18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal ciśnie z k***ami

kamilek69 • 2013-08-13, 00:22
najpierw ciśnie dzieciom które siedzą na kompie, a potem ciśnie z hejtami. W międzyczasie chwali się że zarobił na samochód.

sebaz333

2013-08-13, 14:39
Ten brudas mieszka niedaleko mnie w Płocku, raz go widziałem to gapił się na mnie, myślał, że podejdę po autograf czy coś XD wieśniak jakich mało

nakimesis88

2013-08-13, 14:48
Może wykażę się ignorancją, ale kto to k***a jest? :D

Nie obserwuję sceny MMA na bieżąco, wymienić jestem w stanie tylko kilku fighterów, ale ten koleś to najwyraźniej jakiś samozwańczy guru opiniotwórczy, więc dziwi mnie, że nie pokazują go codziennie w mediach ;)

Umaco

2013-08-13, 14:53
Jeśli ktoś go obrazi, to obraża jego przeciwników i trzeba go pocisnąć, ale jeśli on pociśnie któremuś hejterowi po matce to już jest ok, przecież ona jest wszystkiemu winna.

W żadnych wypadku nie popieram siedzenia na dupie i hejtowania, ale jeśli koleś chce atakować hejterow to niech atakuje bezpośrednio osobę która w jakiś sposób go obraziła. Wyzywanie czyjejś matki jest najzwyczajniej oznaką słabości i braku argumentów.

maciuch2

2013-08-13, 15:04
co on na ryju ma tam?

DuckDodgers

2013-08-13, 15:21
Na obroży nie ma adresu żeby go odwieźć do pana?

Peter-Norivotset

2013-08-13, 15:27
Co za prymityw? W mma jest zwykłą ścierą to próbuje zaistnieć. Niech sp***ala ze swoimi wywodami.
Dzieciakom pewnie ku*asy stają jak widzą takiego gangstera.

DamianH

2013-08-13, 15:29
TRQPL napisał/a:

słaby jak żydzew. a teraz idę jebnąć piwo i podrapać się po jajach


Tym hipokryzyjnym komentarzem stawiasz go w Ekstraklasie polskich zawodników, tudzież mówców.

Bobbson32

2013-08-13, 15:34
nie lubię typa wk***ia mnie jego gadana, jego stylu walki też nie lubię ale z tymi hejterami dobrze powiedział.
i h*j.

Pituz

2013-08-13, 15:38
Rozal zajebisty gosc, dobrze cisnie tym pedalom. Taka prawda, siedza sk***iele na p*zdzie i tylko komentuje. A co do czego podbiega pierwszy lepszy wyjebie nawet liscia i splacze albo bedzie pie**olil znow glupoty. k***y bez szacunku, nie widze zlych rzeczy w tym co powiedzial. Moze wyglada tak a nie inaczej ale co wy k***a z nim w zwiazek wchodzicie ze sie oto projecie??. Dobrze gada, i oby tak dalej. ROZAL!




Szoqn napisał/a:

ch*j mnie on obchodzi, typ wyglądający jak sado maso pokrak staje się nagle wyrocznią prawdy i estetyki. Niech sp***ala głosić te swoje pierdoły kolegom od piwa. Gdyby jeszcze on czegoś uczył, a on po prostu rzuca k***ami i obraża wszystkich. Śmieszy mnie typ, bo robi z siebie wielkiego niepokonanego, mówi, że by wszystkich tych "znawców" rozpie**olił. A to k***a zadziwiające. Sam coś tam sobie trenuję i się bawię sportem i nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, że gość, dla którego jest to praca 24/7 by mi nastukał, ja mam inną pracę i tyle, ale typ tak bardzo się wkręcił w to, że jest wojownikiem, że teraz widzę ma zamiar napie**olić gości co siedzą przy komputerach, kto dalej? Bezdomni i niepełnosprawni? Kobiety w ciąży? Gość jest spalony w MMA, jest p*zdą na tym poziomie i od byle kogo teraz dostanie wpie**ol, to robi z siebie gwiazdę youtuba. Tyle, k***a mojego hejtu k***a cebulaki.



wlasnie takich k***a ludzi jak on wlasnie jedzie. Bo pie**olisz glupoty. On tego nie zaczal, tylko zaczeli ludzie tacy jak ty. wyglada jak wyglada, normalne lubi co lubi i ch*j ci do tego. dobrze mowi, a ze ci pojechal iz zes sie splakal i piszesz pie**oly od rzeczy to smiac sie z ciebie. Spalony w mma, zobacz sobie najpierw co osiagnal wczesniej i dopiero zacznij pisac. Ciota.

sebaz333 napisał/a:

Ten brudas mieszka niedaleko mnie w Płocku, raz go widziałem to gapił się na mnie, myślał, że podejdę po autograf czy coś XD wieśniak jakich mało



hah, pewnie obsrany szedles i sie bales ze ci pie**olnie, przyznaj sie ;)

tominho

2013-08-13, 15:38
k***a, rozumiem nosić jakiś naszyjnik, medalik, nieśmiertelnik i ch*j wie co jeszcze, ale obroża? ja pie**ole..

Tafariel

2013-08-13, 15:39
Jakim debilem trzeba być żeby sobie tatuaż na ryju zrobić...

Wszechwiedzący

2013-08-13, 16:00
Szoqn napisał/a:

ch*j mnie on obchodzi, typ wyglądający jak sado maso pokrak staje się nagle wyrocznią prawdy i estetyki. Niech sp***ala głosić te swoje pierdoły kolegom od piwa. Gdyby jeszcze on czegoś uczył, a on po prostu rzuca k***ami i obraża wszystkich. Śmieszy mnie typ, bo robi z siebie wielkiego niepokonanego, mówi, że by wszystkich tych "znawców" rozpie**olił. A to k***a zadziwiające. Sam coś tam sobie trenuję i się bawię sportem i nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, że gość, dla którego jest to praca 24/7 by mi nastukał, ja mam inną pracę i tyle, ale typ tak bardzo się wkręcił w to, że jest wojownikiem, że teraz widzę ma zamiar napie**olić gości co siedzą przy komputerach, kto dalej? Bezdomni i niepełnosprawni? Kobiety w ciąży? Gość jest spalony w MMA, jest p*zdą na tym poziomie i od byle kogo teraz dostanie wpie**ol, to robi z siebie gwiazdę youtuba. Tyle, k***a mojego hejtu k***a cebulaki.



Skoro gość ch*j cię obchodzi to po co go oglądasz i tak obszernie komentujesz? Dla niego i tak jesteś zwykłą k***ą. Osobiście nigdy mu nie powiesz, że jest p*zdą.

remi1982

2013-08-13, 16:12
Ładną ma torebeczkę na paseczku. Tfu sorry, sakwę męską.