18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal ciśnie z k***ami

kamilek69 • 2013-08-13, 00:22
najpierw ciśnie dzieciom które siedzą na kompie, a potem ciśnie z hejtami. W międzyczasie chwali się że zarobił na samochód.

Ne...........ro

2013-08-13, 07:27
Jak można sobie zrobić 'takie coś' na ryju?

pakicito

2013-08-13, 08:14
Cytat:

W międzyczasie chwali się że zarobił na samochód


po twarzy widać, że na czarno na budowie

sauerps

2013-08-13, 09:03
lubię tego pojeba mówi co myśli

Matush5

2013-08-13, 09:07
Myślałem ze gościu jest inteligenty ale po jego wypowiedzi widzę ze ma naj***ne w głowie. Co on uważa ze pierwszy lepszy Kowalski przyjdzie i będzie nak***iał takie ćwiczenia i serie jakie on wykonuje ? To chyba troszkę nie profesjonalne podejście no sorry on ma od tego ludzi od diety, treningu, układu dnia i trenuje xxx lat. I ćwiczenie jakie wydaje się jemu proste każdy ma zrobić ? To co np. ja ćwiczę coś tam sobie biorę 100 kg na klatkę piersiowa na ławce, ii mam wymagać od kolegi który wazy 50 kg mniej niż ja i nigdy nie ćwiczył żeby podniósł te 100 kg bo inaczej będzie p*zda i k***a ? Moim zdaniem on ma jakiś albo przepity albo przećpany mózg bo zachowuje się jak by był "number one" na całym świecie a w rzeczywistości jest przeciętnym fighterem. Co on sie chwali, ze ma auto, psy, dom ? hahahahaa jakiś prezesina pewnie wyciągnął go z rynsztoku postawił na ringu i pokazywał mu co robić a to ze jest niedorozwiniętym debilem to pewnie 24/7 trenował i coś tam się nauczył. A gdyby nie ingerencja osób trzecich pewnie by pod Bideronka siedział ze swoimi kolegami i zbierał na salape :)

Wykształcenie po sposobie wypowiedzi wygląda jak by miał nie ukończoną podstawówkę. Ziomeczek myśli, że żyje w filmie akcji w, którym jest głównym bohaterem i jest władcą świata..... Litości kolego jesteś tylko pionkiem na świecie są tysiące kilka razy lepszych od Ciebie :)

Templariusz Mariusz

2013-08-13, 09:16
Człowiek który ma tatuaże na mordzie jest zjebem i jako taki powinien czym prędzej wypie**alać.

HaRdKoRoVy

2013-08-13, 09:22
a ja sobie tak myślę czy byście mu powiedzieli w twarz ze jest zjebam bo ma tatuaże na ryju czy coś takiego hehe :)

Matush5

2013-08-13, 09:25
Ależ dlaczego nie ? Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić on np. Mówi ze jestem "starą k***a" to ja nie moge odpowiedzieć na to ? Bo bedzie sie bił ze mną ? W walce pewnie by przegrał koleś pewnie z 15 lat się klepie ale wolał bym dostać wpie**ol od takiego bałwana ale wyrazić swoje zdanie na jego temat. Bo on pewnie nawet nie wie ile to jest 2+2 ... Nawet nie pamiętał o tym gdzie był na wakacjach i o tym ze ma laske (zastanawiał sie z 10 sekund) no to sorry :) Nikt mi nie powie, że on jest poprawny umysłowo.

kinektel

2013-08-13, 10:24
Najgorsze ze mlodziez uczy sie zachowan, wypowiedzi i podejscia do zycia od takich pseudo idealow-kretynow... szkoda slow

TRQPL

2013-08-13, 10:48
słaby jak żydzew. a teraz idę jebnąć piwo i podrapać się po jajach

ko...........or

2013-08-13, 12:40
z Ta najlepsza Federacja to troche przesadzil hehehe i troszke se oszpecil twarz tymi dwoma Kuta...mi

defcon1

2013-08-13, 14:24
j***ny się zerwał ze smyczy.

bl...........ed

2013-08-13, 14:27
może i elokwencją i erudycją nie błyszczy, ale powiedział dwie prawdy, z którymi nie da się polemizować - 1) kultura fizyczna w Polsce leży i kwiczy 2) hejterom ch*j w dupę.

go...........ek

2013-08-13, 14:28
ale kozak pocisnął dzieciaki. Szacun 8-) a swoją drogą nie posłał bym swojego dzieciaka do niego na trening

solid112

2013-08-13, 14:34
Fakt , Różal jest troche zryty ale prawde powiedział na temat dzieciaków ktore nawet nie potrafia zrobic tzw " fikołka" do przodu, ale co jak co..... bogactwo wypowiedzi na poziomie pralki frani.

Spartan78 Kce

2013-08-13, 14:39
Napiszmy petycje by przestali go tak mocno po głowie kopać.