18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja pilnuje pokroju na Ukrainie

SlimShady • 2022-02-22, 16:52
Wojska rosyjskie ostrzelają wieś Nowoługanskoje, położoną kilka kilometrów od frontu na terytorium Ukrainy.


TheAndyboy888

2022-02-23, 08:21
zbynekmaslanka napisał/a:

Dobre wiadomości, że zamknęli Nord streem 2. Wielka brytania nałożyła sankcje na cytuje "Rossija Bank, IS Bank, General Bank, Promsvyazbank (PSB) i Black Sea Bank. Sankcje nałożono też na trzy osoby fizyczne: Giennadija Timczenkę, Igora Rotenberga i Borisa Rotenberga.". Podobno to początek i inne Państwa zaraz ogłoszą swoje. Rosja to neidługo będzie druga Kuba



Tak k***a. Obecnie to Polsce bliżej do tej Kuby niż Ruskom. Jakbyś się trochę zainteresował historią, to wiedziałbyś że Ruski to twarde sk***ysyny i zawsze jakoś wychodzą z każdego syfu. Historia już nie raz pokazała, że Ruski mają praktycznie nieograniczone zasoby i mogą narobić dużo kurestwa na świecie, więc mimo wszystko trzeba mieć do nich respekt, bo ch*j wie, co jeszcze odjebią z Putinem na czele. Nie bronię ich, ale warto się grubo nad tym zastanowić, zanim znowu w szkołach przymusowo zaczną nauczać języka rosyjskiego

Iszbierra

2022-02-23, 08:35
mygyry napisał/a:

UE już wyraża zaniepokojenie?



Podjęli stanowcze kroki - będą umieszczać zdjęcie Ukrainy na profilowym

SputnikPL

2022-02-23, 10:03
jozue napisał/a:

Dobrze, niech rozk***ią ukrainców banderowców, ukraina jest tak kurewsko słabym krajem że nie powinna istnieć, oddali krym bez jednego wystrzału, co za pośmiewisko, nie zasługują by mieć własne ziemie, by mieć własne ziemie musi umrzeć ludzi trochę najpierw a u nich nie umarło za dużo nigdy



Od dawna nurtuje mnie to pytanie. Ile kopiejek dostajecie za dawanie dupy ruskom jako trolle?

Krak

2022-02-23, 11:06
pazuzu napisał/a:

Oo widzę mamy tutaj paru ruskich pachołków, sp***alacie na Kreml tam siać swoją propagandę



A Ty czyim pachołkiem jesteś?
Wróg mojego wroga nie musi być przyjacielem a jesli uważasz, że ukry to bracia to Twoja sprawa.
W Polsce jest pełno ukrów przesiedlonych po 1945, jeśli jesteś potomkiem to nam nic do tego jeśli jesteś już czujesz się Polakiem.

zbynekmaslanka

2022-02-23, 11:43
TheAndyboy888 napisał/a:

Tak k***a. Obecnie to Polsce bliżej do tej Kuby niż Ruskom. Jakbyś się trochę zainteresował historią, to wiedziałbyś że Ruski to twarde sk***ysyny i zawsze jakoś wychodzą z każdego syfu. Historia już nie raz pokazała, że Ruski mają praktycznie nieograniczone zasoby i mogą narobić dużo kurestwa na świecie, więc mimo wszystko trzeba mieć do nich respekt, bo ch*j wie, co jeszcze odjebią z Putinem na czele. Nie bronię ich, ale warto się grubo nad tym zastanowić, zanim znowu w szkołach przymusowo zaczną nauczać języka rosyjskiego



Polacy są w czepku urodzeni naprawde ze to sie stało w taki sposób. Nikt z normalnych polityków nei będzie traktował Putina poważnie. k***a nawet ja zwykły człowiek widzę jak ten cżłowiek okłamywał innych. Poza tym traochę wiem i Rosja to jest bardzo biedny kraj z duzą armią ... coś jak korea. To jest kraj z gospodarką mniejszy niz stan Texas lub na poziomie Włoch. Wyobraz sobie jakby na Włochy cały świat nałożył sankcje co by się stało za dajmy na to 5 lat ... Kuba 2.0. Tak szczerze zrób sobie eksperyment myślowy: "mam 1 million zł czy kupiłbym akcje różnych ruskich strategicznych firm" z sankcjami w tle? Domyśl się co moze sie teraz dziać w seircie finansów jak doszły informacje "Zaraz będą nowe ankcje"

Honoratka1401

2022-02-23, 12:19
pazuzu napisał/a:

Oo widzę mamy tutaj paru ruskich pachołków, sp***alacie na Kreml tam siać swoją propagandę


Jak ja kocham takich zindoktrynowanych imbecyli, którym w tefałenie albo kwaktvp powiedzieli 'ruski pachołek' i nawet sami nie wymyślą czegoś swojego tylko jak muchy w gównie używają nazewnictwa które im wielkie media do ryjów wepchały. Otóż nie, ktoś, kto racjonalnie patrzy na ten konflikt nie jest trollem ani ruskim pachołkiem tylko człowiekiem który potrafi samodzielnie analizować fakty, panującą sytuację i możliwe konsekwencje od 2014 jak się zaczął tam ten burdel. Ale lepiej być pelikanem który łyka jak pelikan żabe wszystko co mu powiedzą z kwadratowego pudła i udawać inteligenta bo sie powiedziało coś co powiedział pan redaktor w wieczorbym wydaniu. Żal

zbynekmaslanka

2022-02-23, 12:27
Honoratka1401 napisał/a:

Jak ja kocham takich zindoktrynowanych imbecyli, którym w tefałenie albo kwaktvp powiedzieli 'ruski pachołek' i nawet sami nie wymyślą czegoś swojego tylko jak muchy w gównie używają nazewnictwa które im wielkie media do ryjów wepchały. Otóż nie, ktoś, kto racjonalnie patrzy na ten konflikt nie jest trollem ani ruskim pachołkiem tylko człowiekiem który potrafi samodzielnie analizować fakty, panującą sytuację i możliwe konsekwencje od 2014 jak się zaczął tam ten burdel. Ale lepiej być pelikanem który łyka jak pelikan żabe wszystko co mu powiedzą z kwadratowego pudła i udawać inteligenta bo sie powiedziało coś co powiedział pan redaktor w wieczorbym wydaniu. Żal



Dobrze robią. Widziałeś ruskich trolli na polskich portalach? Bo ja tak. Pełno ich tam. Dostali zadanie od swojego rządu. Ruscy jakos nie myślą w duchu analizy i przemyśleń racjonalnych ... tylko kłamstwo, podstęp, a jak się nie uda to pałą w łeb. Jak chcesz ich popierać to popieraj. Za parę lat bedziesz miał ławrowa w Orlenia i chleb po 10zł .... tyle ze 5 zł to będą podatki idące do ruskich.

rafal_etz

2022-02-23, 13:19
Brawo brawo Rosja, Upadlina ma spłonąć a banderowcy zginac co do jednego brawo

gieroj111

2022-02-23, 16:14
wierze bardziej temu co jest na sadisticu niż w telewizji masowego rażenia

Vladar

2022-02-23, 16:58
Ukraina to ziemia Rosyjska tak jak Podlasie w Polsce.