18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzyści vs. Samochody

gin • 2012-02-26, 09:57
Na przykładzie UK.
Jak było to gratuluje tagów:/



Kamillos

2012-02-26, 19:41
I on ma zamiar z tym na psy iść czy rejestracje wykrzykuje żeby potem łatwiej odnaleźć i zapie**olić we śnie?

chudzik2145

2012-02-26, 19:49
krulus napisał/a:

wystarczy zamontować syrenę z pociągu, trochę waży, ale każdy będzie uciekał :D
druga sprawa, rowerzysta ma wrażenie ze prowadzi ciężarówkę, jak by umiał jeździć to by umiał unikać idiotów z samochodów którzy się nie rozglądają



Debilowi nie można odpuszczać z debilem trzeba walczyć!! Ludzie od pokoleń odpuszczają debilowi i co ?? Jesteśmy na nich skazani !!

pawel-jwe

2012-02-26, 19:57
Oglądając ten film miałem wrażenie, że nie do końca to wina samych kierowców aut.
Fakt że sporo kierowców z tego filmu odstawiało chamówę i to totalni debile i idioci, ale w niektórych sytuacjach zamiast rowerzysta trzymać się skrajnej (lewej u nich) krawędzi i tym samym robić na tyle miejsca aby osobówki mogły go wyminąć napie**ala środkiem pasa i ma wszystkich głęboko w dupie...
Tak więc uważam, że k***a j***ny rowerzysta w niektórych sytuacjach sam prowokował i odwalał chamówę

tomsson

2012-02-26, 20:47
na ch*j jeździ pod prąd? :homer:

Halibut

2012-02-26, 20:56
Rowerzystow powinno sie przejezdzac. Nic nie wk***ia bardziej niz taki pedal na rowerze blokujacy caly ruch...

bo...........12

2012-02-26, 21:36
a co on jest święty mikołaj ze ciągle tylko hoł hoł oł hoł

firestone89

2012-02-26, 21:57
Jakbyś miał kierownicę z prawej to też byś jeździł jak oferma.

czesiek606

2012-02-26, 22:11
w ogole poj***ny graj, jezdza w odwrotna strone o.0

Apollon

2012-02-26, 22:14
Gorąco się modliłem aby w końcu jebnął go ktoś w ten tępy łeb... Ale Bóg chyba mnie nie kocha...

Lenart

2012-02-26, 22:29
Po pierwsze - taksówkarze to h*je bucy i k***a j***ne szmaciarze na całym świecie. Nie umieją jeździć i tylko naciagają ludzi. Mieszkam w krk więc wiem co i jak.

Po drugie - czemu on im nie nak***ia po lusterkach?

mrlewy

2012-02-26, 22:32
Wk***iający ten rowerzysta. Jak ktoś już wyżej napisał, fakt niektóre sytuacje ewidentnie prowokują kierowcy samochodów ale np. od 0:10 do 0:24 widać, że ma on do dyspozycji pas dla rowerzystów (po lewej), a mimo to jedzie normalnym pasem i to środkiem. Kolejny przykład 2:08-2:12, gdyby jechał prawidłowo (dla nich) przy lewej stronie to nawet nie musiałby zwalniać przed tym Land Roverem. Że tak go dalej pohejtuje: 3:31 - 3:45 nie dziwię się kierowcy Mondeo, stoi ten gnojek na środku pasa i jeszcze ma pretensje do kierowcy, którego spokojnie mógłby przepuścić. 4:23 - 4:48 wjeżdża na wąski wiadukt i jeszcze jedzie środkiem pasa, jakby nie mógł przed wiaduktem przemęczyć się te 100 metrów i przejechać chodnikiem, zamiast utrudniać kierowcom normalny przejazd. I niech rowerzyście nie wylatują teraz na mnie, bo sam od czasu do czasu jeżdżę rowerem po mieście i trzymam się prostej zasady "Skoro oczekuję szacunku, muszę go również okazywać". Więc staram się nie utrudniać zbytnio życia kierowcom. Dziękuję

Feragas

2012-02-26, 23:09
k***a no nie, przecież panicza nie może nikt wyprzedzić... no skąd wlecze się 10km/h to wszyscy muszą za paniczem bo on jedzie z przodu i środkiem. j***ny lider peletonu...

seriousman

2012-02-26, 23:27
Nie ma co pie**olić i obwiniać za wszystko jednych, prawda jest taka, że pojeby są zarówno wśród kierowców, motocyklistów i rowerzystów. Wśród każdych znajdzie się taki co nie potrafi jeździć. Najgorsi są tylko ci co zajebią ale będą się do końca kłócić, że wina leży po drugiej stronie bo oni przecież k***a najlepiej wiedzą jak się jeździ.

Lenart napisał/a:

Po pierwsze - taksówkarze to h*je bucy i k***a j***ne szmaciarze na całym świecie. Nie umieją jeździć i tylko naciagają ludzi. Mieszkam w krk więc wiem co i jak.

Po drugie - czemu on im nie nak***ia po lusterkach?



Co jak co ale akurat w krk to chyba obce jest pojęcie "kultury jazdy". Każdy jeździ jak chce byle tylko dojechać do swojego celu. A najgorzej jest na dwupasmówkach szczególnie jak są korki... Wtedy to jest tak zwana "wolna amerykanka" ;)

tigerqaz

2012-02-26, 23:40
zapewne gość się nie spodziewa że autobus zawsze będzie stawał na przystanku i się dziwi...ale w wielu przypadkach rację chłopina ma

liana

2012-02-27, 08:21
Hahaha,jak pedałki rwą ryją.