18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie dla łysej i grubej kobiety

brambor.front • 2019-09-13, 21:19
Natknąłem się na taką oto wesołą twórczość ideologiczną jednej z feministek,
A potknąłem się o to, gdyż właśnie wygrała batalię sądową z R.A. Ziemkiewiczem i z ciekawości chciałem zobaczyć jakie marksistowskie miazmaty z siebie wydobywa - nie zawiodła mnie :)






źródło:
wysokieobcasy(at)pl

MajsterCF

2019-09-14, 08:29
Niech zatem przejdzie się nago więziennym spacerniakiem. Może któryś się skusi. Widać jest to idealne miejsce do spełniania marzeń :D

Tr...........ty

2019-09-14, 08:48
Velture napisał/a:

Jakbym na kompie był a nie tel to nawet bym wam wrzucil fotke przed i po.




Trochę przegryw z Ciebie, jak nawet przez telefon zalegasz na Sadisiticu. Ale pokaż fotę przed i po.
Samą dietą zrzuciłeś wagę, czy ćwiczyłeś też?

felek666

2019-09-14, 09:46
k***a oplułem monitor XD

trzysety

2019-09-14, 11:25
A ja myślę, że wtedy, gdy ta gruba i łysa będzie miała totalnie wywalone co myślą o niej ludzie w ogól. A tak samoocena zależy od oceny innych.

sjp

2019-09-14, 11:51
~Velture napisał/a:

przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi



ale pie**olenie

parolpl

2019-09-14, 12:27
Dobra, przeczytałem cały felieton. Nie ma w nim nic o równouprawnieniu, tylko o tym że kobiety są zakompleksione, bo głownie w reklamach pokazane są ideały, a one takie nie są.

Poza tym, dla kogo obecnie są reklamy bielizny, bo jakoś nie mogę wyłapać współczesnego targetu tych reklam?

krasnal_hałabała

2019-09-14, 14:05
A gruby i rudy facet kiedy będzie obiektem marzeń kobiet?

wojtasior

2019-09-14, 15:05
~Velture napisał/a:

Ludziom z nudów i dobrobytu odpie**ala już powoli i tworzą sami problemy.
Jeśli ta kretynka myśli, że oszuka przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi i inne zwierzęta na poszukiwanie sprawnych fizycznie i atrakcyjnych partnerów, to chyba ją poj***ło do końca.
Jak gruby i łysy kaszalot chce byc obiektem pożądania to zamiast zmuszać zdrowych psychicznie mężczyzn aby udawali, że brzydota jest ładna to niech ruszy swoje spasione dupsko i zrobi coś ze sobą aby schudnąć a jak nie ma raka i chemii to niech wlosy zapuści, co akurat nie wymaga dosłownie żadnego wysiłku poza poczekaniem aż same urosną.
No ale lepiej zwalac winę na facetów, że wolą zadbane laski a nie łyse wieloryby co zwalaja winę za bycie j***nym tucznikiem ma geny, tarczyce, grube kosci i piątek 13go...
I wiem co mówię bo byłem mega gruby ale zrzuciłem i to wcale nie jest trudne.
Jakbym na kompie był a nie tel to nawet bym wam wrzucil fotke przed i po.



Bardzo chętnie napiłbym się z Tobą wódki.

SuchyHarry

2019-09-14, 21:30
co za tępa rura...

ZaSwojePiję

2019-09-14, 21:37
TranzystorWyklęty napisał/a:

Trochę przegryw z Ciebie, jak nawet przez telefon zalegasz na Sadisiticu. Ale pokaż fotę przed i po.
Samą dietą zrzuciłeś wagę, czy ćwiczyłeś też?



Ja nie mam kompa od poltora roku. Wszystko w necie robie przez telefon. Nie widze w tym problemu.

sa...........os

2019-09-15, 02:33
Velture napisał/a:

I wiem co mówię bo byłem mega gruby ale zrzuciłem i to wcale nie jest trudne.



Taa, może jeszcze przestałeś być rudy. :krejzi:

banana12462541

2019-09-15, 08:31
saves napisał/a:

Bo najważniejsze jest wnętrze...



tylko lysi i grubi tak mowia