-08-13, 21:55
A ja lubie chłopa ;) Skoczyłbym na piwo z nim pogadać.
A odnośnie jego elokwencji, kto z nas nie ciśnie podobnie k***ami w dniu codziennym ? Różnica między nim a nami jest taka, że jego jebie to czy ktoś się przypie**oli do tego w jaki sposób udziela wywiadów, a z nami nikt wywiadów nie robi ;D

Co do osiągnięć. Nie patrzcie na walki MMA bo tam wyników imponujących nie ma. Obczajcie co osiągnął w kick-boxingu ;)