18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie dla łysej i grubej kobiety

brambor.front • 2019-09-13, 21:19
Natknąłem się na taką oto wesołą twórczość ideologiczną jednej z feministek,
A potknąłem się o to, gdyż właśnie wygrała batalię sądową z R.A. Ziemkiewiczem i z ciekawości chciałem zobaczyć jakie marksistowskie miazmaty z siebie wydobywa - nie zawiodła mnie :)






źródło:
wysokieobcasy(at)pl

Gerwazy Waligóra

2019-09-13, 21:23
To samo ma się do grubych, wąsatych Januszy ze spoconymi dupami i kałowym oddechem. Wszyscy są piękni.

garota

2019-09-13, 21:24
Czyli nigdy. Dziękuję dobranoc.

do...........ka

2019-09-13, 21:32
Ciekawy cytat, dokładnie pokazuje na czym im zależy. Na atencji, której nigdy nie miały.

~Velture

2019-09-13, 21:47
Ludziom z nudów i dobrobytu odpie**ala już powoli i tworzą sami problemy.

Jeśli ta kretynka myśli, że oszuka przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi i inne zwierzęta na poszukiwanie sprawnych fizycznie i atrakcyjnych partnerów, to chyba ją poj***ło do końca.

Jak gruby i łysy kaszalot chce byc obiektem pożądania to zamiast zmuszać zdrowych psychicznie mężczyzn aby udawali, że brzydota jest ładna to niech ruszy swoje spasione dupsko i zrobi coś ze sobą aby schudnąć a jak nie ma raka i chemii to niech wlosy zapuści, co akurat nie wymaga dosłownie żadnego wysiłku poza poczekaniem aż same urosną.

No ale lepiej zwalac winę na facetów, że wolą zadbane laski a nie łyse wieloryby co zwalaja winę za bycie j***nym tucznikiem ma geny, tarczyce, grube kosci i piątek 13go...
I wiem co mówię bo byłem mega gruby ale zrzuciłem i to wcale nie jest trudne.
Jakbym na kompie był a nie tel to nawet bym wam wrzucil fotke przed i po.

saves

2019-09-13, 21:59
Bo najważniejsze jest wnętrze...

Janusz_k

2019-09-13, 22:04
Wnętrze ma tak samo ch*jowe jak powłokę, tego sie nie da oddzielić.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-13, 22:09
Cytat:
"Równouprawnienie będzie wtedy, gdy łysa i gruba kobieta, idąc ulicą, będzie myślała, że jest obiektem marzeń wszystkich przechodzących mężczyzn"

Jestem zwolennikiem równouprawnienia. Więc popieram, że łysa i gruba kobieta, idąc ulicą, myśli, że jest obiektem marzeń wszystkich przechodzących mężczyzn....

Boję się jednak, że będziemy zmuszani do uważania grubej i łysej kobiety za obiekt pożądania.
Wtedy równouprawnienie z pewnością się skończy.

hellbwoi

2019-09-13, 22:13



aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Cytat:
Boję się jednak, że będziemy zmuszani do uważania grubej i łysej kobiety za obiekt pożądania.
Wtedy równouprawnienie z pewnością się skończy.




otóż to panie klego...

somet

2019-09-13, 22:18
Nie..równouprawnienie będzie wtedy gdy mój kumpel który ma 150cm. wzrostu por*cha w końcu za darmo.

Budrys2000

2019-09-13, 22:19
Terroryzm, feminizm, trzęsienia ziemi, dżuma - armagedon jest blisko ;-)

bakus1233

2019-09-13, 22:20
Wygląda jak jakaś marna prowokacja ;)

atlik

2019-09-13, 22:24
~Velture napisał/a:

Ludziom z nudów i dobrobytu odpie**ala już powoli i tworzą sami problemy.

Jeśli ta kretynka myśli, że oszuka przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi i inne zwierzęta na poszukiwanie sprawnych fizycznie i atrakcyjnych partnerów, to chyba ją poj***ło do końca.



Stary z tobą to tylko siąść na Piwie i dzielić się tymi mądrościami ;) ! Pozdro!

kejichi

2019-09-13, 22:27
Za daleko od kuchni odeszła i się w głowie poj***ło

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-13, 22:34
atlik napisał/a:

Stary z tobą to tylko siąść na Piwie...



Butelkowym, czy puszkowym... bo to wiele powie o przebiegu

:mrgreen: